Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

23 minutes ago, MrTripleDouble said:

Ode Regland u Darusamadafaku.

 

'Dje je onaj RSB graf sa ucinkom svih PG u ABA ligi, gdje je Filip ubjedljivo bolji plej od Reglanda (najbolje vodi loptu - X-axis)?

 

Kako ovi iz Darusafake ne znaju probrati cudo jedno, skauting nula.

  • Like 9
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, threepwood said:

Gary je cvrst dasa. Pegla odlicnu odbranu, solidan atleta, ne stedi se. Dobar i u organizaciji igre, ali je ciglar na kub.

Stefan Markovic tip igraca, verzija za siromasne, mada mi se cini kao tip kojem bi legla Evropska kosarka

Ako igra odbranu upola kao tata onda moze :).

Inace Pejton senior mi je jedan od najboljih plejmerkera svih vremena, jedini koji je koliko toliko cuvao Dzordana. Obozavao sam Sonikse.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam za rsb ali smo i ovdje dobijali instrukcije od kolege Voodooa kako je Regland kancer ekipe. 

 

Inace Joe nije moja solja caja ali je solidan igrac koji bez problema nalazi pristojne angazmane. Za razliku od debele veprine koji se igra kosarke samo zato sto mu tata drzi 2 kluba. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Teo: mene niko nije zvao, niti dao ponudu
Jovke: mene niko nije zvao niti dao ponudu
 
Covic & Co: ALERT, ALERT
Sunturla, aktiviraj plan SGN! 
 
https://informer.rs/sport/c-zvezda/448024/video-zvezda-nasla-pojacanje-americi-crveno-beli-naciljali-pleja-ceka-rasplet
 
 
 ps. SGN=spin govnjivih novina
Nemam pojma ali zar nije jasno da dr Nebojša leđenda Čović ne šalje ponude, on ih prima, kad pošalje to je ona koja se ne odbija. I više puta je naglasio da su njima vrata otvorena. Dakle bio je spreman da primi nudjenje [emoji16]
Moje mišljenje je da se gledaju igrači sa evro iskustvom tako da ova prekookeanska nudjenja preskačem dok se ne ispostavi suprotno.
Legao bi nam neki organizator sa dobrom odbranom, da ne kažem Pefi nijerealno Marković.
Ne verujem da ćemo dovoditi centra bar dok se okvirno ne bude znalo Kuzovo stanje i eventualno vraćanje u trenažni proces.
Link to comment
Share on other sites

Joe je bio nas najbolji igrac tokom sezone i do same povrede i to ubedljvio najbolji igrac. RSB sekta ne pusta korenje samo po njihovom forumu, vec svuda. Od novinskih clanaka, FB stranica i naravno svih mogucih foruma.

 

Joe je potpisao za Dacku, mali je odlican igrac i hvala mu na odlicnoj sezoni. Ovi sto ga pljuju a dizu onog drugog, treba da bude sramota. 😁

 

 

Edited by Pavaroti
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, MrTripleDouble said:

Ne pratim tu sektu.

 nije sekta vec machine learning, vestacka inteligenicija. filip covic je u tim podacima outlier, mozda zato sto je midzet ne gubi loptu toliko ko drugi igraci iz aba lige.

a na x je ppr sta ta stavka znaci mozes procitatinaprimer ovde

https://www.atthehive.com/2012/2/7/2781798/pure-point-rating-a-primer

Edited by nudelholzchef
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, pepe sancez said:

Treba biti iskren pa reci da je Vudu negativno pisao o Reglandu i prije povrede. Nemojmo novaoditi vodu na svoju vodenicu kad god nam odgovara.

 

Jesam, zato što sam znao kakav je često dolazio na treninge, koliko se zalagao na njima, a najvažnije kakav je kraater u odbrani pravio i vremenom su sve ekipe počele to maksimalno da eksploatišu.

Njegovim izostankom iz ekipe smo bukvalno prodisali.

 

Kada sam prošlog leta pisao da će Čović sigurno biti u timu, ljudi su me optuživali da trolujem jer ne vole da čuju istinu ako im se ne dopada.
On mora da igra, jbg njegova je lopta i tu ne možemo ništa da promenimo. Zato je jako bitno da nemamo još jednu rupetinu u odbrani na toj poziciji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...