Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Odlican je Ivanic, siguran na lopti, uvek je tu na odbijenoj, imao je vec nekoliko pokusaja iz daljine...Rich za 3-0, njemu ovakve utakmice najvise trebaju, da podesi nisanske sprave...

Edited by ZiS
Link to comment
Share on other sites

Quote

Praksu ustanlovljenu leta 2017. godine Crvena zvezda je ispoštovala i ovog leta. Tada su prodata braća Ilić u Mančester Siti za 5.500.000 evra, prošlog leta je novac zarađen odlascima Račića u Valensiju i Adžića u Anderleht. Ovog leta kuglica je pala na Dejana Joveljića.
„Ovog leta smo već inkasirali 7.000.000 evra. Zaradili smo 4.000.000 od Joveljića, za Aleksu Terzića smo uzeli 1.700.000 evra. Tu je i trening kompenzacija za Luku Jovića u iznosu od  1.800.000 evra. To je dokaz da prepoznajemo tržište. Mi smo ti koji donosimo odluke 
(Milojević, Mrkela i Terzić prim.aut), mi smo ti koji pratimo tržište. Realnost Crvene zvezde je takva. Osposobili smo se da možemo sami da izdržavamo klub, da ne budemo na teretu državi i poreznicima. Finansijski smo stabilizovani. I tu je problem, što ne možemo dugoročno da razmišljamo. Cilj Zvezde je da budemo stalno šampioni i igramo u Evropi“.

Poserem mu se ja na trziste

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Dade i mali Krstovic, ima decko talenta, nadam se sansi bar u nasoj ligi.

 

Ja sam gledao od 70. minuta kad je promasio 2 stopostotne. Prvo izasao sam na golmana i direkt u njega sutirao, drugo sa 5 metara uspeva da promasi glavom, iako je imao svo vreme ovog sveta da se namesti.

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Momci sa foruma mojacrvenazvezda.net  su napravili mural za prerano preminulog admina tog foruma. Decko je umro u 32 godini jer doktori u Nisu nisu imali vremena da ga pregledaju i poslali ga kuci Umro je ocu na rukama 😞 

Tragicna prica. Onda su oni sa foruma skupilli pare, nasli lika da nacrta mural, obezbedili dozvolu opstine da nacrtaju mural ,cak su i sa lokalnim grobarima napravili dogovor da se mural ne dira.

Tuzan povod, ali za svaku pohvalu sta su odradili

 

http://www.mojacrvenazvezda.net/199685/2019/06/14/mural-za-raku/

 

 

Edited by Zvezdas sa Istoka
  • Like 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Je l' gledao neko ovog Vasiljevića malo više? Ja ga znam samo iz jedne utakmice sa nama, kada je izleteo kao budala na 30 metara i dobio crveni karton. 

 

Moje pitanje nije da li je bolji od Popovića, pošto nije. Nego da li je bolji od Stankovića, jer ako nije bolji od njega ovo je još jedan klasični, debilni, domaći transfer, koji ima drugačije svrhe od jačanja tima. 

 

A i da je bolji od Popovića, tim će biti 50% slabiji ako ovaj zameni Borjana. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

 

Ja sam gledao od 70. minuta kad je promasio 2 stopostotne. Prvo izasao sam na golmana i direkt u njega sutirao, drugo sa 5 metara uspeva da promasi glavom, iako je imao svo vreme ovog sveta da se namesti.

Video sam ali Markose on ima 18 godina, strpljenja malo, Jovic je svojevremeno na derbiju bio tragicar i eto, bitno je da decko igra.

Link to comment
Share on other sites

Brdo slobodnih igraca nam je promaklo, do sad je mnogo njih vec potpisalo ugovore, dok mi cekamo jedne te iste svaki prelazni rok.

Inace bacih pogled na RSB, i neko je pitao da li se radi skauting Copa America i da li su ti igraci na radaru i dobio je odgovor da je stav strucnog staba da se ne dovode igraci koji nemaju iskustva igranja u evropi, po mom misljenju krajnje debilno.. 

Edited by Igor028
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Igor028 said:

Brdo slobodnih igraca nam je promaklo, do sad je mnogo njih vec potpisalo ugovore, dok mi cekamo jedne te iste svaki prelazni rok.

Inace bacih pogled na RSB, i neko je pitao da li se radi skauting Copa America i da li su ti igraci na radaru i dobio je odgovor da je stav strucnog staba da se ne dovode igraci koji nemaju iskustva igranja u evropi, po mom misljenju krajnje debilno.. 

Da smo pare od nekih JSL kombinacija tipa onaj balvan sto je u Zemunu, ulozili u dovodjenje nekog zaista talentovanog, neafirmisanog stranca iz Juzne Amerike...Ali ipak moraju da se namire mnoga gladna usta. 🤑

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Igor028 said:

Brdo slobodnih igraca nam je promaklo, do sad je mnogo njih vec potpisalo ugovore, dok mi cekamo jedne te iste svaki prelazni rok.

Inace bacih pogled na RSB, i neko je pitao da li se radi skauting Copa America i da li su ti igraci na radaru i dobio je odgovor da je stav strucnog staba da se ne dovode igraci koji nemaju iskustva igranja u evropi, po mom misljenju krajnje debilno.. 

Ovo im je jako dobar stvar, zato što se često dešava da bez obzira na kvalitet igrača, jednostavno se ne snalaze u evropi i zbog načina života i zbog načina igre, a realno nisu jeftini da rizikujemo, niti smo u poziciji da to radimo.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, DonJuan said:

Ovo im je jako dobar stvar, zato što se često dešava da bez obzira na kvalitet igrača, jednostavno se ne snalaze u evropi i zbog načina života i zbog načina igre, a realno nisu jeftini da rizikujemo, niti smo u poziciji da to radimo.

Ma nije ni blizu dobra stvar, nisu oni skupi toliko. Skupi su Brazilci i Argentinci, ali juzna amerika ima jos drzava u kojima ima dobrih fudbalera. Mnogo klubova u evropi izvlaci takve igrace i kasnije dosta zaradjuje na njima, sto je reko Kosjan iznad, da se umesto Jsl kombinacija doveo neki stranac tako mnogo bi vece sanse bile da se zaradi na njemu.

A ti sad izracunaj koliko je para otislo na Vidica,Hajdina, onog golmana iz Ofke... nisu to male pare za koje ne bi mogao da se dovede neki stranac, ali tu dolazimo i do drugog problema,

nemamo mi skauting da nadje tako nekog malog igraca koji ima potencijala... mislim da je to i glavni problem.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Igor028 said:

Ma nije ni blizu dobra stvar, nisu oni skupi toliko. Skupi su Brazilci i Argentinci, ali juzna amerika ima jos drzava u kojima ima dobrih fudbalera. Mnogo klubova u evropi izvlaci takve igrace i kasnije dosta zaradjuje na njima, sto je reko Kosjan iznad, da se umesto Jsl kombinacija doveo neki stranac tako mnogo bi vece sanse bile da se zaradi na njemu.

A ti sad izracunaj koliko je para otislo na Vidica,Hajdina, onog golmana iz Ofke... nisu to male pare za koje ne bi mogao da se dovede neki stranac, ali tu dolazimo i do drugog problema,

nemamo mi skauting da nadje tako nekog malog igraca koji ima potencijala... mislim da je to i glavni problem.

Mi skauting službu da pokrije južnu i centralnu Ameriku nemamo. Opet, nisu ni toliko jeftini igrači kako ti se čini, posebno za naše uslove. Sa druge strane, mi nemamo mnogo prostora da grešimo sa strancima. Imao si recimo Arauha, koji je po meni dobar igrač, ali jednostavno se ne uklapa u stil igre. Ne kažem da mi ne možemo da ubodemo dobrog stranca sa tih područja, ali da se kockamo nemamo mnogo prostra i zato je bolje da jurimo strance koji imaju iskustva igranja u evro ligama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, DonJuan said:

Mi skauting službu da pokrije južnu i centralnu Ameriku nemamo. Opet, nisu ni toliko jeftini igrači kako ti se čini, posebno za naše uslove. Sa druge strane, mi nemamo mnogo prostora da grešimo sa strancima. Imao si recimo Arauha, koji je po meni dobar igrač, ali jednostavno se ne uklapa u stil igre. Ne kažem da mi ne možemo da ubodemo dobrog stranca sa tih područja, ali da se kockamo nemamo mnogo prostra i zato je bolje da jurimo strance koji imaju iskustva igranja u evro ligama.

Stranac koji ima iskustva u evropi je po nekoj logici skuplji nego stranac koji nije otiso dalje od svoje zemlje?

Kapiram ja sta ti pricas, ali sa nekom mog gledista to je greska, mnogo veca zarada u buducnosti moze da se ostvari na igracu koji ima 21,22,23... a prvi put je u Evropi, i u slucaju neke dobre igre privlaci paznju dosta klubova, nego na igracu koji je vec igrao u evropi u kasnim dvadesetim godinama je.:. 

Ali opet kazem dzaba mi pricamo kad nemamo skauting..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...