Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

9 hours ago, Markoss said:

 Cak i Pesic na spicu u tom slucaju bi se pored njih trojice nadavao golova i mogao da ponovi onu sezonu. 

 

 

:roflmao:

 

Тај леват може да доминира једино када му се одбрамбени играчи склањају и то у домаћици.

Што рече колега играо си 2 ЛШ зарадио толико пара и сада га враћаш једног Пешића из Азије!? Жалосно је што се то лагано прима међу пуком, а још жалосније што нема ни медија ни било какав орган клуба (ко је споменуо лажну скупштину) да се позабави овом изразито криминалном и дунстерском  спортско пословном политиком, државне органе да не помињем...

Edited by Константин
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Gannicus said:

Ovi sa RSB javljsju, da Onazi ne dolazi!

Kazu i da nikad nismo ni pregovarali sa njim ( taku su im ljudi iz kluba preneli). Jel zna neko nesto vise o ovome?

 

Tako im iz kluba preneli, a ima  Onazijeva izjava da ima ponudu CZ , ali da to ostavlja menadzeru. Ocigledno da Deki zeli Onazija ali da ga ovi iz vrha bushe. I smarate vise sa tim RSB-om sta ga koj moj vise pominjete.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Tako im iz kluba preneli, a ima  Onazijeva izjava da ima ponudu CZ , ali da to ostavlja menadzeru. Ocigledno da Deki zeli Onazija ali da ga ovi iz vrha bushe. I smarate vise sa tim RSB-om sta ga koj moj vise pominjete.

 

Pa normalno. Deki želi igrača, a ovi če mu dovesti Rumuna iz Maribora a pri tome potrošiti iste pare.

Link to comment
Share on other sites

Piše se da je završen Anderson Silva iz Famalikaa, koga sam ja ranije pohvalio. Gledao sam utakmicu protiv Brage gde nije bio loš, ali sam se onda malo raspitao, pogledao par snimaka i želim da izjavim za novine - taj dečko je kombinacija na kvadrat. Inače tokom 3 godine u Portugalu, čovek je dao 15 golova, od čega je dve godine igrao drugu ligu Portugala. Rikardo Gomeš je u jednoj sezoni mrdnuo više golova nego ovaj za tri jebene sezone. Odgledajte "skauting-promo video" na yt koji je postavila njegova agencija. To dovoljno govori o njegovim kvalitetima, od 11 minuta vide - 5 minuta su golovi na kašiku, samo je u dva navrata lepo otvorio nogu i plasirao loptu, ostalo su odbijanci i katastrofalne greške protivničkih defanzivaca - nakon toga sledi kompilacija poteza na sredini terena gde se on gradi ala Jovanča i odlaže loptu na stranu.

 

Nadam se da grešim, ali ne piše nam se dobro.

 

edit: Ako smo već ganjali napadača onda je bolje da smo uzeli Alibeca iz rumunske Astre. Kompletan napadač, mislim da je čak Belodedić jednom prilikom isticao da je ovaj pravi igrač za Zvezdu. Nije mlad, ali je za 3 klase bolji od svega što mi gajimo u svojim redovima, a ne trebaju mu tri dodira da bi umirio loptu.

Edited by Liska Manjina
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Liska Manjina said:

Piše se da je završen Anderson Silva iz Famalikaa, koga sam ja ranije pohvalio. Gledao sam utakmicu protiv Brage gde nije bio loš, ali sam se onda malo raspitao, pogledao par snimaka i želim da izjavim za novine - taj dečko je kombinacija na kvadrat. Inače tokom 3 godine u Portugalu, čovek je dao 15 golova, od čega je dve godine igrao drugu ligu Portugala. Rikardo Gomeš je u jednoj sezoni mrdnuo više golova nego ovaj za tri jebene sezone. Odgledajte "skauting-promo video" na yt koji je postavila njegova agencija. To dovoljno govori o njegovim kvalitetima, od 11 minuta vide - 5 minuta su golovi na kašiku, samo je u dva navrata lepo otvorio nogu i plasirao loptu, ostalo su odbijanci i katastrofalne greške protivničkih defanzivaca - nakon toga sledi kompilacija poteza na sredini terena gde se on gradi ala Jovanča i odlaže loptu na stranu.

 

Nadam se da grešim, ali ne piše nam se dobro.

 

Nervira me kad moram da bude ovako pesimističan. Ali i ja nisam video neki kvalitet u njemu. Puno više mi se je dojmio onaj drugi napadač koji je pominjan, dali iz Aves-a ili tako nekog kluba. Onaj je več bio dosta zanimljiv

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Nervira me kad moram da bude ovako pesimističan. Ali i ja nisam video neki kvalitet u njemu. Puno više mi se je dojmio onaj drugi napadač koji je pominjan, dali iz Aves-a ili tako nekog kluba. Onaj je več bio dosta zanimljiv

Mohamadi? Iranac? Paklen igrač, sve radi u punom trku...

 

Bolje bi bilo da gledamo na tu stranu, ima veliki broj kvalitetnih igrača iz Irana, ali naš skauting se ograničava samo na yt i "kombinuj tarifu".

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Liska Manjina said:

Mohamadi? Iranac? Paklen igrač, sve radi u punom trku...

 

Bolje bi bilo da gledamo na tu stranu, ima veliki broj kvalitetnih igrača iz Irana, ali naš skauting se ograničava samo na yt i "kombinuj tarifu".

 

Može biti, ne sječam se sad tačno.

 

Ne, naš skauting se ne ograničava na yt i kombinuj. Nego samo na kombinuj

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, L' Imperatore said:

 

Jevtović je po mom mišljenju solidan igrač, koji se kod nas nije snašao, a nije baš ni dobio neke prilike.

 

A Terza Magija je u win-win situaciji. Ako uspe da se provuče u LŠ opet nekim čudom (teško), lapi pare od nagrada. Ako ispadnemo rano, et ti iizgovora za rasprodaju Gavrića i svega ostalog što vredi u ovom timu. Na foru da su računali na pare od lige šampiona, pa sad jbg moraju da krpe buđet sa prodajom dece. A i šta če im dobri igrači za prvenstvo, kad to Don završava bez problema

 

Jevtovic je dobar igrac ali samo na jutubu, bukvalno prosecno superligasko krilo, jos mi je u glavi ono njegovo gradjenje lopte na 20 metara od linije haha nije nikog predribalo ni pretrcao za dve godine, sta dalje pricamo

 

Negde je i problem sto se kod nas preuvelicavaju igraci, ajde da su Terza i Mrkela promasivali pojacanja nego su i dovodili samo neke gde mogu da se ugrade

 

Pa jedan Zander koji je igrao na Kipru, Tomane iz nekog portugalskog presmesnog tima, Van Para iz druge lige.. 

dakle, to nisu igraci koji su sposobni ni da igraju ls... 

Edited by vepar
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
Nervira me kad moram da bude ovako pesimističan. Ali i ja nisam video neki kvalitet u njemu. Puno više mi se je dojmio onaj drugi napadač koji je pominjan, dali iz Aves-a ili tako nekog kluba. Onaj je več bio dosta zanimljiv
Nema sumnje da ćemo dovesti goreg. Nepogrešivo.
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, ZiS said:

 

Da dodam na ovo...Ima i fenomenalan izgovor u ovogdisnjem formatu takmicenja bez uzvratnih utakmica, pa jos poremecen trenazni proces zbog Covid-a...Kao da vec citam saopstenje 😁

 

Još ako nas zadesi Dinamo Brest koji je u takmičarskom ritmu i nije prekidao ligu, pa jao. Mislim da se već svakodnevno mole da ih dobijemo na žrebu.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Ikac said:

 

Još ako nas zadesi Dinamo Brest koji je u takmičarskom ritmu i nije prekidao ligu, pa jao. Mislim da se već svakodnevno mole da ih dobijemo na žrebu.

Sranje koje su napravili poslednje dve godine, kako sa vodjnjem kluba u propast, tako i sa pojacanjima koja to nisu uz masnu kintu koju su oprali, mora doci na naplatu.

Eto prilike da ukoliko krenemo od 1.kola kvalif odmah naletimo na nekoga ko je u ritmu, a uz nas "sistem" i iskustvo trenera kog ocigledno ne fermaju ni za suvu sljuvu - ocekujem brodolom i presaltavanje u stelt mod gospodina dr Terze i Mite vampira.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Manoly said:

Sranje koje su napravili poslednje dve godine, kako sa vodjnjem kluba u propast, tako i sa pojacanjima koja to nisu uz masnu kintu koju su oprali, mora doci na naplatu.

Eto prilike da ukoliko krenemo od 1.kola kvalif odmah naletimo na nekoga ko je u ritmu, a uz nas "sistem" i iskustvo trenera kog ocigledno ne fermaju ni za suvu sljuvu - ocekujem brodolom i presaltavanje u stelt mod gospodina dr Terze i Mite vampira.

 

Ma to sve stoji, ja se šalim od muke. Tim koji imamo je slabiji od onog što se plasirao u Ligu Evrope, a tom timu je Žule Stojković bio desni bek. Iz te ekipe ostai su samo Borjan, Rodić i Boaći, a potonja dvojica se takmiče ko će zadobiti više povreda.

 

Da Marko Marin nije sačekao ishod kvalifikacija i maltene sam sebe doveo u Zvezdu, Terza i Mita uspeli bi da od dve lige šampiona dovedu 0 kvalitetnih pojačanja. Najbolji igrač nam je i dalje Ben koji je stigao pre 2 i po godine, najbolji defanzivac je Degenek koji je stigao pred prve LŠ kvalifikacije, najbolji špic nam je i dalje Boaći koji je stigao i da ode i da se vrati.

 

U međuvremenu festival indijanaca i promašaja koje barem po mom mišljenju predvode stelt blizanci Čaušić i Ivanić, prvi lakat Srbije Milunović, kiparski Roberto Karlos Žander, surdulički Dida Vasiljević, Tondela, Van la Para je već ispario, Kanjas je dodavao loptu unazad manje od Jovanče pa je sklonjen,  Orlandić 2.0 Krstović, MaTeo koji je ako ništa drugo imao direktan učinak na rezultat u Evropi, ali koji nije mogao da se izbori za mesto krila u žestokoj konkurenciji Vukanovića, Simaoa i pomenutog LaKinte.

Takođe, dečko koji je pokazao fizičku spremu i dovoljan talenat da igra ispred svih tih krila poslat je u Niš pa Gornjik posle uplaćenih 750 hiljada evra.

 

Jedina normalna pojačanja u tom periodu su povratnik Degenek, uz Pankova i Vulića koji su doduše više pokazali da mogu da budu u rotaciji i da to izgleda ok nego što su standarni prvotimci, Gajića koji je bio realan transfer ali nije urodio plodom zbog njegovog koliko sam razumeo psihičkog stanja, i ajde da kažemo Njegoš Petrović zbog mladosti, ali više zbog nesposobnosti ostalih igrača na tim mestima. Ostalo je buljuk duduka. Težak kriminal uprave.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Liska Manjina said:

Piše se da je završen Anderson Silva iz Famalikaa, koga sam ja ranije pohvalio. Gledao sam utakmicu protiv Brage gde nije bio loš, ali sam se onda malo raspitao, pogledao par snimaka i želim da izjavim za novine - taj dečko je kombinacija na kvadrat. Inače tokom 3 godine u Portugalu, čovek je dao 15 golova, od čega je dve godine igrao drugu ligu Portugala. Rikardo Gomeš je u jednoj sezoni mrdnuo više golova nego ovaj za tri jebene sezone. Odgledajte "skauting-promo video" na yt koji je postavila njegova agencija. To dovoljno govori o njegovim kvalitetima, od 11 minuta vide - 5 minuta su golovi na kašiku, samo je u dva navrata lepo otvorio nogu i plasirao loptu, ostalo su odbijanci i katastrofalne greške protivničkih defanzivaca - nakon toga sledi kompilacija poteza na sredini terena gde se on gradi ala Jovanča i odlaže loptu na stranu.

 

Nadam se da grešim, ali ne piše nam se dobro.

 

edit: Ako smo već ganjali napadača onda je bolje da smo uzeli Alibeca iz rumunske Astre. Kompletan napadač, mislim da je čak Belodedić jednom prilikom isticao da je ovaj pravi igrač za Zvezdu. Nije mlad, ali je za 3 klase bolji od svega što mi gajimo u svojim redovima, a ne trebaju mu tri dodira da bi umirio loptu.

Nisu samo golovi merilo kvaliteta... Tomane je dosao u Zvezdu posle solidnog golgeterskog ucinka u Portugalu pa corak, a Sadik nije imao ozbiljnu seniorsku sezonu pa pokidao u Partizanu. Naravno, ne kazem da ce Silva biti brutalan kod nas, samo imam neki dobar osecaj vezano za njega, bar fizicki lici na napadaca. 

 

Slazem se za Alibeca, dobar i iskusan spic, a ne verujem da je nesto preterano skup. 

Link to comment
Share on other sites

Alibec je rumunski Baloteli, zato i nije napravio jacu karijeru.

 

Borjan- Gobeljic, Pankov, STOPER, LEVI BEK- Sanogo, Nikolic, Ben- Katai, Gavric, SPIC

 

Vasiljevic, Gajic, Erakovic, Vulic, Radulovic, Randjelovic/Birmancevic/Vidosavljevic, Pesic

 

Ovim bih bio vrlo zadovoljan. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Markoss said:

Alibec je rumunski Baloteli, zato i nije napravio jacu karijeru.

 

Borjan- Gobeljic, Pankov, STOPER, LEVI BEK- Sanogo, Nikolic, Ben- Katai, Gavric, SPIC

 

Vasiljevic, Gajic, Erakovic, Vulic, Radulovic, Randjelovic/Birmancevic/Vidosavljevic, Pesic

 

Ovim bih bio vrlo zadovoljan. 

 

Po mom nekom skromnom misljenju Erakovic je vec sad bolji stoper od Pankova, samo mu treba neki iskusan kolega, na primer Bane. :) I bez Pesica, stvarno nam nije potreban, sve ostalo ok. Da li se moze racunati na Hajdina? Odgledao sam par utakmica Vozdovca posle korone, Hajdin je bio odlican.

Edited by Ahmet Sabo
Link to comment
Share on other sites

Juga smo pustili da ide. Videcemo gde ce, ima par SL ponuda. Nije neka steta, bez obzira na statistiku, nije igrac za CZ, osim eventualno na desnom beku sto on nece ni u ludilu da igra.

 

Mislim da ce i Stojic njegovim stopama. Korektan igracic, al isto tesko za CZ. Cvetkovica ce takodje gledati negde da prodaju, a navodno se dopada Dekiju pa bi mogao i na pripreme da krene. 

 

Ex kapiten Nikola Mikic u Grafu. Dobar lik, znacice dosta za klince i svlacionicu. On i Lukic stoperski tandem, zanimljivo ce biti. 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Markoss said:

Alibec je rumunski Baloteli, zato i nije napravio jacu karijeru.

 

Smirio se i uozbiljio, mislimda bi imao dosta motiva kod nas i da bi ga lagano prodali u Arabiju/Kinu za godinu-dve. Mislim da niej zaradio neke ogromne pare i da bi ovo video kao odličnu priliku/odskočnu dasku za zemlje Istoka i finansijsku stabilnost. Momak ima top u levici, dovoljno je brz i visok, za klasu bolji od svega što mi imamo. Naravno to je teorija, imamo opciju i da dovedemo Gnohorea ex Steaua, jes da ima 32 godine, ali je slobodan igrač.

 

Mocart piše da je Boaći odbio 700K od Kopenhagena, njega ladno zabole dupe, dok muze Kineze njemu je dobro. Mislim da je vreme da se prestanu pisati hvalospevi o tom čoveku. Inače, mene zanim šta će biti sa Milunom? Teško ćemo a nekom prodati, možda ga uvalimo nekim Rusima za dž.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...