Jump to content

KK Crvena Zvezda 24/25 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

4 minutes ago, Nini3112 said:

Sferopulos je okrenuo momentum na njihovu stranu ubacivanjem Mitrovica

Ne treba ovo svaljivati na bilo koaga pojedinačno. Ta izmena kad je ušao Mitrović je suluda, izvedeš istovrmeno dva najbolja odbrambena igrača Kalinića i Bolomboja i od 12:6 dođemo do 17:22 za 5 minuta.

Link to comment
Share on other sites

Utakmica se okrenula u njihovu korist onog trenutka kad je izvršio trostruku izmenu .

I nastavio da rotira zaboravivši Kalinu na klupi i dao Yagi da organizuje i da se ispucava.

Dok ne oteramo iz rostera Dedu Mitrovica sreće imati nećemo.

 

Pečat kraja prvog poluvremena je gradjenje kosa puvala Davidovca koji gleda kako mu majstor skače po glavi i daje još dva poena.

 

Svi su se malo izigrali pa daj sad da krenemo sa Kabinom,Jeoelom i Kenanom,do gle god mogu a drugi neka se rasporede.Bez ove trojice i Nedovića koji je odlično ušao u meč i Gidre,bude li nastavio da rotira ode ovo na +15

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vezara sa klupe dok izmenja ceo tim, dok svakom da  'šansu' kao recimo Mitrovica,  valjda da nam po 1000 puta dokaze da nema pojma, mi uveliko gubimo.

 

Aman čoveče,  uvedite Bolomboja , Kalinica, nedovica, codija, da igraju do poluvremena po 16-17 min, šta ih štediš, šta jbn doziraš minute.

 

Covek nema osećaj utakmice.  Rotira kao po automatsku, bez ikakvog rezona. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, JPM said:

 

Pa da... ali u principu to i nije pogresan stav. Ako oces 800k evra platu, igraj za 800k evra. Zasto bismo srali Davidovcu a ne Yagu? Obojica imaju bar duplo vece pare nego sto isporucuju.

jago je prosle god isporucivao vise nego za 350k koliko je bio placen

samo je imao neki kontinuitet minuta

ovo sada ni na sta ne lici

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dusko jeste sumanuto rotirao ali nije za poredjenje sa ovim

Znalo se ipak kod Duska ko kosi 

 

Pritom Sfero je tu godinu dana i ja ne mogu da provalim koji je to njegov nacin igre

od sklepanog tima koji je preuzeo do ovog koji je u velikoj meri i on sastavljao ja ne mogu da provalim sta je to sto je on doneo dolaskom

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nate said:

Jebeni maodo loo koji igra samo protiv nas i jebeni midzeti koji nas godinama trpaju. Kakva uzasna uzasna ekipa. Jebo nas ko nas sastavi. Al posibacemo se sa svakim od 12 do 14 mesta.

 

To bi još bilo ok. Meni pre deluje da ćemo biti ono što su bili Alba i Asvel prošle sezone... Ako se ništa ne promeni, to je neizbežno... 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, СтелаРоса said:

Inace kako ova dva poena na kraju vaze? Pisalo je 0.7 kada je Shorts izvodio penal, lopta se nesto odbijala sa jedne strane obruca na drugu, pa je tek onda njihov igrac iz odbojke ubacio. Pa nema sanse da je to sve bilo ispod jedne sekunde.

Na ovo sam i ja odma skakao. Prosto kasno su pustili sat.... poklonili im 2 poena.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Issey said:

 

To bi još bilo ok. Meni pre deluje da ćemo biti ono što su bili Alba i Asvel prošle sezone... Ako se ništa ne promeni, to je neizbežno... 

Dobicemo kod kuce nesto na buku i to je to. Uzasna ekipa. Na kraku ce nam opet teo bitj prvi plej

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...