Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

Jovanovic je lafcina i moze svaku vece da izvodi po jednu Natasu Bekvalac. A da je Englez ne bi se kao seks simbol skidao sa naslovnih strana zenskih magazina. Zivio bi kao lord. Ali jbg za kosarku mu fali svasta po malo. Takoreci, pogresan sport i pogresno porijeklo, pa ce da se potuca po timovima srednjeg ranga. Ta apolonska kradja i bredpitovsko lice ce samo loziti nadrndane centarske magarcine da preko njega dizu ego.

Edited by pepe sancez
  • Like 2
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

Mi sad na poziciji 5 imamo Jovanovica, Odza i Ristica. Na 4-5 Gista i na 4 Brauna, Moa i Simanu. Znaci realno tanko na 5, uopste nemam ideju ko bi mogao da dodje, a da donese kvalitet i da mozemo da ga priustimo. 

Delovalo mi je pre Kuzmicevog udesa da je ideja da 2 od trojke Ristic, Jovanovic, Odzo idu pri cemu bi Jovanovic vrv imao prednost kao domaci igrac, ali sad mi deluje da dvojica ostaju.

P.S. Je li Ristic bese vec otisao u Astanu?

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Markoss said:

Jbt, ali Stimac. Hoce neko ljudima u klubu da kaze da on nema pojma, i da to sto je simpatican lik i zvezdas ne znaci da moze u isti kos sa igracima koji su bilo sta napravili u nasem dresu? Malo, malo se provuce izmedju redova u istoj recenici sa Simonovicem, Jovicem, Dangubicem, pa i Mitrovicem. Lik je bio godinu dana u drugom mandatu kod nas, u utakmicama za titulu bio DNP, odigrao ispodprosecnu sezonu, bas nista vredno pomena. 

 

I onda dodje ona skupstina, pa se navede da cemo juriti bivse igrace koji su ostavili trag u nasem dresu i krene se sa nabrajanjem i dodje do Stimca. 

Stimac em nema pojma, em nije ni najmanje simpatican.

 

Gadi mi se. Skoro koliko i Bjelica.

 

Mislim da cu se slogirati ako ta vreca nicega i attention whore potpise.

 

Nemoguce je da su tako glupi i bez mozga u klubu pa i da ga razmatraju uopste.

 

Majko sveta, nije mi dobro, doslovno.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

Jbt, ali Stimac. Hoce neko ljudima u klubu da kaze da on nema pojma, i da to sto je simpatican lik i zvezdas ne znaci da moze u isti kos sa igracima koji su bilo sta napravili u nasem dresu? Malo, malo se provuce izmedju redova u istoj recenici sa Simonovicem, Jovicem, Dangubicem, pa i Mitrovicem. Lik je bio godinu dana u drugom mandatu kod nas, u utakmicama za titulu bio DNP, odigrao ispodprosecnu sezonu, bas nista vredno pomena. 

 

I onda dodje ona skupstina, pa se navede da cemo juriti bivse igrace koji su ostavili trag u nasem dresu i krene se sa nabrajanjem i dodje do Stimca. 

 

QyILAkG.jpg

  • Like 4
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

ubode ga Jovke momački...bravo za dečkonju i prvenstveno za njegovog menadžera...

trebalo je istrajati u ovom cenkanju sa Minhenom nakon sezone najskupljeg igrača lige.

...znači Pefi ga izduvao tamo.

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

Ajmo Pefi i da zatvaramo radnju.

 

Zao mi je sto je prica o Jovanovicu koju sam zapoceo otisla do toga da se raspravlja da li je bolji od Odza sto je smesno. Ja sam post napisao samo zbog mogucnosti da ga vratimo i izvucemo nesto od njega. Ja ga ni kod nas nisam dovoljno upoznao posto sam slabo pratio KLS gde je jedino dobio vece minute, ali mi je delovalo da moze da postane dobar napadac, odbrambeno mi je ostao u jako losem secanju.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Kankkunen said:

Možda zadrže i Markovića, ne bih se začudio.

 

Bolje da ga zadrže jer oni za razliku od nas ne mogu da ga preplate...sada im nije neophodan.

Nama bi gaće skinuo s obzirom u kakvom smo procepu za tu poziciju...plus ćirilični plej...i da ne spominjem famu o njegovom piku i odbrani...bilo nekad.

Pefiju je od svih kvaliteta ostala visina i fizička snaga u odbrani ali i on ima muke sa leđima, davi loptu najstrašnije, ima simboličan prosek asista i uvek kamenjar.

 

Edited by Wingwalker
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bukvalno sve što sam čuo u vezi Jovića ovog leta je da Bayern odavno gleda u drugom smeru tako da me malo začudilo i neko pisanje ovde. Markovića možda i zadrže, ko to zna, nama bi legao al' da mu kažu da ne šutira i super smo.

Link to comment
Share on other sites

Quote

Tokom juna i jula pojavile su se i informacije da bi Marković mogao karijeru da nastavi u Crvenoj zvezdi. Ali...

"Tako je, pojavile su se informacije, ali to je teško izvodljivo u ovom trenutku. Mislim da od toga nema ništa".

To je njegova izjava od pre par dana ...

Link to comment
Share on other sites

Kakav Štimac...sada nam nema nazad.

Naredne dve sezone se očigledno ide na ''all in'' do neke Bože zdravlja sigurnije pozicije kojom dobrano odskačemo od konkurencije u okruženju ili do pucanja po šavovima. 

 

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Ulicni basketas said:

 


Video sam malopre Štimca u Big fashionu, sedeo sa Šunturlićem. Štime je pio kafu, a Filip jeo sladoled. 

 

 

Mali se striktno drzi sezonskog programa sladoleda i koktela.

 

Tako ce da nabubri do pocetka sezone da ce tata Nebojsa morati telehendlerom da ga dovozi na trening.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Haggard said:

 

hehe samo brze noge, pa i noge su deo tela, a za peticu je to sada bitniji deo tela nego velicina bicepsa. sve je manje rokanja ispod table, a sve vise treba preuzimati male igrace, braniti pnr i slicno. a i skolovaniji igrac sto rece dekkard, koliko god bio sirov

 

Mozda on i ima brze noge ali treba neki mozak da ih pokrene. A dok ih taj mozak pokrene moze da ima noge kao Jusein Bolt, mi vec izvodimo loptu ispod naseg kosa svejedno.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mairosu said:

Bukvalno sve što sam čuo u vezi Jovića ovog leta je da Bayern odavno gleda u drugom smeru tako da me malo začudilo i neko pisanje ovde. Markovića možda i zadrže, ko to zna, nama bi legao al' da mu kažu da ne šutira i super smo.

Nije tacno to za Jovica,on je mogao da ostane u Bajernu i pregovarali su ponovo  pre nekoliko dana ali mu je ispala ova ponuda Himkija izneanda koja ispunjava sve ono sto je trazio.,A tacno je da su se razisli oko sume koju je trazio pre mesec mesec ipo jos,mislim na Bajern jer su mu nudili manju platu od one koju je ima a dosta su tamo visoki porezi tako da bi imao vise manje isto kao i ovde sto mu je nudjeno. Sve u svemu Jovke nasao sta je trazio odlicnu ponudu ne tako bitnu ulgou u solidnom timu,neka mu je sa srecom 

Link to comment
Share on other sites

Stranci

Beron, Stratos, Brown, Faye, Gist,Ojo ukupno 6 . Djenku ne racunam

 

Na playu mora stranac jer domacih vise nema, sem ako se ne racunaju Peno,Radicevic, Djokovic kao opcije. sto dovodi do 7 stranaca, gde sem Oja, niko ne moze da konkurise za domaci pasos. Kup ili KLS eto opet 3 moraju napolje. Ako bi jos i stranca umesto Kuzmica dolazimo do 8 igraca sa stranim pasosem??!!!

 

Kuzmic niko normalan ne moze ocekivati niti predvideti kada je i da li je moguc povratak na teren.

 

Cim se spominje Stimac, razmislja se o domacem centru koji bi mogao da zameni Kuzmica, a vi ako imate bilo kog drugog centra a da je domaci koji ima EL iskustva, slobodno napisite,

Strani centar se sigurno nece dovoditi a na Ristica i Jovanovica se osloniti u El, Stimac sa jednom nogom je za obojicu Hakim.

 

  • Like 3
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Maverick88 said:

Nije tacno to za Jovica,on je mogao da ostane u Bajernu i pregovarali su ponovo  pre nekoliko dana ali mu je ispala ova ponuda Himkija izneanda koja ispunjava sve ono sto je trazio.,A tacno je da su se razisli oko sume koju je trazio pre mesec mesec ipo jos,mislim na Bajern jer su mu nudili manju platu od one koju je ima a dosta su tamo visoki porezi tako da bi imao vise manje isto kao i ovde sto mu je nudjeno. Sve u svemu Jovke nasao sta je trazio odlicnu ponudu ne tako bitnu ulgou u solidnom timu,neka mu je sa srecom 

A gde je zvanicna objava da je potpisao za HImki.

 

Juce je Magelan kacio na twiteru Stefanovu sliku u dresu Bayerna sa bojama Bayerna.?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...