Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Mora se priznati da je Partizan u poslednje vreme, nekih godinu dana, neuporedivo bolja ekipa od nas. Sto pokazuju i derbiji. Treba duboko da se zabrinemo i da vidimo sta cemo dalje. Ako budemo nastavili da lazemo sami sebe, mislim da time necemo stici nigde. A to kako mi osvajamo titule a nismo bolji od njih, to je vec neka misterija za izucavanje. Cak mislim da Partizan uopste nema motivaciju da igra domace takmicenje trenutno, jer su oni svi u ubedjenju da je namesteno. Podseticu da smo poslednjih par derbija uglavnom zavrsili bez suta na gol. Jedina neka sansa je bio onaj ponisteni gol Milunovica. U poslednjih 10 derbija smo dominirali mozda 1 derbi.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Mejdanac said:

Protiv AZ, Astane i inih i mi bi izgledali pristojno. Mislim, izgledali smo već prije tri godine. Neuporediva takmičenja.

 

igrali smo mnogo bolji fudbal pre 3 godine

 

15 minutes ago, StephenBob said:

Mora se priznati da je Partizan u poslednje vreme, nekih godinu dana, neuporedivo bolja ekipa od nas. Sto pokazuju i derbiji. Treba duboko da se zabrinemo i da vidimo sta cemo dalje. Ako budemo nastavili da lazemo sami sebe, mislim da time necemo stici nigde. A to kako mi osvajamo titule a nismo bolji od njih, to je vec neka misterija za izucavanje. Cak mislim da Partizan uopste nema motivaciju da igra domace takmicenje trenutno, jer su oni svi u ubedjenju da je namesteno. Podseticu da smo poslednjih par derbija uglavnom zavrsili bez suta na gol. Jedina neka sansa je bio onaj ponisteni gol Milunovica. U poslednjih 10 derbija smo dominirali mozda 1 derbi.

Ne brini za dalje. Terzic je rekao da mu se vise nece dogadjati da gubi titule kao na krovu. Covek zna da radi. Nije jos nivo Tola Karadzica ni blizu ali napreduje.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Liska Manjina said:

 

To se desi kad detaljno čitaš upis? Ajde onda fino reci koliko su zaradili u ovoj, pa preklopi te dve cifre i voila.

 

Samo da dodam da su letos odbili ponudu od 15 miliona za Součeka, a sad vredi i celih 20, a Hovorku mogu prodati za 5-10 miliona laganini. Ne radi se samo tu o ulganjima, već i o isplativosti tih ulaganja. Fora je što smo mi uložili mnogo, a pitanje je koji će nam se od tih transfera isplatiti, uostalom verovatno se niti jedan transfer neće isplatiti (sem eventualno Marina i Borjana). Pitanje je da li ćemo mi dobiti 2 miliona za Garsiju, a oni sutra mogu Olajinku da prodaju za 5.

 

edit: Inače, cujem mnooogo pohvalnih stvari i Velji Nikoliću, dečko je trenutno možda i fizički najspremniji igrač, a sve to uz napomenu da je nedavno izašao iz neugodne povrede. Valjda to dovoljno govori o stanju u kojem se nalazi ostatak ekipe! @Markoss Kakve ti imaš informacije? Čujem da se na njega računa i to ozbiljno. Šta je sa Gavrićem i Erakovićem? Čujem da ima najava da bi mogli ostati u Grafičaru za PO, ali pitanje je da li je to uopšte potrebno i da li ta ekipa može igrati LLSL. Znam da si pričao da je ambicija da se igra SL, ali smatram da je to krajnje nepotrebno.

Pises da prodajom pokrivaju kupovinu a to je apsolutno netacno. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Liska Manjina said:

 

To se desi kad detaljno čitaš upis? Ajde onda fino reci koliko su zaradili u ovoj, pa preklopi te dve cifre i voila.

 

Samo da dodam da su letos odbili ponudu od 15 miliona za Součeka, a sad vredi i celih 20, a Hovorku mogu prodati za 5-10 miliona laganini. Ne radi se samo tu o ulganjima, već i o isplativosti tih ulaganja. Fora je što smo mi uložili mnogo, a pitanje je koji će nam se od tih transfera isplatiti, uostalom verovatno se niti jedan transfer neće isplatiti (sem eventualno Marina i Borjana). Pitanje je da li ćemo mi dobiti 2 miliona za Garsiju, a oni sutra mogu Olajinku da prodaju za 5.

 

edit: Inače, cujem mnooogo pohvalnih stvari i Velji Nikoliću, dečko je trenutno možda i fizički najspremniji igrač, a sve to uz napomenu da je nedavno izašao iz neugodne povrede. Valjda to dovoljno govori o stanju u kojem se nalazi ostatak ekipe! @Markoss Kakve ti imaš informacije? Čujem da se na njega računa i to ozbiljno. Šta je sa Gavrićem i Erakovićem? Čujem da ima najava da bi mogli ostati u Grafičaru za PO, ali pitanje je da li je to uopšte potrebno i da li ta ekipa može igrati LLSL. Znam da si pričao da je ambicija da se igra SL, ali smatram da je to krajnje nepotrebno.

 

Racuna se na Velju ozbiljno. Gavric je od zime u prvom timu 100 posto, Erakovic i Stanojev ce na pripreme, pa cemo videti. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

 

Racuna se na Velju ozbiljno. Gavric je od zime u prvom timu 100 posto, Erakovic i Stanojev ce na pripreme, pa cemo videti. 

Sve je to lepo do trenutka kad terza i mrkela ne odluče da ih prodaju. Ne tako davno preko noći posle samo par utakmica prodati su Manojlović, Adžić, braća Ilić, Račić, Terzić i Joveljić. Zar neko očekuje da će se promeniti nešto u glavama pomenutog dvojca?  Mi nsimo fudblaski klub već firma za kupovinu i prodaju igrača bez ikakve odgovornosti onih koji to rade. Zato smo i popili šesticu pre tri dana na svom nekad neosvojivom stadionu.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, red_white said:

Pises da prodajom pokrivaju kupovinu a to je apsolutno netacno. 

Ili ne možeš da shvatiš ili me zajebavaš!

 

Kao prvo uzeo sam poslednje tri godine kao relevantan pokazatelj obzirom da je Slavija bila u jebenom kanalu, a pre 3 godine počela da se diže. Naravno da je za sve to potreban novac i ulaganje, kao što je slučaj i sa Zvezdom. Ali ajde da uzmemo i poslednjih 5 godina, da ti izračunam da su i u poslednjih 5 godinau plusu oko pola miliona sa transferima. Znači te tvoje priče o basnoslovnim ulaganjima su čisto sviranje kurcu. I Zvezda bi mogla komotno da živi samo od kontrolisane prodaje i love od UEFE. Na sve to treba dodati da oni prodajom 3 igrača (Olajinka, Souček, Hovorka) mogu zaraditi 30 miliona, dok mi od prodaje kompletne prve postave ne možemo ni 10. I nakon svega postavlja se pitanje koga ćemo da prodamo kad nestane naše dece za izvoz? Možda VLP ako ga neko bude i hteo uz našu doplatu.

 

Umesto da budeš čovek pa da priznaš da se krade šakom i kapom i da, kao neko kome je stalo do Zvezde, izraziš svoje nezadovoljstvo, ti botuješ i prodaješ šuplje priče o pijanim Rusima iz Praga. Ne znam da li ti je cilj da braniš Miloja ili Terzića, niti me interesuje, ali nemoj da nam staješ na muku, ljudski te molim.

 

I samo da dodam da Slavija jeste imala Kineske investitore koji su kratkoročno upumpali keš u klub, ali ta cifra je ništa naspram cifre koju Zvezda već duži vremenski period dobija od države i Gazproma. Problem je što se kod nas krade, a Slavija novac uloži u razvijanje skauting mreže, omladinskog pogona i produže ugovor sa kapitenom Součekom. Kinezi su se povukli ove godine, ali ja ti garantujem da se to neće mnogo odraziti na kvalitet igara Slavije.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Liska Manjina said:

Ili ne možeš da shvatiš ili me zajebavaš!

 

Kao prvo uzeo sam poslednje tri godine kao relevantan pokazatelj obzirom da je Slavija bila u jebenom kanalu, a pre 3 godine počela da se diže. Naravno da je za sve to potreban novac i ulaganje, kao što je slučaj i sa Zvezdom. Ali ajde da uzmemo i poslednjih 5 godina, da ti izračunam da su i u poslednjih 5 godinau plusu oko pola miliona sa transferima. Znači te tvoje priče o basnoslovnim ulaganjima su čisto sviranje kurcu. I Zvezda bi mogla komotno da živi samo od kontrolisane prodaje i love od UEFE. Na sve to treba dodati da oni prodajom 3 igrača (Olajinka, Souček, Hovorka) mogu zaraditi 30 miliona, dok mi od prodaje kompletne prve postave ne možemo ni 10. I nakon svega postavlja se pitanje koga ćemo da prodamo kad nestane naše dece za izvoz? Možda VLP ako ga neko bude i hteo uz našu doplatu.

 

Umesto da budeš čovek pa da priznaš da se krade šakom i kapom i da, kao neko kome je stalo do Zvezde, izraziš svoje nezadovoljstvo, ti botuješ i prodaješ šuplje priče o pijanim Rusima iz Praga. Ne znam da li ti je cilj da braniš Miloja ili Terzića, niti me interesuje, ali nemoj da nam staješ na muku, ljudski te molim.

 

I samo da dodam da Slavija jeste imala Kineske investitore koji su kratkoročno upumpali keš u klub, ali ta cifra je ništa naspram cifre koju Zvezda već duži vremenski period dobija od države i Gazproma. Problem je što se kod nas krade, a Slavija novac uloži u razvijanje skauting mreže, omladinskog pogona i produže ugovor sa kapitenom Součekom. Kinezi su se povukli ove godine, ali ja ti garantujem da se to neće mnogo odraziti na kvalitet igara Slavije.

Kakvo bre botovanje. Izneo sam ti ciste podatke prema kojima je u jednoj sezoni Slavija ulozila 11 miliona evra a da nije imala iole ozbiljniju prodaju. To im se sada visestruko isplatilo i u pogledu rezultata zadnje dvije sezone i u pogledu prodaja a tek ce da prodaju. Mi sa druge strane smo svake sezone prodavali isto ili duplo vise nego sto smo ulagali. U takvim uslovima nije bas lako drzati isti nivo rezultata. 

Sto se tice kradje u klubu jasno mi je da se krade, ne treba biti posebno pametan pa to uociti. Struku iza koje stoje rezultati uvijek cu braniti a uprava je lopovska od kada znam za sebe. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

Kinezi su poprilicno ulozili u Slaviju. To sam i ja cuo. 

Pa privatni klub godinama kao i svi u Ceskoj. 2015 ga je kupila Kineska energetska kompanija, uzeli su 60% akcija kluba. Otuda i ova lova za pojacanja, zato i pisem da oni nisu kao mi da zavise od prodaje igraca. Kinezi su im otkupili stadion koji je bio gradski za 40 miliona evra, pokrili sva njihova dugovanja koja su imali. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, red_white said:

 Otuda i ova lova za pojacanja, zato i pisem da oni nisu kao mi da zavise od prodaje igraca.

 

Вала баш. Нису морали да доводе Мијовиће, Баиновиће, Васиљевиће и остале ведете па да чекају са препродајом. Ех та тржишна борба...

Link to comment
Share on other sites

Pa Milojević je sigurno na kraju lanca sa Bainovićima, Vasiljevićima, Fićovićima i ostalim Vidićima. To se manje i više i govori stalno od strane botova, kako ovde pravovjerni klasifikuju bilo koga ko im ne ide niz dlaku. Milojević ode, u klubu ostaju Terzić i možda Mrkela. I treba povjerovati da će ta promjena bitno uticati na dešavanja u i oko kluba. Hoće, kako neće.

Edited by prolup
Link to comment
Share on other sites

On 11/27/2019 at 9:57 PM, x|o said:

Slavia Prague "junacki" do krompirica u koloni koja pokazuje broj pobjeda. Natrpa ih Inter usred Praga. Ispali iz borbe za Ligu Evrope. Pretpostavljam da je to taj nivo kojem bi Zvezda trebalo da tezi.

natrpa... nije rezultat prava mera u odnosu snaga na terenu. i taj jedan gol sto je slavija dala bio je iz penala koji je dosudjen 5 minuta posto se desio (u medjuvremenu inter postigao jos jedan gol koji je naknadno ponisten zbog ovog penala :classic_blink:)

sta hocu da kazem utakmica je bila otvorena i engleski komentator je u jednom trenutku rekao ne verujem kako je rezultat i dalje 1:1 jer su se sanse redjale kao na traci i sa jedne i sa druge strane. inter dve precke dok slavija seriju promasaja za 5-6 metara, nestvarno. imajuci u vidu da je ovo interu biti ili ne biti utakmica a ne trening mec ko bajernu moze se reci da su zaista igrali na najvisem broju obrtaja. slavija je igrala fantastican visoki presing i napadala sa 6 igraca u svakom trenutku. ono sto su oni odigrali tesko da ce zvezda u sledecih 10 godina.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, gde ovo da napisem, ali konacno jedan pravi potez u nasem SDu, priznata i poznata licnost na celu kluba:

 

NOVI PREDSEDNIK! Aleksandar Vučić na čelu Kluba malog fudbala Crvena zvezda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#carGO

😛

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Azazelkg said:

Samo da se izjasnim, ja sam za Vukomanovića ☺️.

 

Zasto? Osim sto se provlaci po medijima svaki put kad Zvezda trazi trenera, apsolutno nista vredno pomena nije uradio nigde.

 

Ja sam za Veselinovica iz Cuke. Stvarno lep fudbal igraju i prate ih fini rezultati, plus gura mlade igrace. 

 

Videcemo sta ce da bude u Atini. To nam je prelomna tekma. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Markoss said:

 

Zasto? Osim sto se provlaci po medijima svaki put kad Zvezda trazi trenera, apsolutno nista vredno pomena nije uradio nigde.

 

Ja sam za Veselinovica iz Cuke. Stvarno lep fudbal igraju i prate ih fini rezultati, plus gura mlade igrace. 

 

Videcemo sta ce da bude u Atini. To nam je prelomna tekma. 

Je**š mi sve, ako nam ne vrate Lalatovica.

 

Da ta odluka bojim se bude politicka, a ne sportska....

 

Zasto da trener ne bude stranac ?

Link to comment
Share on other sites

Последњег дана у новембру 1937. године рођен је Драгослав Шекуларац. Био је фудбалски чаробњак бурног темперамента и ретке маштовитости, који је лако надигравао противнике, понекад их и исмевао, и велики шармер ван терена, страсно предан животним уживањима, вољен до обожавања. То је „дијагноза“ готово свих који су познавали Драгослава Шекуларца или га само гледали на зеленом правоугаонику и ван њега.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...