Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Полувреме какво нисмо одиграли за 6 месеци пролећне полусезоне.

То говори о безобразлуку појединаца..  

Да додам да Јевтовић мора имати место у 11 у прва два кола кваликифација, најмање. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Markoss said:

 

Placen je, ne mnogo, ali onoliko koliko je Terzic obecao ljudima iz Cacka. Kroz igraca su morale da budu oprane pare, pa su rekli kumovima debilima da skautiraju nekog iz Borca. Izbor je pao na ovog Ficovica. Dovescemo i onog stranca iz Trajala. I jos jednog igraca iz lige koji nije za prvi tim. 

 

To naravno radimo da bi pojacavali Stojicevu prciju zvanu Graficar koji je isto jedna ozbiljna sramota koja se sve vise i vise ispoljava. Erakovic nece u Graficar, verovatno cemo ga izgubiti, jer kazu za prvi tim nije, a u Graficaru igraju Stojicev- Marjanovic, anonimni stoper iz Smedereva koji sutira penale da bi budzio statistiku i Mrkelin sestric koji nije prosao u nasim omladincima, al zato jeste tamo (isto kao i Konatar koji je postao zanimljiv onog momenta kad je potpisao za Stojica).

 

Cisto da se zna sta se zapravo planira sa Graficarom. Isti princip kao Steva Majami- Sopot. 

 

I da, Ibrahim Tanko. Najgori igrac kog sam ja u zivotu gledao u Zvezdi. Mislim da je decko slabiji igrac od dobrog dela forumasa. 

Pa za Tanka se znalo cim je potpisao sa je usluga za Boacija, mozda si cak i ti o tome pisao nisam siguran.

A za tog iz Trajala sam pisao pre par dana, ne verujem koliko nisko idu Terzic i kompanija kad takve igrace dovode..

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Боги said:

Да додам да Јевтовић мора имати место у 11 у прва два кола кваликифација, најмање. 

Nema gde pored Marina i Bena. Ali morao bi da bude prva izmena.

Link to comment
Share on other sites

Po mozzartu smo odbili ponudu od 3 miliona i onda, kada su pojacali Pavkovu ugovor, mi smo prihvatili?!?! 

Pavkov je dobio bolju platu i TRAZIO transfer.

Toncevu skoro milionce, BRAVO TERZICU!

Nama drasticno ispod 2Me posto moraju i Cocky i menadzeri da se namire, pa solidarnost... Pa ako mu dugujemo pare, a on ne oprosti dug... Mooozda dodjemo do 1.800.000 evra

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdas sa Istoka said:

Pavkov je dobio bolju platu i TRAZIO transfer.

Toncevu skoro milionce, BRAVO TERZICU!

Nama drasticno ispod 2Me posto moraju i Cocky i menadzeri da se namire, pa solidarnost... Pa ako mu dugujemo pare, a on ne oprosti dug... Mooozda dodjemo do 1.800.000 evra

 

A mi nismo bili zadovoljni sa 3M i onda kad je on TRAZIO transfer rekli smo "pa dobro, moze i 3M".

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsva said:

Kakav golman.

 

Odlican je Popovic golman, ovakve greske se desavaju. Uostalom, ovo je pre svega greska u markaciji u odbrani koja u ovom sastavu nece igrati nikada.

 

Fino je izgledao ovaj prvi tim koji je odigrao prvo poluvreme, samo treba dodatno zategnuti zadnju liniju i ubaciti tog Kanjasa kad/ako dodje umesto Causica. Iskreno se nadam da ce ovaj Pankov pokazati da je kvalitetan, inace ce tu biti glavobolje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Zvezdas sa Istoka said:

Pavkov je dobio bolju platu i TRAZIO transfer.

Toncevu skoro milionce, BRAVO TERZICU!

Nama drasticno ispod 2Me posto moraju i Cocky i menadzeri da se namire, pa solidarnost... Pa ako mu dugujemo pare, a on ne oprosti dug... Mooozda dodjemo do 1.800.000 evra

 

"Drasticno" - malo vise realnosti. Kod nas nisu problem prodaje vec ugovoreni procenti. Medjutim mi kod dobrih igraca kada prodajemo ugovaramo procente. Tako da je sve to noramalno. Pitanje je smao nivo procenta. Da se uozbiljimo da li je neko verovao da ce Pavkov svoju buducnost obezbediti u Kini? 

Sto se utakmice tice, bice tu uredu kada se iskristalise 11 plus 3 izmene. Ben je bolji od Jevtovica, ali videcemo kakva ce uloga Bena biti u timu do kraja avgusta i njegove prodaje.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, tsva said:

Ovakva izletanja ozbiljni golmani prebole u pionirima.

 

Kao krava kad da 50 L mleka i onda ritne nogom i prolije kofu.

Da smo ih rutinirali u prvom a mogli smo mislim da ti ne bi palo na um da koristis pricu o kravi i mleku. Ovo je prijateljska utakmica popi pivo, opusti se. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...