Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

2 minutes ago, Swift Pancakez said:

covek bi rekao da ce ove kvazi insajdere bar nekoliko dana biti blam da se pojavljuju...ali avaj

 

Ajde oladi. Nije me blam jer je info bila iz prve ruke. Iz kluba. Sta se desilo zadnja dva dana pa nije došao, stvarno ne znam.

Link to comment
Share on other sites

jovic i markovic ni da cuju za zvezdu, jedini argument za tea da dodje u zvezdu je bio zato sto jos nije igrao za nas.  forumasi kazu da tomic nece igraca iz amerike, mora se naci neki kompromis, nemoze biti passfirst, 190cm, jeftin, iskustvo u evroligi i na to jos jeftin i slobodan. u nekom aspektu treba popustiti i potpisati bar jednog igraca.  nasi centri igraju primarno odbranu, kao i dzenkinsa i lazica, davidovaca ne bi trosio samo na poziciji PG vec polivalentno na visi pozicija po potrebi, ima skil i mozak za dobru uloga kao zakrpa za svaku situaciju. (offtopic:srry za nakaradni srpski, fali mi fond reci  nisam odrastao u srbiji 🙂 )

Link to comment
Share on other sites

Jbg ja da me neko pita koga od realnih pg da dovedem ja ne bih znao, ova lista je jako siromasna.

Mozda kvalitetom je najbolji Noris Kol, mada njegov karakter, finalna serija i to je jako tesko.

Grendzer npr je dobar izbor ali isto ima klub i povredu koju vuce iz sezone u sezonu.

Jedino da nam Kari ucini i da nam da na pozajmicu Pangisa i da ga lapo lapo placamo, ja nisam pametan.

Nadam se da nece dovoditi polovnjaka Kalneitisa koji u klubovima nikad i nije dobro igrao...

 

Link to comment
Share on other sites

Sad sam zavrsio razgovor sa drugarom iz Banjaluke. (Nezvanicno) tacno je. Kuz je teze povredjen kod nekog sela tu kod Banjaluke. Jbg ljudi, sta da vam kazem drugo. 😥

 

Sva moguca podrska za Ognjena.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

ucinak domcih igraca u domacim takmicenjima 2019

1-50 i 51-100

X - PPR ballhandling

y - komponovano Winshares i Oliver Dean -bball on paper

Boja - PER

Velicina - floor impact index

simbol - slicnost igraca (clustering)

 

shvatite ovo kao pregled, nisam mogao da nadjem neki zajednicki imenitelj razlicitih domacih liga sem koeficijent uleba koji nije merodavan(grcka liga najjaca)

 

 

 

 

prvih_50.thumb.png.13e9b8ace4a8290183c4fe67587d9e27.png

od50_100.png

Edited by nudelholzchef
Link to comment
Share on other sites

A pre samo par nedelja je bila izjava predsednika Virtusa kako nece po svaku cenu da jure EL, kako nece da slede negativne primere Milana i njihovo basnoslovno upumpavanje novca bez rezultata itd itd...I onda odjekne ova bomba. Meni i dalje nije realna ova suma novca koja se pominje s obzirom o kom timu se radi..  Oni su maltene duplirali novac u odnosu na onu prvu ponudu koja je bila 1.2 miliona. Verujem i da taj Milano npr nije spreman da da ovoliki novac nekom igracu. Sigurno su u medjuvremenu dobili neke cvrste garancije sponzora. Sve u svemu oni sa ovim timom koji imaju sada nisu sigurni ni za finale Serie A, a kamoli za nesto vise u EC. Cist sumnjam da im je posle ovog ispucavanja ostalo jos mnogo novca da malo pristojnije popune ostale pozicije u timu. Moguce i da vec imaju neki dil sa Djordijem oko wildcarda za sledecu sezonu EL.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, MrTripleDouble said:

A pre samo par nedelja je bila izjava predsednika Virtusa kako nece po svaku cenu da jure EL, kako nece da slede negativne primere Milana i njihovo basnoslovno upumpavanje novca bez rezultata itd itd...I onda odjekne ova bomba. Meni i dalje nije realna ova suma novca koja se pominje s obzirom o kom timu se radi..  Oni su maltene duplirali novac u odnosu na onu prvu ponudu koja je bila 1.2 miliona. Verujem i da taj Milano npr nije spreman da da ovoliki novac nekom igracu. Sigurno su u medjuvremenu dobili neke cvrste garancije sponzora. Sve u svemu oni sa ovim timom koji imaju sada nisu sigurni ni za finale Serie A, a kamoli za nesto vise u EC. Cist sumnjam da im je posle ovog ispucavanja ostalo jos mnogo novca da malo pristojnije popune ostale pozicije u timu. Moguce i da vec imaju neki dil sa Djordijem oko wildcarda za sledecu sezonu EL.

Misliš da je Armani dao manje love Rodrigezu? I Nedović ima 2m po sezoni. 

 

Drži se Ognjene! 

Edited by Green23
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da  pisanjem ovde nikako ne mozemo pomoci Ognjenu osim neke nade da ce proci sve kako treba jer po nekim informacijama u prilicno je teskom stanju.

Svaka druga tema vezana za KKCz je necitljiva u ovom trenutku  za mene licno. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...