Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

8 minutes ago, Pero_Cameron said:

Navodno stigla ponuda iz Kine za Pavkova od 3 miliona, koliko je pametno ostati sa 2 stranca u spicu (Tomane,Boaci), a ako se i Boaci proda do kraja leta, sa jos nedokazanim Krstovicem.

Nećemo dobiti bolju ponudu za Pavkova, tako da ako mogu da ga prodaju, neka ga prodaju.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Pero_Cameron said:

Navodno stigla ponuda iz Kine za Pavkova od 3 miliona, koliko je pametno ostati sa 2 stranca u spicu (Tomane,Boaci), a ako se i Boaci proda do kraja leta, sa jos nedokazanim Krstovicem.

Zbog cega bi se prodavala gol masina Boaci posle kvalifikacija ako obezbedimo Evropu? Ako se prodaje Bocko dovesce se neka bombona u spicu. Ali daleko je septembar.Meni Tomane izgleda kao neko siroce koje nekako povezuju sa Zvezdom. Kao da smo ga izvukli na nekoj lutriji. 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ako mora vec neko iz Slovenske lige taj Zahovica iz Maribora.. Nije krilo,spic je ali igra fantasticno. Mada sad je kasno za njega, prica se da vec ima jake ponude iz nekih klubova iz najjacih liga, pisao sam o njemu i prosle godine, steta sto ga nismo uzeli kad je bio

mnogo manje vredan.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Markoss said:

Lik je doveden jer je morao da bude doveden neko iz Borca. Izbor je pao na njega.

 

Ista prica je bila sa Vidicem, i sa Vasiljevicem ovim iz Radnika. Videcemo koga sledeceg dovodimo iz pete lige. 

 

Terzicu se mora priznati da je dosledan i predvidljiv. U prelaznim rokovima, otkako je dosao u klub, uvek se prvo namire njegovi pajtasi iz drugih klubova pa se tek onda krene u pojacavanje prvog tima. Za razne tonceve, simovice i slicne mora da ima, za Milojevica ako sta ostane od para.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, taliesin said:

 

Terzicu se mora priznati da je dosledan i predvidljiv. U prelaznim rokovima, otkako je dosao u klub, uvek se prvo namire njegovi pajtasi iz drugih klubova pa se tek onda krene u pojacavanje prvog tima. Za razne tonceve, simovice i slicne mora da ima, za Milojevica ako sta ostane od para.

Mozda ce ovo nepopularno zvucati, ali mislim da je to kopenzacija za pustanje 3 boda Zvezdi. 

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, taliesin said:

 

Terzicu se mora priznati da je dosledan i predvidljiv. U prelaznim rokovima, otkako je dosao u klub, uvek se prvo namire njegovi pajtasi iz drugih klubova pa se tek onda krene u pojacavanje prvog tima. Za razne tonceve, simovice i slicne mora da ima, za Milojevica ako sta ostane od para.

 

Na nasu zalost, on bas ima dosta pajtasa. Mada, izgleda da loze ova dva debila da skautiraju po drugoj ligi. Necemo se kumova resiti nikad.

 

I da. Konatar je dobio prednost u odnosu na Danicica jer ima boljeg menadzera. Stojic mu je menadzer, ovaj nije hteo da potpise za njega i zato je dobio pedalu. Graficar je klub Ranka Stojica. Svi igraci koji nisu hteli da potpisu za njega su oterani. 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, merosina said:

Mozda ce ovo nepopularno zvucati, ali mislim da je to kopenzacija za pustanje 3 boda Zvezdi. 

 

Da, sprcamo ogromne milione u tim da bismo bili daleko iznad konkurencije, a onda jos i kupujemo bodove i utakmice protiv ekipa koje bi trebalo da naduvamo sa pet razlike u svako doba dana i noci. I posle se cudimo sto se igraci zajebavaju i nece da igraju celo prolece

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Igor028 said:

Nije Ficovic placen.. Inace iz iste je generacije kao i Vucic iz Zemuna (koji potpisuje za Vosu). U istom su klubu ponikli.. 

 

Placen je, ne mnogo, ali onoliko koliko je Terzic obecao ljudima iz Cacka. Kroz igraca su morale da budu oprane pare, pa su rekli kumovima debilima da skautiraju nekog iz Borca. Izbor je pao na ovog Ficovica. Dovescemo i onog stranca iz Trajala. I jos jednog igraca iz lige koji nije za prvi tim. 

 

To naravno radimo da bi pojacavali Stojicevu prciju zvanu Graficar koji je isto jedna ozbiljna sramota koja se sve vise i vise ispoljava. Erakovic nece u Graficar, verovatno cemo ga izgubiti, jer kazu za prvi tim nije, a u Graficaru igraju Stojicev- Marjanovic, anonimni stoper iz Smedereva koji sutira penale da bi budzio statistiku i Mrkelin sestric koji nije prosao u nasim omladincima, al zato jeste tamo (isto kao i Konatar koji je postao zanimljiv onog momenta kad je potpisao za Stojica).

 

Cisto da se zna sta se zapravo planira sa Graficarom. Isti princip kao Steva Majami- Sopot. 

 

I da, Ibrahim Tanko. Najgori igrac kog sam ja u zivotu gledao u Zvezdi. Mislim da je decko slabiji igrac od dobrog dela forumasa. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...