Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

37 minutes ago, Dzistrou said:

Niti smo toliko loši da izgubimo od Sudive, niti bi Tvorzan i ekipa odjebali od kluba u slučaju eliminacije, niti trenutno postoje ljudi zainteresovani za početak neke zdrave priče u Zvezdi.

 

 

Niti bi se takvima dozvolilo da preuzmu kormilo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ova situacija bila je sasvim ocekivana, ljudi koji se okoriscavaju o klub nisu tu bzvz, velika kinta se obrce i onima koji znaju koliko je sati ne treba crtati. Druga je prica sto je mnogo marve koja je poslusnicki nastrojena, brigade spremne da brane one koji se tale za ozbiljnu paru koja se provlaci i kroz legalne tokove.

 

E sad, jbg al necu i ne umem da zelim da klub ispada na startu sezone kupanja, volim da idem na meceve i iracionalno volim Zvezdu koja je za mene iznad svog ovog zla koje ju je zapatilo.

Znam da je mnogo toga lose, ali ne navijam protiv Zvezde, to ne umem.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Slati Jirku na pozajmicu je za zatvor. On sto je odigrao odigrao je korektno. Pustite te price o rezultatima i sl. Veliki kriminal i nepravde se desavaju oko prvog tima, Milojevic u tomw aktivno ucestvuje i sve ga manje gotivim. Pa niko bre nije veverica pa da ne vidi koliko nam fale krila, a jedino krsteno krilo teras na pozajmicu. Aj vise u pizdu materinu i sa tim rezultatima u Evropi, ja hocu da gledam najbolji tim i dobar fudbal. A ne dunstere koji znaju navijacke pesme. Vrhunac bezobrazluka je teranje Jirke na pozajmicu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Quote

A onda je obrazložio stav o Milunoviću.
On je neprikosnoven. To je štoper kakav je godinama nedostajao Crvenoj zvezdi. Nepriskonoven je u centralnom delu odbrane. Uz onakvu građu ima hitre noge, koordinaciju pokreta. Igrao je Ligu šampiona i Ligu Evrope. Omela ga je povreda i zato nije igrao kako smo očekivali. Izdominirao je u susretu sa Zentiom. A, imao je rivale u Dzjubi i Azmunu“.

:roflmao:

 

pisanje po sirotinji

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Posle pobede nad Liverpulom nije doneta apsolutno nijedna dobra odluka u bilo kom segmentu. Miloje će da zbriše ukoliko usledi neki fijasko u Evropi (gajim još uvek neku nadu da možemo u LE), rasprodaće se nosioci i kupiti neki balvani, a zajahaće nas Simo Krunić, lažni Murinjo ili neki sličan profil trenera. Opet imam onaj osećaj pomešane tuge i besa kad vidim šta nam se radi sa klubom...

Edited by Kosjan Willavić
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Manoly said:

Ova situacija bila je sasvim ocekivana, ljudi koji se okoriscavaju o klub nisu tu bzvz, velika kinta se obrce i onima koji znaju koliko je sati ne treba crtati. Druga je prica sto je mnogo marve koja je poslusnicki nastrojena, brigade spremne da brane one koji se tale za ozbiljnu paru koja se provlaci i kroz legalne tokove.

 

E sad, jbg al necu i ne umem da zelim da klub ispada na startu sezone kupanja, volim da idem na meceve i iracionalno volim Zvezdu koja je za mene iznad svog ovog zla koje ju je zapatilo.

Znam da je mnogo toga lose, ali ne navijam protiv Zvezde, to ne umem.

 

Brate mili, postoji valjda granica koliko govana možemo da izjedemo. Moja je bogami debelo pređena, nema mesta ni za jedno jedino govance više, gade mi se svi zajedno, sem par igrača koje izuzimam iz te priče, ali oni nisu dovoljni da poželim ovoj kamari smeća bilo šta sem ekspresnog odlaska na đubrište.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Slavoljub Djordjevic okupio omladince. Spojili smo dva godista, 01 i 02 pa bi trebalo da budemo jaci nego prosle godine. 

 

Golmani: Luka Savic (01), Andrija Katic (02)

 

Odbrana: Nikola Savic (01), Mirko Milikic (01), Stefan Mitrovic (02), Aleksandar Lukic (02), David Pisar (02), Uros Blagojevic (02)

 

Sredina: Edin Ajdinovic (01), Martin Novakovic (01), Marko Dedijer (01), Mihajlo Djordjevic (01), Aleksa Matic (02), Aleksandar Ilic (02), Milos Pantovic (02), Andrija Radulovic (02), Petar Piplica (02), Stefan Pesovic (02)

 

Napad: Borisav Burmaz (01), Ilija Babic (02)

 

Na probi je jos par igraca., videcemo ko ce ostati. Od proslogodisnjih omladinaca nema: Velikica koji ide napolje vrv, plus Milisavljevic, Stajic i Adzibaba. Od kadeta nema: Maksimovica, Prijovica, Vasiljevica, Njamculovica, Lucica, Elevena, Djurickovica i Baica. 

 

 

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, The Walking Dravot said:

Sisoje avanzovao u Pizdoja.

Igraju Simic, Jovicic i Causic, a Savic i Stojkovic nigde ne idu, dok za to vreme nema mesta za Ebisilija i Jirku.

Ovaj muceni Tvorzicev poslusnik pokazuje zasto je doveden - palanacki trener za palanacki klub. Cuti i smrdi, ne pita mnogo kad nekog treba da mu odvedu ili uteraju.

 

Значи модерација еволуирала прије овога са клупе, добро је и то, јест да ми ништа промијенити не можемо.

 

Quote

Волео бих, не знам да ли ће се то десити у мом мандату, да бар будуће генерације тренера у Звезди могу да имају буџет само за играче и да много лакше праве тим.

 

За то вријеме демагог са клупе бриљирао у интервјуу: http://crvenazvezdafk.com/scc/vest/8649/Milojevic-Strast-nas-vodi-ka-vrhunskim-rezultatima

Не зна човјек који параграф да издвоји, овај болдовани можда јер је баш сладак гдје се брине о буџету а одјебао Кафуа, Ебесилија и Јирку. Први је био на позајмници за тричавих 700К, за другог је плаћено обештећење али ситно 650К и двогодишњи уговор 550К, а за Јирку такође нека сића обештећење од 750К и трогодишњи уговор од 350К. Дакле само око 2,9 милиона евра тако да је овај надасве скромни тренер то лагано надокнадио са сопственом инвестицијом ака Горан Чаушић од 1М евра обештећења и 500К плате на 3 године, који је за разлику од поменутог тројца баш избриљирао.

Мајкин штедиша...

п.с. што се страсти тиче подсјећа ме кад удари мртав на крепалог

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Laki21 said:

 

Brate mili, postoji valjda granica koliko govana možemo da izjedemo. Moja je bogami debelo pređena, nema mesta ni za jedno jedino govance više, gade mi se svi zajedno, sem par igrača koje izuzimam iz te priče, ali oni nisu dovoljni da poželim ovoj kamari smeća bilo šta sem ekspresnog odlaska na đubrište.

Sve je stvar stava, ja tvoj necu da pljujem, mislim nemam nameru.

Svako gleda iz svog ugla, ja sam izneo kako vidim stvari sto se navijanja tice, pratio sam ovaj klub kad ne najnize padao, ako bih poredio sa danasnjim lopovlukom i uvlacenjem na ovaj-onaj nacin vlasti, bilo je nekad i gore... a da ce to "bolje sutra" oraspoloziti navijace, ko ce ga znati.

Licno nisam optimista sto se fk tice, al i dalje gledam i navijam.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Laki21 said:

 

Jedva čekam objašnenje Pizdoja za izostavljanje Ebisilija sa takmičarskih utakmica.

 

Pa objasnjenje je standardno - dobro radi a cim dobro radi, ne boji se gladi.

Link to comment
Share on other sites

Kada sa razigrao Veljko Simić, a zatim Lorenco Ebesilio potvrdio ono što o njemu pričaju saigrači – da je jedan od najboljih igrača u srpskom šampionu samo kad hoće. Ali problem je što retko hoće i što je još ređe spreman.

 

Ljigavac svaki dan pomera granice ljigavosti. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...