Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

3 hours ago, Šarac said:

Nisu se smejali jer je trazio 1.3 miliona za fixno obestecenje, pa je posle pao dogovor ajde moze 1 mil uz 20 % od sledece prodaje. U tom trenutku Fener je bio na dobitku, a i sada je jer ako je kao sto se  prica 1 mil obestecenje, jos 200 k ide nama.

 

Naravno posle je pao i dogovor sa Fenerom oko preuzimanja dela plate Pere Antica od 150.000 eur jer da je ostao Pera tamo te sezone bi primio skoro 1.5 miliona. Ovako je opet Fener ustedeo dobru kintu.

 

Sta je za Fener usteda, tih 150 000? To je sica za njih.

 

4 minutes ago, uini said:

ja sam pre za kc riversa nego za jenkinsa ali ok, nije drama

 

Zasto?

 

Produzivanje KC Riversa mi nema nikakvog smisla. Bacanje jos 400 hiljada $ u ekipu u kojoj ce Filip Covic biti drugi plej. Jenkins je jedini od spominjanih povratnika, osim Kuzmica koji mi je imao smisla. Ako dodje, imamo:

 

1- Covic,

1/2 - Jenkins, Davidovac

2 - Baron, Nenadic

3 - Dobric, Lazic

4 - Brown, Faye, Simanic

5 - Ojo, Ristic

 

Jos prvi plejmejker i prvi centar i samo je na Tomicu da napravi ovu ekipu konkurentnom u evroligi. U ABA ligi ekipa ionako nema ni pribliznu konkurenciju za sada.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

I ja sam vise za Dobrica i Dedu u 12, pogotovo kad se zna da je Filip zacementiran. Ali mi svakako deluje da cemo pojuriti Simona ako nas Perper odbije.

 

Jovic, Covic

Beron, Jenkins, Davidovac

Lazic, Dobric

Braun, Simanic, Faje

Kuzmic, Ojo

 

 

Fali tu tri igrača, na poziciji 1, 2 i 5 ili 4/5, a Davidovac je 3/4 koji po potrebi može na 1.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, dekkard said:

 

 

 

 

Fali tu tri igrača, na poziciji 1, 2 i 5 ili 4/5, a Davidovac je 3/4 koji po potrebi može na 1.

 

 

 

 

Davidovac je kod Tomica igrao iskljucivo 2, do pred kraj sezone kad je krpio na 1. Igrao je i 4 protiv Partizana.

 

Ja se ne secam da je minut na 3 odigrao.

Link to comment
Share on other sites

 
Davidovac je kod Tomica igrao iskljucivo 2, do pred kraj sezone kad je krpio na 1. Igrao je i 4 protiv Partizana.
 
Ja se ne secam da je minut na 3 odigrao.
Blage veze on nema sa pozicijom 2. Prvi ga je Alimpijević stavio na pleja i to u pripremnoj utakmici protiv Lokomotive pred početak prošle sezone.
Inače, celu svoju karijeru je na trojci.
Link to comment
Share on other sites

Davidovac na 4 ne moze protiv ozbiljnih ekipa. Za njega bi najbolje bilo da igra sa plejmejkerom ili tim kombom (Dzenkins) u sastavu i da ima ulogu sekundarnog kreatora. Petorka u kojoj su na 1-3 Davidovac, Baron i Lazic/Dobric ne mogla nista da uradi u evroligi, a sastav se ocigledno pravi za evroligu.

 

Cini se da ce opet Dobric da bude 13. prase. Ulazice samo da zatrpa nekog sutem, ako ne ubaci prve dve, na klupu do kraja meca.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, dekkard said:

Blage veze on nema sa pozicijom 2. Prvi ga je Alimpijević stavio na pleja i to u pripremnoj utakmici protiv Lokomotive pred početak prošle sezone.
Inače, celu svoju karijeru je na trojci.

 

Pa ne znam koje veze ima, al tu ga je Tomic stavljao. Pogledaj utakmice s pocetka, odmosno sve do povrede Reglanda. 

 

Celu karijeru je igrao na 1 u Vrscu, do dolaska u FMP kad je pomeren na trojku, pa vracen na beka kao sekundarnog kreatora, jer je tako vise odgovaralo Lazarevicu koji je igrao 3/4. Igrao je i pleja Davidovac u FMP-u pre dolaska kod nas, kad se FC3 povredio, pricao je i on o tome. 

 

Na 4 naravno ne moze ni u ludilu. Moze protiv cirkus igraca ala Jankovic. Prptiv iole ozbiljnijeg igraca ne moze ni u napadu ni u odbrani.

 

Za mene je on cist spoljni igrac. A to sto je toliko visok je samo plus. On je bez lopte u rukama vrlo bezopasan.

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...