Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

377 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      121
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      93
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      91
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      23
    • F4 baby!
      14
    • Bicemo sampioni!
      11
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      302
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      61
    • Beztrofejni debakl
      13
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      5
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      108
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      11
    • Neko ko nije naveden
      64
    • Niko!
      147


Recommended Posts

Izvesni Krešo Ljubičić je danas izgledao kao Hakim the Dream Olajuwon protiv najveće snage ovog tima(by komentator Arene), odnosno 3 centra od kojih se ne zna koji je prvi.

Očigledno da je ovde puklo odavno, Pariz je incident uz ubačene lude šuteve Nedovica i Kaline.

Danas smo bili inferiorni u odnosu na Split na pozicijama 1 i 5, sto je s' obzirom na razliku u budžetu timova i finansijama gotovo pa umetnost.

Sto neko reče, izučavaće se na ekonomskom fakultetu.

U sredu svi u Arenu, da probamo na halabuku da dobijemo Taukeramiku.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Prosle sezone smo mislili da imamo Frankenstajna, a zapravo smo ga tek ove sezone zaista docekali. Nema tog trenera koji ce od ove preglomazne pizdarije od rostera napraviti funkcionalan tim.

 

Sferopulosa svakako treba isutirati iz principa, skandalozno je na sta mu lici ekipa skoro dva meseca nakon okupljanja. Najveca disproporcija izmedju ulozenog i dobijenog na kosarkaskom terenu koju pamtim. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, CuaTheTime said:

Opet je trener kriv a?

Isključivo. Ne da mi se elaborirati.

Split zajedno svim igračima ne isplati mesečno koliko mi Kodiju (ili uzmi bilo koga iz prvih 5 najplaćenijih). I ko je tu kriv.

Ja mogu da imam 20 igrača, ali igrali bi najbolji, znale bi se uloge.. Ukoliko mu nešto nije po volji mogao je da izađe, kaže, da otkaz..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, srlepajce said:

Poserem mu se i na odluku da Gidra bude van 12 a on bar ne bira utakmice

Meni to nije problem. Staviše da je npr. doneo odluku da odmara i Kalinića, Teodosića, Kanana mi bismo utakmicu dobili. Ovako je prvi cilj svake utakmice da svih 12 što pre uđe u igru i izmene se vrše sa tom namerom bez obzira na to kako ko igra. Rotacija jedino staje kad baš zagusti, ali i tu imamo sulude izbore tipa da Davidovac igra završnicu umesto Kalinića (ključna trojka večeras je pala kad je zaspao u reketu). 

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, mister-no said:

Isključivo. Ne da mi se elaborirati.

Split zajedno svim igračima ne isplati mesečno koliko mi Kodiju (ili uzmi bilo koga iz prvih 5 najplaćenijih). I ko je tu kriv.

Ja mogu da imam 20 igrača, ali igrali bi najbolji, znale bi se uloge.. Ukoliko mu nešto nije po volji mogao je da izađe, kaže, da otkaz..

Dok god budete mislili da je trener najveci problem u ovom klubu ovako ce biti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, ivandjokic994 said:

Ми смо могли (требали)од Морнара а и од Париза да изгубимо. Тако да за мене ово није 2-2 скор већ 0-4. Да ли је Калинић неки ударац па није на крају играо или ? 

Ali smo mogli i da dobijemo Dubai i Split tako da je ovo 4:0 za mene.

________________________________

 

Mislim da je u Radonjinoj zadnjoj sezoni Zalgiris smenio trenera posle 3 kola u EL. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Fromthecorner said:

Pobedjivanje Partizanovog rostera prosle sezone koji je jedini imao vise problema od nas, je najgora stvar koja je mogla da nam se dogodi. Da produzimo ugovore desetorici igraca koji su nam obezbedili 16. mesto u EL prosle sezone

 

Mene napadali što sam navijao za KKP u toj seriji.

 

 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 6
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo je odgivornost prvo bivšeg predsednika sa njegovim hirovima u vidu potpisivanja višegodišnjih ugovora sa ispodprosecnim igračima, gde sem nekog ličnog zadovoljstva ne vidim iole razumno objašnjenje, a zatim i trenera koji nema petlju da kaže ne...

Naš budžet je prilično opterećen platama onih koji samo kod nas mogu toliko da zaradjuju jer tržište neumoljivo pokazuje njihovu pravu vrednost...

 

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Smrtokapa said:

 

Ma da se rasformira ceo klub nakon tri kola u ABA i jednog u EL. Što plaćati Itudisa bezveze celu godinu?

Bez prednosti domaceg terena u finalu ne bismo dobili ni Split a kamoli Partizan sa svim svojim „aktivnostima" van terena. A mi smo tu prednost izgubili veceras. Nazalost...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Markoss said:

 

Obestecenje je bilo duplo manje od toga, a posao je pukao jer je Jago trazio vece uslove od njih posle cega su oni odustali. 

A mi smo mu povecali platu zašto tačno? Jeste bio dobar proslu sezonu, ali nije ni tada bi bez mane. Sad igra za vecu kintu, a ucinak je manji. Moze da se promeni, ali mogli smo da uzmemo obestecenje i da se usrecimo sa nekim drugim. I sa centrom, a ne sa Dobricem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Problem je lako definisati. Imamo najmanje 4 igaca koja su jako, jako dobro placena, a koja nam kvare koncepciju. Pritom preplacivanje igraca koji su visak u timu je doveo do toga da nemamo novac za ozbiljne igrace na dve pozicije. Apsolutno nista nismo naucili za 13 godina. Ovo je vec pitanje iq-a. 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, fradler said:

Prosle sezone smo mislili da imamo Frankenstajna, a zapravo smo ga tek ove sezone zaista docekali. Nema tog trenera koji ce od ove preglomazne pizdarije od rostera napraviti funkcionalan tim.

 

Sferopulosa svakako treba isutirati iz principa, skandalozno je na sta mu lici ekipa skoro dva meseca nakon okupljanja. Najveca disproporcija izmedju ulozenog i dobijenog na kosarkaskom terenu koju pamtim. 


Stranci koji ne znaju gde udaraju jer su dovedeni prema imenu a ne zbog karakteristika koje ostaju neiskorišćene - check.

 

Preplaćena domaća osnova koja drži svlačionicu, dobri momci, naša deca bre, ustvari jedino što čuvaju su guzice jedni drugima i mastan ugovor - check.

 

Matora veterančina koja šefuje u timu, bljesne pa napravi tri sranja - check.
 

Podmoskovlje u Beogradu lutko.

 

Edited by robespierre
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...