Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

14 minutes ago, Igor028 said:

Stranac koji ima iskustva u evropi je po nekoj logici skuplji nego stranac koji nije otiso dalje od svoje zemlje?

Kapiram ja sta ti pricas, ali sa nekom mog gledista to je greska, mnogo veca zarada u buducnosti moze da se ostvari na igracu koji ima 21,22,23... a prvi put je u Evropi, i u slucaju neke dobre igre privlaci paznju dosta klubova, nego na igracu koji je vec igrao u evropi u kasnim dvadesetim godinama je.:. 

Ali opet kazem dzaba mi pricamo kad nemamo skauting..

Pazi, ja bih pre trošio pare na te igrače nego na skalameriju koju smo kupovali zarad čistog pranja para i ko zna zbog čega.

 

Moja logika je da mi imamo tri koloseka - stranci koji donose kvalitet, provereni domaći igrači i mladi talentovani igrači i škola. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DonJuan said:

Pazi, ja bih pre trošio pare na te igrače nego na skalameriju koju smo kupovali zarad čistog pranja para i ko zna zbog čega.

 

Moja logika je da mi imamo tri koloseka - stranci koji donose kvalitet, provereni domaći igrači i mladi talentovani igrači i škola. 

To su tri koloseka za koja se opredelila nasa struka, to je apsolutno tacno. Ali ako malo pogledamo nacin rada klubova koji su slicni nama videcemo da svi gadjaju to trziste juzne amerike, i uglavnom furaju princip pozajmica sa pravom otkupa pa sad ako se adaptira na evropu i slicno kupis ga ako ne pozdrav.. apoel je primera radi tako doveo igraca Leo se zove nikako da se setim punog imena, 22 ili 23 ima i verujem da ce ga sad kupiti u ovom roku cim istekne pozajmica, odlicno je igrao na nekoliko meceva koje sam gledao. Ovako iz glave mogu reci da i Salzburg koji smo izbacili prosle godine ima slican nacin rada,stranac odigra sezonu na pozajmici u filijali ako se dokaze ide u prvi tim, skoro sam bas video da su doveli dvojicu iz Zambije tako...

Primera je mnogo, samo sam neki naveo... 

Link to comment
Share on other sites

Mogli bi Causicevi menadzeri da urade ono sto rade celu njegovu karijeru- da ga uvaljaju negde i izvuku pare od tog kluba.

 

Al mucenik Bakula, guran u izlog u LS, guran u izlog u reprezentaciji, guran u izlog u svim bitnijim utakmicama- al tropa, nece ga niko ni za dzabe. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ima da pevamo kada dovedemo Kanjasa, čovek nije klasičan alibi igrač. Jako iskusan i tehnički potkovan igrač! Inače za sve naše veznjake su pozicioniranje i anticipacija misaone imenice...

 

Molim se bogovima da nekome utrapimo Fujadina, Žuloa, Bakuloa. Čaušoglua i Simaoa...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, merosina said:

Da li ima neko info kakav je ovaj zadnji vezni iz PAOKa sto treba da dodje kod nas ?

Ima fin CV, mada to nista ne znaci.

 

Nadam se da ce njegovim dolaskom Causica poslati na klupu

 

Kanjasa sam gledao dosta tu jednu sezonu što je igrao u Svonsiju u Premijer Ligi., kada je Laudrup bio trener. Jako dobar je bio, ali to je bilo pre 5 godina i oko sebe je imao mnogo bolje igrače.

 

Inače, s obzirom kakvo nam je stanje u veznom redu, jesam za ovaj transfer, mada voleo bih i Krstičića uz njega, kada već Ebisilio mora da ode, a da se bilo kako otarasimo Čaušića i Jovičića.

 

Smorio sam se i zbog ovog propalog transfera Simića izgleda, a baš sam se ponadao da će nas Rapid ponovo izvući kao prošle godine kad su kupili Pavlovića i spasili nas tog drveta. Idealan klub za Simića, nekada velikan, sada ispodprosečan i u panici.

 

Borjan - Gajić, Pankov, Babić, Rodić - Kanjas, Jovančić - Ben, Ivanić, Marin - Boaći. Sa klupe Jirka, Jevtović, Pavkov. To je ok za prva 2 kola, za naredna 2 bi nam bio potreban Krstičić i ozbiljan štoper.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ikac said:

 

Kanjasa sam gledao dosta tu jednu sezonu što je igrao u Svonsiju u Premijer Ligi., kada je Laudrup bio trener. Jako dobar je bio, ali to je bilo pre 5 godina i oko sebe je imao mnogo bolje igrače.

 

Inače, s obzirom kakvo nam je stanje u veznom redu, jesam za ovaj transfer, mada voleo bih i Krstičića uz njega, kada već Ebisilio mora da ode, a da se bilo kako otarasimo Čaušića i Jovičića.

 

Smorio sam se i zbog ovog propalog transfera Simića izgleda, a baš sam se ponadao da će nas Rapid ponovo izvući kao prošle godine kad su kupili Pavlovića i spasili nas tog drveta. Idealan klub za Simića, nekada velikan, sada ispodprosečan i u panici.

 

Borjan - Gajić, Pankov, Babić, Rodić - Kanjas, Jovančić - Ben, Ivanić, Marin - Boaći. Sa klupe Jirka, Jevtović, Pavkov. To je ok za prva 2 kola, za naredna 2 bi nam bio potreban Krstičić i ozbiljan štoper.

Ma to za Simica i Rapid je dizanje cene.. Nije tu bilo niceg vise sigurno. 

A sto se Kanjasa tice secam ga se i ja iz te sezone sa Svonsijem, ako se ne varam to je sezona u kojoj je onaj MIchu bljesnuo u svonsiju? Bony je bio tu Dyer, Selvi, De Guzman, Worm.... Zavrsili su na sredini tabele negde, solidno su igrali imali su neke bas dobro odigrane utakmice. Cak mislim da su i Ligu Evrope igrali. Canas je tad imao solidnu minutazu i posle toga ga vise nisam pratio dok nisam video da je sad u Paoku, nisam ni znao da je tu.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Igor028 said:

Ma to za Simica i Rapid je dizanje cene.. Nije tu bilo niceg vise sigurno. 

A sto se Kanjasa tice secam ga se i ja iz te sezone sa Svonsijem, ako se ne varam to je sezona u kojoj je onaj MIchu bljesnuo u svonsiju? Bony je bio tu Dyer, Selvi, De Guzman, Worm.... Zavrsili su na sredini tabele negde, solidno su igrali imali su neke bas dobro odigrane utakmice. Cak mislim da su i Ligu Evrope igrali. Canas je tad imao solidnu minutazu i posle toga ga vise nisam pratio dok nisam video da je sad u Paoku, nisam ni znao da je tu.

 

To to, Miču ubio sezonu, Pablo Ernandes, Vilijams, Ben Dejvis što igra sad za Totenhem, Briton i moj lični favorit, najbolje ime na svetu, Anhel Ranhel. 

 

Kanjas je igrao 2 cele utakmice kad su razmontirali Bazel, svih 180 kad su prošli Spartak Moskvu i 150 u poslednjem kolu kvalifikacija za LŠ prošle godine kad su ispali od Benfike. U Ligi Evrope 3 od 6 mečeva. U ligi igrao prvi deo sezone redovno, u februaru se povredio pa grejao klupu. 

 

Pre mesec dana napunio 32, ima iskustvo iz Primere, Premijer i u julskim i avgustovskim kvalifikacijama. Neće on izaći jeftino, ali barem dovodimo igrača. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites



Giska pokazao da mu ne prijaju izmenjeni status i sadasnje stanje.
Poceo da iskazuje blago nezadovoljstvo. Na Instagramu.

Samo da strucni stab i uprava istraju u nameri da se sa njim i Stojkovicem zavrsi saradnja.


Slaviće se njihov odlazak kao drugi rođendan.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, K.Dot said:


 

 


Slaviće se njihov odlazak kao drugi rođendan.

 

Ne treba bilo sta slaviti, prosto je dosao trenutak da odu i to kada je jasno da vise ne mogu da doprinesu kvalitetu ekipe.

Ne treba zaboraviti prvu sezonu pod Milojem, tada su obojica odigrali iznad svih ocekivanja, vec prosla bila je pokazatelj da je vreme za nova resenja.

Link to comment
Share on other sites

Pazi,nista ja protiv njih licno nemam niti mi smetaju njihovi privatni stavovi.

Mislim da smo ih "prerasli" ili bi trebalo da tezimo tome da u timu imamo kvalitetnije igrace od njih dvojice. To je jedna stvar. Druga i mnogo opasnija je ta, sto su unutar ekipe formirali frakciju cije delovanje nije dobro za svlacionicu. Ta grupa kao da se stavila iznad ostatka igraca. Mozda gresim,mozda nije tako. Meni svakako deluje da jeste. Stoga je pozeljno razbiti tu grupu tzv.gardista.

Hvala im na prvoj sezoni najvise,ali moje misljenje je da bi njihov odlazak delovao nekako blagotvorno na tim.

Edit:Manojlo za mali sekund brzi :classic_biggrin:

Edited by Crni Bombarder
Link to comment
Share on other sites

Nismo mi njih prerasli, da se odmah razumemo, već su oni počeli da glume primadone, da se udvaraju navijačima i da zabušavaju na terenu. A na sve to se nadovezala pretumbana odbrana, slaba fizička pripremljenost i kurcobolja.

 

Ono što je Vujadin igrao sa Talekom u tandemu je defanzivna klinika, zaista su odlično izgledali u paru, a Žulo je baš razbio tu sezonu i pored svih mana. No, međutim, onda su i oni, kao i svi pravi srpski fudbaleri, umislili da su Alveš i Tiago Silva, pa je došlo do opuštanja, zapuštanja i kurcobolje. U suštini oni su igrači koji treba da hvataju na svežinu i voljni momenat, a ne na fudbalski kvalitet, koji nikad nisu ni imali.

 

edit: Jbt zamišljam kakav bi tandem bili Degenek i Le Talek i voda mi ide na usta

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Markoss said:

Pominjani levi bek Danicic nas napustio. 

Gde je otiso Danicic? Meni je on ostao u lepom secanju sa kupa prijateljstva ranijih godina...

Kako stvari stoje jedan od sledecih upisa bice Pominjani spic Pavkov nas je napustio...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, suptil said:

Gde je otiso Danicic? Meni je on ostao u lepom secanju sa kupa prijateljstva ranijih godina...

Kako stvari stoje jedan od sledecih upisa bice Pominjani spic Pavkov nas je napustio...

 

Ne znam. Uzeo je papire prekjuce. 

 

I meni je zanimljivije delovao od Konatara, al ocigledno se ljudi u klubu ne bi slozili s tim. 

 

Savo precrtao Bosica, vrv ce ici na pozajmicu, al opet ga ne dozivljavaju tamo kao sto se vrv nadao. Velikog grobara Radivoja. :(

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...