Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

1 hour ago, Dobar Los Milos said:

Ovaj, posto vidim da se spominje, pa da pitam: ako je Kuz tako siguran, sta ce nam Gist?

Jer smo bahati i moze nam se.

 

Bez zezanja: Samo cepaj i dovodi koliko god mozes. Od viska nece da nas boli glava. Mozda Tomica, ali ko njega j..e.

 

Gist bi bio veliki upgrade.

Link to comment
Share on other sites

Just now, drakon1 said:

Jer smo bahati i moze nam se.

 

Bez zezanja: Samo cepaj i dovodi koliko god mozes. Od viska nece da nas boli glava. Mozda Tomica, ali ko njega j..e.

 

Gist bi bio veliki upgrade.

 

Uvek sam bio za b1 akcije, ali sam u zivotu naucio da nazalost sledi i b2 tojest da to treba i da se plati, a b3 stoji bez diskusije. Gde cemo tolike igrace, ko ce tu da trpi i (za) koliko? Sve jaka imena na gomili na pozicijama 2-5, a na kecu nam se smeska Jr..... (mozda zvuci cudno i kao da ze zajebavam, ali me uvek nesto zaboli stomak kada mi prodje ova misao kroz glavu, jer psiha je cudo).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zamišljam Malog Filipa kako tokom prekida dobronamerno podseća Gista da su mu kod rolinga laktovi i dalje podaleko od tela.

Ali kao ''sa Marsa" će izgledati u ovom rosteru. Na trening da ga ne pustiš sa ovim velikim momcima.

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

Ako se bira između Gista i Kuzmića ja bih odabrao ovog prvog jer je Odžo već tu. Obojica su previše. Gotivim Kuzmića stvarno, dobar je lik, ali sumnjam da je želja da nam sva trojica budu u timu pa mi nekako Gist deluje kao logičan izbor. Naravno, ako uopšte postoji neka šansa za to. Pored Gista i Odža bih zadržao Jovanovića a Ristića poslao ili u FMP ili na pozajmicu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, The Walking Dravot said:

 

Jel se gleda clanstvo u EU ili geografska odrednica?

Geografska naravno. Mi smo milenijumima daleko od EU a opet igraci uzimaju nas pasos

 

Nelson se vodio kao Srbin u PAO u sezoni 2014/15 posto su imali vec 2 amera: Gist-a i Lawal-a. Recimo A.J. Slaughter se vodio kao Poljak 🙂

Link to comment
Share on other sites

Tomic bas voli veterane, ne svidja mi se ako je tacno za Gista, previse bi tu bilo starih igraca i bojim se manjka motivacije, volim Stratosa ali on sa 35 godina i izlaskom iz povrede tesko da moze biti i naredne sezone ono sto svi se nadamo, ali on je opet vec godinu dana tu, tako da nekih 10 min po mecu lepi Grk bi mogao da odradi, ali uz Moa, Brauna, jos jedan preko 30 leta mislim da bi bilo previse, a i plej nam je goruci problem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 Dr. Stratosu sretan ostanak, zdravlje da ga posluži i da nastavi da ih isteruje iz pamet bar za tih desetak minuta.

Nije da EL nema pacijenata za njegovu terapiju.

Sa ovim rosterom ga sigurno nećemo rabiti kao u prethodnoj sezoni...a ne košta milione.

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Tomic bas voli veterane, ne svidja mi se ako je tacno za Gista, previse bi tu bilo starih igraca i bojim se manjka motivacije, volim Stratosa ali on sa 35 godina i izlaskom iz povrede tesko da moze biti i naredne sezone ono sto svi se nadamo, ali on je opet vec godinu dana tu, tako da nekih 10 min po mecu lepi Grk bi mogao da odradi, ali uz Moa, Brauna, jos jedan preko 30 leta mislim da bi bilo previse, a i plej nam je goruci problem.

 

Zasto  mora da se koristi izraz " izlazi iz povrede" kao da je ne daj Boze pokidao ACL, covek je imao minimalnu rupturu misica lista noge, mogao je zaigrati posle 3 nedelje ali zbog pravila o broju stranaca nije licenciran. Pa svi igraci posle zavrsetka sezone pocinju od 0 imali povrede ili ne.

Cuj preko 30 godina pa sada ce im se meri koliko mogu da potrce ili skoce sa 30 ili preko 30 godina,

On ima vise kosarke u njemu i profesinalizma nego neki mladji i fizicki spremniji koji neka se zapitaju sto su vise grickalice kokice pored terena nego proveli minuta na parketu, a mladji su i ne "izlaze iz povreda".

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, threepwood said:

Jebiga, sad si sjebao Davidovića, taman kad je smislio gotivnu ekskluzivu 

Grupno me lozili mangupi od jutros u dosluhu.

Pa ja na gugl, vidim Juta ga otpustila...pa ovo-ono...c c c

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...