Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

10 hours ago, Kankkunen said:

bold1 ... hm, nikako ne stoji

 

 

Naravno da ne stoji zato je i pod navodnicima... 🙂

 

 

virtus je ekipa velike tradicije, al ih na košarkaškoj mapi nema jedno 15 godina, druga liga, bankroti... sad pokušavaju da se vrate na staze stare slave kontam da sam baš to lepo objasnio 

 

 

 

bold 2 to ti kažem, hahaha čuj Virtus zainteresova za Teodosića zainteresovan, zainteresovan sam ja za_________________ pa ništa. Kad ono međutim, a to.opet govori u prilog onog "no name". 

 

 

bilo kako bilo, očigledno da ljudi sklapaju neku priču koja će da ima glavu i rep doveli su trenera, ovaj doveo svoga pleja kog su italijani baš lepo platili... i nek im se sa srećom u nastupajućim sezonama.

 

 

edit:

 

koji bedak

 

nadam se da nije ništa ozbiljno, da je neko ugruvanje ili tako nešto "sitno".

 

drž se Ognjene!!!

Edited by Stondisha
Link to comment
Share on other sites

Grozna vest!

Juce ono sa Mihom,jutros ovo..uzas. Svakako Kuzu i ostalim povredjenima zelim uspesan oporavak. Cekamo i zvanicno saopstenje kluba. 
Apelujem na kolege forumase da pisanje prilagode datom trenutku i da se ne ide u pravcu prepucavanja. Takodje - trazim od moderacije da izbrise Lakijev post i sve koji su usledili iza njega, ukljucujuci i moj. :thumbsup:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Najvažnije je da svi prođu sa što manjim posledicama. Na više mesta je potvrđeno da je Kuzmić prešao u suprotnu traku i izazvao nesreću. Nulta tolerancija u takvim slučajevima, nadam se da će snositi odgovornost.

 

Link to comment
Share on other sites

Ostali su, tako bar čujem, lakše povrijedjeni. Taj put Banjaluka Prijedor je inače jedan od narizičnijih puteva u BiH. Dobra cesta i baš se brzo vozi a nema uslova za brzu vožnju jer je ipak magistralni put. Ne poredim sa ovim slučajem jer nemam pojma a krajnje nije ni bitno ali baš često na toj dionici ima nesreća. Previše. Skoro sam tu izbjegao sa zenom i dvoje male djece da me lik u bijesnom autu udari prilikom njegovog bijesnog preticanja... 

U svakom slučaju samo da sve bude ok a za košarku o tom po tom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Crni Bombarder said:

Grozna vest!

Juce ono sa Mihom,jutros ovo..uzas. Svakako Kuzu i ostalim povredjenima zelim uspesan oporavak. Cekamo i zvanicno saopstenje kluba. 
Apelujem na kolege forumase da pisanje prilagode datom trenutku i da se ne ide u pravcu prepucavanja. Takodje - trazim od moderacije da izbrise Lakijev post i sve koji su usledili iza njega, ukljucujuci i moj. :thumbsup:

Izdato je saopštenje. 

 

http://www.kkcrvenazvezda.rs/saopstenje-kk-crvena-zvezda-mts-14-07-2019.html

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kuzmic je dovezen u UKC Banjaluka i stavljen u komu.

Polomljene su mu vilice i uskoro ce biti transportovan

Ljekari ne zele da daju jos izjave ni prognoze.

Nezvanicno od sestara je van zivotne opasnosti ali ce se morati biti na posmatranju

Momak koji je sa njim bio u autu je takodje tesko povrijedjen

u drugom autu e bio nas bokser Drazan Janjanin i oni su prosli sa laksim povredama iako je auto smrskano.

 

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...