Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

377 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      121
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      93
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      91
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      23
    • F4 baby!
      14
    • Bicemo sampioni!
      11
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      302
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      61
    • Beztrofejni debakl
      13
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      5
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      108
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      11
    • Neko ko nije naveden
      64
    • Niko!
      147


Recommended Posts

Umesto plavsica da smo doveli krstenog centra i normalnu cetvorku i da nesto pokusamo. Yaho i codi potpuni promasaj. Bolje bi izgledali sa dimitrijevicem, a ne nekim ozbiljnim plejom. Jebeni EC hayes Aka donta hall za siromasne nas je nabio u prvom

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mitrovic se na kraju i povadio statisticki sto je najgore, sakupio je neke svoje poene kao i obicno, ali ono sto je odigrao veceras u odbrani je cist kriminal. Posebno u prvom ulasku.

Koliko bi nam plafon bio veci da umesto njega i Plavsica imamo nekog Jonesa ili taj tip igraca, samo da pegla odbranu, daje energiju, skace i cupa obruce kada mu se otvori.

Jago kada se Teo vrati je cist visak kada su svi zdravi. Ima on sta da ponudi, ali vec imamo CMM koji trazi 30 minita da bi usao u fajt i isporucio svoje, Teo je tu za ostale minute iza njega. 

Daum i Deda isto, umesto njih jedan pravi igrac bi nam legao samo tako. Rm bi dobili kvalitet em bi se smanjile ove sulude izmene.

Ni ovakav tim kakav je sad nije los, moraju sto pre da se napravi hijerarhija kada se vec lelemudalo na pripremama.

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

Pobeda koja može da zavara. Ako se trener sabere i izvuče pouke, možda se poboljšamo. Ovo prosto nije dobro.

 

Otvorili smo takmičenje pobedom na gostovanju i to je dobro, ali tek predstoji rad. Trener je sumanuto vodio utakmicu , I tek kada se pribrao , ostavio nosioce u igri, rezultat je došao. 

Mi nemamo čemu da se nadamo ukoliko ne dodje pojacanje pod kosem. Vidimo svi na sta to liči, kada Bolomboj ima lične greške,  ili kada ne daj boze bude povreda. Šta mi da radimo sa Mitrovicem????? Da li neko razmišlja o tome?...Da li će ovaj covek na klupi prestati da deli minute na ravne časti, da forsira štetočine u ekipi? Ovde osim pobede NISTA NIJE DOBRO. Samo se bojim da pobeda ne zamaskira sve loše, I da se problemi,  gurnu pod tepih.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Guru said:

Ja bih mu dao i bonus za estetski dojam, ništa lepše u EL od Nedinog plesa kada je u ritmu. :classic_love:

 

Da. 

 

Mada nema mnogo igrača u EL koji se estetski dojme, a i mogao bi češće da pleše.

 

Ali odličan je bio večeras.

 

Evo i tebi jedan "sendvič" 😛 Šalu na stranu, stvarno ima lep skok šut.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Postacu bot Ajzee Kenana. Surovi profi. Ozjiljna EL glava. Stone cold. 

 

Bice losijih tekmi ali bice tekmi gde ce sipati nemilice. Danas je povukao na startu. Pa Neda preuzeo. Na kraju mirna bacanja za pobedu.

 

Mozda nema elitne fizikalije i ima.upitnunodbrani ali ja sam za sada jako zadovoljan i mislim da cemo kod njega imati najmanje oscijalicije 

  • Like 27
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Pariz jeste ekipa iz donjeg doma ali mi smo ovakva gostovanja prečesto gubili.

 

Zato mi je mnogo drago što smo je porodili ovog puta.

 

Posle onakvog rolerkostera emocija nemam stvarno snage za analize večeras, ali - Janise, skraćuj rotaciju kako znaš i umeš. I teraj dalje...

  • Like 8
  • Love 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, srlepajce said:

Sfero je ovde bio najgori od sve dece

 

Otisli bi lagano na +15 da nije forsirao Jaga ko sumanut.

 

Za ovaj detalj ipak razumem Sfera. Moraš ipak koliko-toliko verovati svom igraču i dati mu priliku da se iščupa iz rupe koju je sam iskopao. Pokušalo se, Jago nije uspeo, kada je vrag odneo šalu Kodi je ušao i nije izlazio do kraja.

 

Generalna raspodela minuta u prvom poluvremenu je bila all over the place, ta opšta stvar je po meni nešto gde je Sfero zeznuo, a ne konkretna situacija na pleju.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, NMX said:

Postacu bot Ajzee Kenana. Surovi profi. Ozjiljna EL glava. Stone cold. 

 

Bice losijih tekmi ali bice tekmi gde ce sipati nemilice. Danas je povukao na startu. Pa Neda preuzeo. Na kraju mirna bacanja za pobedu.

 

Mozda nema elitne fizikalije i ima.upitnunodbrani ali ja sam za sada jako zadovoljan i mislim da cemo kod njega imati najmanje oscijalicije 

Pitanje je da li je canaan bas to sto nam treba na tea, yaga i nedu, ali u pravu si. Jedan je od retkih u ovom timu koji ima makar jedan elitni skill za EL.

Edited by Nate
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MisaF said:

Pod hitno Davidovca na pozajmicu i dovesti neku krstenu cetvorku koja ce biti ispred Dauma, ne mozemo ovako, mnogo smo tu tanki da bi se nadali nekom uspehu u EL. 

Davidovac večeras 2,5 min...to je i mera....i odmah "samo" još jedna mina na terenu ostaje u vidu Mitrovica...

Da smo selektirali kako treba, večeras bi umesto dede i dauma imali jednog upotrebljivog igrača a ne dva neupotrebljiva.  Umesto Plavsica i Mitrovica,  takodje bi imali jednog koji ako ništa drugo bar može skok da uhvati...Ali jok , daj mitra,daj dedu, daj Lazu, daj dobrica, daj Ilica, hoćemo i Plavšu.

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...