Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

5 minutes ago, Davidović said:

Gresis. Nekad igrao. U NBA i u razvojnoj ligi igrao cistog keca.

Razvojna me ne zanima, NBA mizeran uzorak. Decko je prvo strelac pa tek onda asistent, i to uglavnom iz drive&kick situacija. Ne bi bilo pametno da se EL ekipa osloni na njegovu kreaciju iz pozicionog napada.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Del Piero said:

Razvojna me ne zanima, NBA mizeran uzorak. Decko je prvo strelac pa tek onda asistent, i to uglavnom iz drive&kick situacija. Ne bi bilo pametno da se EL ekipa osloni na njegovu kreaciju iz pozicionog napada.

Pa sta te zanima? Nigde drugo i nije igrao ako se ne varam sem na koledzu u NBA i u G ligi. I u letnjoj ligi igra pleja. Ako se mene pita(a ne pita) dosta je dovodjenja istrosenih evropskih polovnjaka. Pogledajte kako su komsije pogodile sa Gosom decko ode u NBA gde ce verujem imati solidnu minutazu. A u ostalom Naz i Nigel neodoljivo podsecaju po stilu igre barem po meni.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Davidović said:

Pogledajte kako su komsije pogodile sa Gosom decko ode u NBA gde ce verujem imati solidnu minutazu. 

 

nevezano za ovo, sad gledam roster jute : conley, exum, mudiay. nije to neka luda konkurencija posle conleyja ali opet ne verujem da će često napustati klupu ako su svi zdravi 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Mairosu said:

 

ako osvoje EL kao i vodopol može, ja sam za. posle i ne mora da bude košarke. 

 

Ovom se "projektu" uzimaju mere za sanduk otkako je Covic dosao u klub, ispalo je da ovoliko dugacak period stabilnosti i uspeha nismo imali jos od "Roland Garros faze". Niti ce taj projekat propasti niti uzleteti u visine u zavisnosti od toga da li cemo Borishu prodati ili necemo. Uopste je cela ta fascinacija mladim igracima u kosarci besmislena i dolazi iz fudbalskog nacina razmisljanja, nema tog kluba u kosarci koji moze da zivi od proizvodnje i prodaje mladih igraca. Mi smo jos i dobro prosli u tom segmentu, lepo smo prodavali poslednjih godina.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Davidović said:

Pa sta te zanima? Nigde drugo i nije igrao ako se ne varam sem na koledzu u NBA i u G ligi. I u letnjoj ligi igra pleja. Ako se mene pita(a ne pita) dosta je dovodjenja istrosenih evropskih polovnjaka. Pogledajte kako su komsije pogodile sa Gosom decko ode u NBA gde ce verujem imati solidnu minutazu. A u ostalom Naz i Nigel neodoljivo podsecaju po stilu igre barem po meni.

 

Doduše mora se priznati da Tomić dobro barata sa tim "isluženim evropskim polovnjacima". Ne verujem da je iko prošlog leta padao u ekstazu zbog potpisa Stratosa, Bilija ili Fajea, pa je super ispalo. Očigledno on više voli kada zna šta dovodi, pa makar to bili i veterani. Nije rad da se cima sa nepoznatim. Dobar deo sezone nije znao šta da radi sa Dobrićem ili Davidovcem. Zato svakako ne treba očekivati nekog rukija iz Amerike.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Davidović said:

Pa sta te zanima? Nigde drugo i nije igrao ako se ne varam sem na koledzu u NBA i u G ligi. I u letnjoj ligi igra pleja. Ako se mene pita(a ne pita) dosta je dovodjenja istrosenih evropskih polovnjaka. Pogledajte kako su komsije pogodile sa Gosom decko ode u NBA gde ce verujem imati solidnu minutazu. A u ostalom Naz i Nigel neodoljivo podsecaju po stilu igre barem po meni.

I letnja liga je razvojna liga, to nije najrelevantnija kosarka. Ja se slazem da treba dovoditi igrace sa koledza, iz razvojne lige, ali treba probrati. Naz i Covic na pleju? Lose bi se proveli.

Goss i Naz su meni dva potpuno razlicita stila igre, ali to je vec druga stvar i nebitna za glavnu pricu.

Link to comment
Share on other sites

Nije to lak zivot i treba imati razumevanja i za tu sortu.

 

Zašto? Niko ih ne bije po ušima da uzimaju tu ulogu i da traže pažnju po internetu.

Svako bira šta piše i bira posledice toga.

 

Ništa usmereno ka tebi naravno, jer ti si jednom imao informaciju, od nekog za kog smatraš pouzdanim, i jednom si podelio sa forumom, još si se izvinio. To i nije insajderisanje u formi zanimanja.

Tako da tebi niko ne bi trebao ni da zameri

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ne kazem pogodili smo sa Stratosom i Fajeom , ali ako je Bili isluzeni evropski polovnjak nemam reči... Pogodili jesmo sto ne znaci da cemo u buducnosti. Spoj mladosti koja je zeljna dokazivanja u Evropi uz nekoliko tih iskusnih evropskih polovnjaka moze biti pogodak , ali da nam plej , krilni centar , centar svi dodju posle relativno slabijih sezona to nece da ide. Jednostavno ne mozes u timu imat na svakoj poziciji igraca koji je nekad bio odlican u dobrim el ekipama i koji je daleko izasao iz svog prajma. Zato ja ne mogu da svarim pricu o recimo Kalnietisu , mozda bi i isporucio on svoje , ali to nije to ako me razumete. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Stefi88 said:

Kino Kolom bi bas dobro legao na ovaj nas roster, zahvalan igrac mnogo, dobar asistent solidan suter... Ne znam gde je igrao proslu sezonu i za koliko... 

 

Quote

Quino Colom to reportedly sign with Valencia

jbg :classic_smile:

Bogi brži

Edited by Kankkunen
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, taliesin said:

 

Ovom se "projektu" uzimaju mere za sanduk otkako je Covic dosao u klub, ispalo je da ovoliko dugacak period stabilnosti i uspeha nismo imali jos od "Roland Garros faze". Niti ce taj projekat propasti niti uzleteti u visine u zavisnosti od toga da li cemo Borishu prodati ili necemo. Uopste je cela ta fascinacija mladim igracima u kosarci besmislena i dolazi iz fudbalskog nacina razmisljanja, nema tog kluba u kosarci koji moze da zivi od proizvodnje i prodaje mladih igraca. Mi smo jos i dobro prosli u tom segmentu, lepo smo prodavali poslednjih godina.

Imas mlade jeftine i kvalitetne igrace. Nije nuzno da su na prodaju. Sigurno se ne mozes takmiciti za f8 sa preplacivanjem inostranih igraca koji su na zalasku karijere. Razmisljanje je na mestu, posto su klubovi sa ovog podrucija i imali najvise uspeha sa mladim i talentivanim kosarkasima iz zemlje ili regije. Sve je to vase ok, ako imas finansije bas ogromne, 

 

Kako se za dve nedelje dodje od tima za prezivljavanje, pravljenja igraca i 12 nasih igraca. Do megalomanije i 10ak stranaca. Misljenja i filozofija se menjaju  ovde kao i carape. Zavisno kako klub reaguje, bez brige na realnost.🤷‍♂️🍻

Link to comment
Share on other sites

Jovic je to prvobitno trazio pre mesec dana sada je u pregovorima sa njima i blizu su da dogovore dvogodisnju saradnju. On tamo ima svog trenera, ako ga neko gotivi to je DR, nas strucni stab, pola ekipe prica nas jezik, miran zivot za porodicu bez novinara isl, plus odlican lekarski tim i minutazu koja ce biti korektna bez potrebe da igra svaki mec 30 min, laganu ligu gde moze da igra svaki drugi mec bukvalno. Tako da je Bajern idealno mesto za Jovketa 

Uz to igrom slučaja mu je i rodjeni brat svojim poslom i karijerom završio u Minhenu pre godinu, dve...
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pepe sancez said:

Ako Nate/Guru potvrde pakuj.

 

po meni on nije igrac za nas. sa iowe bi iz te generacije pre uzeo nianga, ali ni on nije plej. steta za koloma, ja se ipak i dalje najvise nadam jovicu jer ne vidim koji bi nam igrac bolje legao. 

Link to comment
Share on other sites

o Boze koliko bolida na internetu.

 

sta sad sve procitah, zaista ne znam kada smo zakazali kao drustvo.

 

sramim se svog posta nismo isti.

 

I hvala Bogu sto mi normalni nismo isti.

 

veliki pozdrav za sve forumase, koji su definitivno normalna slika sporstke Srbije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, BojanaCZV said:

o Boze koliko bolida na internetu.

 

sta sad sve procitah, zaista ne znam kada smo zakazali kao drustvo.

 

sramim se svog posta nismo isti.

 

I hvala Bogu sto mi normalni nismo isti.

 

veliki pozdrav za sve forumase, koji su definitivno normalna slika sporstke Srbije.

 

prošla dva kruga twitterom a 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nate said:

 

po meni on nije igrac za nas. sa iowe bi iz te generacije pre uzeo nianga, ali ni on nije plej. steta za koloma, ja se ipak i dalje najvise nadam jovicu jer ne vidim koji bi nam igrac bolje legao. 

Ne znam, izrazavam brigu od pocetka prelaznog roka. Plej i petica moraju da budu punokrvni. Sve druge pozicije mogu da se kombinuju. Ako nemas top beka sutera nsdji nekog ko je dobar 1 na 1, a nadji spot ap sutera na tri i cetiri. Isto tako se mogu izvrtiti i druge.kombinacije. Ali na pleju moras imati igraca koji zna sa loptom, ne samo da napada nego i da odrzava dribling (Beron to ne zna ili Rakovevic koji ti nije naucio citav zivot), da ima kreaciju makar iz pika i solidan sut. A gomile igraca to nemaju sto figuriraju kao plejevi. Jbg, bice zajebano.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Stondisha said:


Koliko si firmi vodio za života, pa deliš ta iskustva s nama?

Ozbiljno te pitam, zato što ja delim moja iskustva koja šljakaju i to baš šljakaju, nisam proizvodnja, nego sam usluga i to jedna od retkih firmi iz branše koja spaja maltene sve praznike po sedam dana (nove godine, uskrse, prvi maj)  i iako su nam rokovi vezani strogo za 15, u mesecu, sve stižemo i godišnje odmore iskorišćavamo i slobodne dane i bukvalno cveta mi preduzeće, je retko ko konta, pogotovo u Srbiji, da ne postoji bolji radnik od srećnog radnika.

A ovo kad ti pišem ne mislim da u preduzeću uvedem radničko samoupravljanje i ostale munje iz samoupravnog socijalizma, ali visok stepen autonomije svaki zaposleni ima, ne nezavisnost, ali ono baš široku autonomiju u svome radu, pa sam tako jedina firma za koju znam, da imam SEDMOČASOVNO RADNO VREME.

Ja imam iskustva u vodjenju malih firmi, mogu ti reci da ti je nategnuto ovo razmisljanje.

Kosarkaski Ugovor je specificna stvar, nije predaja bilansa I knjizenje konta.

Teo u ovom slucaju ne moze da ti garantuje rezultat, broj poena I osvojene trofeje, pa da kazes da je placen po ucinku. Sem toga, za radni kolektiv bi jako lose bilo da jedan igrac dobija posebne beneficije, to je put za nezdravu radnu atmosferu gde bi se cekao prvi kiks.

Sa Teodosiceve strane kada se malo bolje sagleda ovo deluje kao odlicna odluka, pogotovo ako bude igrao EL one tamo godine. Bio bi lud da je potpisao za nas nadajucu se da ce pokidati, da cemo ga isplatiti u potpunosti I da ce mu neko dati slican Ugovor u 34oj godini.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...