Jump to content

RIP


...

Recommended Posts

Evo, ja jos nisam obradio informaciju u svojoj glavi, u srcu, da Djole vise nije sa nama. 

 

A imao sam plan da upoznam i decu s njim, na nekom narednom koncertu, da jos malo porastu a da Djole skupi energije, mozda u nekoj boljoj, slobodnijoj Srbiji. 

 

Nije isto slusati Balasevica, pa makar to bili i njegovi live nastupi i biti na koncertu.

 

Imao sam tu srecu da budem na onom koncertu u Sava Centru gde smo svi sedeli na bini sa njim, bese to "Kalendar mog detinjstva" 2008. godine. Po nekoliko stotina ljudi samo, na bini Sava Centra sa njim... bilo je nekih 7-8 dana za redom. Dakle nije bilo vise od 5-6 hiljada ljudi koji su to gledali. A mogao je da odradi 2 koncerta u toj sali i ima veci broj prodatih karata. Ali nije to Djole.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Kooineeperk said:

Evo, ja jos nisam obradio informaciju u svojoj glavi, u srcu, da Djole vise nije sa nama. 

 

”Zivot? To ti je ono na grobu, pa kad pise godina rodjenja i godina smrti. E, ona crtica izmedju, to je zivot.” - Djordje Balasevic

 

Link to comment
Share on other sites

^Meni omiljeni domaci muzicar bio.

 

Ovo mi je najlepsa kompozicija. Ako se ne varam, usla i na listu pesama u Buda Bar restoranima.
Mislim da je vokal u izvedbi Tamare Jelic. Cini mi se da se tako zove. EDIT: na kraju videa kaze da se zove "Natasa Jelic" 🤦‍♂️

 

 

Hvala Aleksandre na svemu.

Pocivaj u miru.

Edited by RatzenStadt
Link to comment
Share on other sites

A,sranja,u pm!
Gotovo pa neisprekidan niz tuznih i losih vesti.

Dragoljuba cu uvek pamtiti i kao coveka ciji su bubanj i dobos bili vesnici slobodne i demokratske Srbije;onakve kakvu smo zeleli da vidimo. Hvala mu na veri i nadi i neka pociva u miru.

  • Tuzno 7
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...