Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

1 minute ago, Zvezdinho said:

Ti si sa jedne strane u pravu. Bolje je da forsiras perspektivnog mladog igraca iz omladinske skole, em manje kosta , em mozes da zaradis a i zasto postoji omladinski tim ako niko ne dobije sansu ,osim ako je cilj da direktor omladinske skole i treneri primaju platu. Ali kad je vec dosao i potrosene su tolike pare ne treba coveka pljuvati a da mu se ne da sansa, a imao je solidne partije u poljskoj ligi.

 

Mozda si i u pravu, mozda ce da bude i promasaj, ali previse se pljuje unapred. Barem ovaj put.

 

Istina. A da zato nije ustvari ni sam Spiridonović kriv, nego ona bagra na vrhu koja je u klub dovukla svakakvog odpada, pa sad navijači imaju 0 poverenja u njihovu sposobnost da dovedu solidnog igrača. U pravu si da nije fer prema njemu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, L' Imperatore said:

Ja bi voleo da je to stvarno tako. Ja sam bio skeptičan zbog toga što sam gledao 2-3 utakmice gde se nije video. Jednostavno me ne impresionira sa ničim. Ni sa brzinom, ni sa driblingom, ni kontrolom lopte, ni osečajem za igru. Sve je to nekako ok, ali ništa specijalno. Recimo pogledaj Gavrića kad ima loptu i pogledaj Spiridonovića. Nebo i zemlja. Ovaj prvi eksplozivan, uvek opasan da izlomi defanzivca, probije. A ovaj drugi gleda u pod, i izgleda kao da če mu se lopta svakog časa oteti.

U suštini gastarbajterski Vukanović?

 

Nama ne treba ni jedan takav igrač, a kamoli dvojica.

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Crni Bombarder said:

"Ruznal" pise da smo maltene zavrsili sa Kataijem..idu toliko daleko da tvrde da smo mu namenili 'desetku'..

Daleko od toga da Katai nije pojacanje, ali zaista se postavlja pitanje kakav ce Zvezda fudbal igrati tj sistem forsirati.

Katai je majstor sa loptom, ali vrlo je upitno njegovo angazovanje u svakoj fazi igre jer nikada nije bio "zainteresovan" za pravi takticki fudbal, kakav je npr forsirao Milojevic.

 

Link to comment
Share on other sites

Najveci problem kod Spiridonovica je sto je decko dobio platu koju mu nijedan klub ne bi dao. Posto sumnjam da je Terzic glup i dozvoljava da ga sisa svako ko stigne, rekao bih da je u pitanju izvlacenje love iz kluba. Ja ne verujem da ce on od tih 340 hiljada videti vise od 200 hiljada, ako i toliko. Makar on bio najbolji igrac Zvezde sledece sezone, ovaj nacin poslovanja ostaje veliki problem.

Edited by Desetka
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Koja je svrha dovesti Spiridonovica za 200k i dati mu platu od nekih 250k a onda dva dana posle dovesti Katai-a (ako su tacne price da je gotov), ili cak i javno izjaviti da se pregovara sa Katai-em, pa cekaj sto dovodis drugog igraca na istoj poziciji u samo par dana? 

Skacu sami sebi u usta, i sad ce taj muceni Spiridonovic silom prilika igrati desno krilo, ako Katai bude levo, pa sve i da je dobar igrac nece igrati svoju poziciju i moze lagano da bude ocajan na terenu.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Igor028 said:

Skacu sami sebi u usta, i sad ce taj muceni Spiridonovic silom prilika igrati desno krilo, ako Katai bude levo, pa sve i da je dobar igrac nece igrati svoju poziciju i moze lagano da bude ocajan na terenu.

Mene više zanima gde je u toj priči Gavrić.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Laki Juan said:

Mene više zanima gde je u toj priči Gavrić.

Ovde je bar jasno da Deki nece imati bilo kakav/neznatan uticaj na formiranje ekipe, jedino sto te klince stavlja u bolju poziciju je obaveza da dvojica budu u 11 plus dvojica na klupi po novom pravilu.

Uz to sam Gavric je pokazao koliko moze cim je prikljucen 1.timu, one partije sa starta 2.dela prvenstva prakticno su se posrale po onome sto je kasnije tj po nastavku lige Deki radio i kako je menjao. Decko mora da ima mesto, igrao Katai ili ne, doslo novo krilo ili ne. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Manoly said:

Ovde je bar jasno da Deki nece imati bilo kakav/neznatan uticaj na formiranje ekipe, jedino sto te klince stavlja u bolju poziciju je obaveza da dvojica budu u 11 plus dvojica na klupi po novom pravilu.

Uz to sam Gavric je pokazao koliko moze cim je prikljucen 1.timu, one partije sa starta 2.dela prvenstva prakticno su se posrale po onome sto je kasnije tj po nastavku lige Deki radio i kako je menjao. Decko mora da ima mesto, igrao Katai ili ne, doslo novo krilo ili ne. 

 

 

Ne sikiraj se, tu je Krstović ako zatreba

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Crni Bombarder said:

Kataija bih svejedno gledao pre metiljavog Ivanica. Cak i ako znamo da se ne cima previse u odbrani..

Ja bih delio ban za bilo kakvo povezivanje Kataia i Ivanica u istoj recenici.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, vepar said:

Pa i ja sam za Lalata. Covek se bar ne folira da je seljak za razliku od ove lazne gospode. I ionako smo sns klub tako da je ok da i trener bude vatreni pristalica te stranke

 

Lalat je sinoc pokazao da je klasican Bata Djorista , covek je izvadio spica i ubacio stopera i naravno popio dva komada.

 

Mogu da zanimslim kakvo bi vristanje bilo da su Milojevic ili Stankovic od dobijene utakmice napravili veresiju , srecom pa su  slaninari dobili na penal lutriji.

 

Sto se tice Lalatovih manira , nece taj dalje od Bugarske ili Madjarske lige.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Igor028 said:

Ja bih delio ban za bilo kakvo povezivanje Kataia i Ivanica u istoj recenici.

U pravu si,moja greska.

Nego,da vidimo na koga racunamo pred start priprema na krilnim pozicijama? Pod pretpostavkom da stize Katai,tu je Ben (obojica mogu da igraju i vise centralno,posebno Ben),Gavric,Spiridon,Vukanovic (mada se na njega vise racuna kao spica) i mali Radulovic.
Racunam da je Simic bivsi,Van la para isto,Garsija je juce vidjen na utakmici bivseg kluba,Arisa,pa bih rekao da je i on zavrsio misiju kod nas..da li je Jevtovic na pozajmici u Apoelu ili je prodat?

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Santoro said:

 

Lalat je sinoc pokazao da je klasican Bata Djorista , covek je izvadio spica i ubacio stopera i naravno popio dva komada.

 

Mogu da zanimslim kakvo bi vristanje bilo da su Milojevic ili Stankovic od dobijene utakmice napravili veresiju , srecom pa su  slaninari dobili na penal lutriji.

 

Sto se tice Lalatovih manira , nece taj dalje od Bugarske ili Madjarske lige.

Nemas ti pojma prijatelju.Pa sto lazni mister nije izasao i pobedio jalovi Partizan.Nismo sutnuli na gol 90 minuta.Sa druge strane Lalatovic je od ekipe koja se borila sa plej of prosle godine uspeo samo za godinu dana da napravi takticju ekipu gde se zna ko sta radi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Santoro said:

Hoces da kazes da Lalatovic nije bata djorista ? Taj Lalatovic je toliko precenjen trener do zla Boga  kao i onaj Nikolic koji se nije dugo zadrzao zadrzao u Sloveniji i Madjarskoj.

Taj Nikolic vodi drugi najbolji tim Rusije i ceka ga LS na jesen.

U top 3 domaca trenera u ovom trenutku.

Link to comment
Share on other sites

Kao neko ko je blizu izvora i ko je upoznat sa metodologijom rada Lalatovica i strucnog staba, mogu da kazem da je pre svega majstor da stvori dobru atmosferu, bukvalno napravi porodicu od ekipe,  sjajan motivator...Nema mnogo improvizacije u njegovom radu, zna tacno sta i kako zeli da igra i dovodi igrace koji su sposobni to da izvedu...Ne bih ulazio u detalje, nije moje da to otkrivam...ono sto isto tako treba pomenuti su Bratic i Sarac, veliki radnici, potpuno posveceni svom poslu.

Edited by ZiS
Link to comment
Share on other sites

Manite se prica - ne uklapa se Katai u taktiku i ostalo. Dobar igrac ce se uvek uklopiti, a to sto je Milojevic izmisljao te krive drine jer ga nije hteo u svlacionici, to su izgovori. 

 

S tim da ja mislim da u slucaju njegovog povratka, nece biti dobar kao u prvom mandatu, ali iskljucivo zbog njega samog. 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, L' Imperatore said:

Kad je napravio takticku ekipu gde se zna ko šta radi, kako završi prvenstvo na trečem mestu?

Treba da prodje jos mnogo godina da neko sem Partizana i Zvezde moze da osvoji titulu.Svuda gde je radio napravio je veliki pomak u igri.Cukaricki,Napredak,Nis i evo sada Vojvodina.Razumem da Lalat ovde nijr omiljen zato sto podrzava psiha ali ajde malo realnosti

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni Bombarder said:

U pravu si,moja greska.

Nego,da vidimo na koga racunamo pred start priprema na krilnim pozicijama? Pod pretpostavkom da stize Katai,tu je Ben (obojica mogu da igraju i vise centralno,posebno Ben),Gavric,Spiridon,Vukanovic (mada se na njega vise racuna kao spica) i mali Radulovic.
Racunam da je Simic bivsi,Van la para isto,Garsija je juce vidjen na utakmici bivseg kluba,Arisa,pa bih rekao da je i on zavrsio misiju kod nas..da li je Jevtovic na pozajmici u Apoelu ili je prodat?

Zajebancija druze, bez cimanja 😄

 

Mislim da je ova korona sjebala odlazak Jevtovica, ali verujem da ce ga prodati negde, Radulovic i Gavric ce brzo da odu, Terza ce da ih proda cim prva ponuda stigne.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Mile1 said:

Treba da prodje jos mnogo godina da neko sem Partizana i Zvezde moze da osvoji titulu.Svuda gde je radio napravio je veliki pomak u igri.Cukaricki,Napredak,Nis i evo sada Vojvodina.Razumem da Lalat ovde nijr omiljen zato sto podrzava psiha ali ajde malo realnosti

 

😂

 

Mile, tvoji one-lineri u 50% slučajeva graniče na trollovanje i sad ti pozivaš na realnost.

 

Ajde da nismo imali prilike da vidimo Lalata u klubu, pa da te i razumem.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Santoro said:

 

Lalat je sinoc pokazao da je klasican Bata Djorista , covek je izvadio spica i ubacio stopera i naravno popio dva komada.

 

Mogu da zanimslim kakvo bi vristanje bilo da su Milojevic ili Stankovic od dobijene utakmice napravili veresiju , srecom pa su  slaninari dobili na penal lutriji.

 

Sto se tice Lalatovih manira , nece taj dalje od Bugarske ili Madjarske lige.

 

Pa Miloje je sa evropskom Zvezdom isao na iks protiv Partizana, Stankela nije sutnuo na gol, dok ih Lalat redovno dere.

 

I da ne poredimo Vosu i Zvezdu, Vosa ima prosecan superligaski tim, a uzeli su i Kup i trece mesto. Ajde da budemo realni, Stankovic i Milosevic bi se borili za opstanak.

 

Poenta je da Lalat ume da stvori sistem gde god da ode i da nesto napravi sa tom ekipom. Mozda mu je to granica, kao sto je bila i Miloju, ali to je pitanje.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...