Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

Bas je malerozan, od kad je otisao iz zvezde, prvo dve povrede, pa nesreca. [emoji45] Eto, a mislilo se za njega da ce lepu karijeru da napravi, u najboljim godinama bio. [emoji849] On je ove sezone zavrsio sa kosarkom, moguce je da mu je i karijera ugrozena. Nadam se da gresim. :classic_sad:

Trenutno mu je život ugrožen, a kamoli karijera
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Igor028 said:

Ma igrace Kuzma jos kosarku ne brinem ja za to, jak je to momak. Jeste da je to trenutno najmanje bitno ali dozivece on ponovo pune hale najboljih navijaca.

 

1 hour ago, Ridji said:


Trenutno mu je život ugrožen, a kamoli karijera

 

Koliko sam imao prilike da ispratim, još niko ne daje prognoze i verujem da je to u ovom trenutku jako nezahvalno. Ali, dešavale su se u istoriji strašne nesreće sportistima pa su se vraćali sportu. Izdrži momčino i da nam se vratiš, ne samo u Zvezdu već i u Reprezentaciju!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Drzi se Kuzmicu, da se oporavis i vratis jos jaci svojoj porodici pre svega. Ima li vesti kako je onaj drugi covek sto je bio sa njim u kolima?

Samo uz veliku srecu i pomoc odozgo su ona dva coveka u drugim kolima prosla sa manjim posledicama.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Borca said:

Drzi se Kuzmicu, da se oporavis i vratis jos jaci svojoj porodici pre svega. Ima li vesti kako je onaj drugi covek sto je bio sa njim u kolima?

Samo uz veliku srecu i pomoc odozgo su ona dva coveka u drugim kolima prosla sa manjim posledicama.

Da ti momci nisu izbegli direktan sudar bilo bi nastradalih sigurno

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Ridji said:

Da ti momci nisu izbegli direktan sudar bilo bi nastradalih sigurno

 

Video sam izjavu jednog od njih, srecom je vozac bio skoncentrisan u tom momentu i odreagovao kako je mogao.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, kokodakalo said:

To je nekad bilo tako kada su svi klinci sa ovih prostora karijeru gradili tako sto su pocinjali ili prolazili kroz Zvezdu ili Partizan. Danas talentovana deca odlaze sa 15 16 godina iz zemlje. Neka docekaju da napune 18 pa onda odu. Koji su to talenti iz zemlje sa kojima bi mogao da napadnes F8. Pa nase mlade reprezentacije na EP zauzimaju od 7 do 16 mesta, dok je ranije sve ispod zlata bilo neuspeh. Nema vise ni kvaliteta u mladjim selekcijama kao nekad.

Imamo mi odlicne mlade igrace. Osvajamo mi EC under redovno, ne mozes svake godine. Cak ni to nije pokazatelj za talente sta i kako. Idu mladi preko, zato sto je ovde dozvoljen kriminal bukvalno.  Retko ko ima .uda i pameti da mladima da sansu i da gleda dugorocno. Posebno sto ne vole da plate mlade igrace  i da ulazu u njih, vec samo da se iz njih nesto izvuce. 

 

Ti sto ne veruju u mlade  i misle da je to suplja prica i da se to moglo pre xx godina, nemaju pojma o kosarci. Samo mladi ne dobijaju sansu, vec neki mali zadigrili plejmejkeri u ranim tridesetim. Pokusevski nije dobio ne znam kakve pare u Oliju, ali je obezbedio roditelje i kupio im stan u NS-u. To je nesto za pocetak, ovde su u fazonu, bice para sine ali kad odes preko. Mali Smajlagic je pobegao odavde, ziv nije teo da potpise za nikog. Sam otisao u G ligu, nije ga niko oteo, nije zeleo da bude deo ovog blata.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Videh onaj drugi auto, pravo je cudo da su momci gotovo nepovredjeni.

Nauk za sve, ne smes da dozvolis da ti padne koncentracija i predjes u suprotnu traku, ugrozavas i druge a ne samo sebe. Ako si umoran stani, odmori pa nastavi. 

Link to comment
Share on other sites

Jako gadan rollercoaster ride je ovih poslednjih par nedelja. Od radosti zbog serije kvalitetnih potpisa, do neke mucnine koja mi se naselila u grudi zbog Mihe pa potom i Kuza... Odjednom mi i sezona i sva nagomilana ocekivanja deluju trivijalno i nebitno. Nadam se da ce i jednom i drugom biti bolje sto pre.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Barracuda said:

 

 

Koliko sam imao prilike da ispratim, još niko ne daje prognoze i verujem da je to u ovom trenutku jako nezahvalno. Ali, dešavale su se u istoriji strašne nesreće sportistima pa su se vraćali sportu. Izdrži momčino i da nam se vratiš, ne samo u Zvezdu već i u Reprezentaciju!

Najbolji primer - Pol Pirs

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

Centar crveno-belih i reprezentativac Srbije je u nedelju teško povređen u saobraćajnoj nesreći i dalje se nalazi u šok sobi Urgentnog centra u Beogradu, ali su posle 24 sata prvi znaci ohrabrujući, navodi se u saopštenju Crvene zvezde.

– O košarkašu Crvene zvezde koji je i dalje u indukovanoj komi, od prijema u nedelju brine izuzetan lekarski tim u Urgentnom centru, i KK Crvena zvezda im se i ovom prilikom zahvaljuje na svemu što čine za Ognjena od trenutka kada je primljen u nedelju u bolnicu u teškom stanju.

U ponedeljak u ranim jutarnjim časovima Ognjen Kuzmić je ponovo detaljno pregledan od strane lekarskog tima, urađen mu je skener glave i rendgen pluća, koji su pokazali da nakon 24 časa nema dodatnih komplikacija u povredama glave, kao i da mu se postepeno vraća plućna funkcija.

KK Crvena zvezda mts shvatajući veliki interes javnosti i brigu svih dobrih ljudi, nastaviće da izveštava o zdravstvenom stanju našeg Ognjena Kuzmića u skladu sa informacijama koje dobijamo od doktora Urgentnog centra.

Zato još jednom molimo sve, da poštujući privatnost porodice Kuzmić i težinu situacije u kojoj se nalazi Ognjen, informišu javnost o njegovom zdravstvenom stanju sključivo koristeći klupska saopštenja – zaključuje se u poruci sa Malog Kalemegdana.

 

 

Ohrabrujuca poruka

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...