Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

378 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      121
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      94
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      91
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      23
    • F4 baby!
      14
    • Bicemo sampioni!
      11
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      303
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      61
    • Beztrofejni debakl
      13
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      5
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      11
    • Neko ko nije naveden
      64
    • Niko!
      147


Recommended Posts

После се чудимо што су нам критеријуми да се неко доведе да одигра добро против Партизана а овде се већ у првом колу за таквим кука...

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, VISOKOLETAC said:

O cemu bre vi pricate? O kakvom smenjivanju trenera?

 

Ja da mislim ovako navijao bih svakog dana da ga smene:

 

  

On 6/23/2023 at 5:13 PM, VISOKOLETAC said:

O Sferopulusu necu ni da razmisljam, jer je on po meni  EC trener

 

  • Like 1
  • Ha-ha 30
Link to comment
Share on other sites

Ako vec pricamo hipoteticki Jones bi nam legao kao drugi centar samo tako, nadavao bi se koseva pored Tea, a mi ne bi bili zlostavljani preko Mitra nego bi mi zlostavljali. 

Nije mi jasna ideja sa Plavsom ako je vec ostao Mitar, opet ce ni kriv ni duzan Mitar igrati 20 min.

Ovako imamo 1 prvog i dva 3 centra.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Donta Hol je precenjeno smeće, lik ima lateralne kretnje kao da je visok 230 cm, u odbrani p&r može samo duboki drop, u kontakt igri kriminalan i raznese ga svaki jači centar jer ima noge kao čačkalice i ona uska ramenca, u napadu ne ume da kreira ništa za sebe (a ni za druge). Klasičan odbojkaš koji hvata lobove i lupa blokade na 3 i po metra visine pa kao wow vidi kakav igrač, a on realno ograničen kao terasa u napadu i rupa u odbrani.

  • Like 17
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Guru said:

Donta Hol je precenjeno smeće, lik ima lateralne kretnje kao da je visok 230 cm, u odbrani p&r može samo duboki drop, u kontakt igri kriminalan i raznese ga svaki jači centar jer ima noge kao čačkalice i ona uska ramenca, u napadu ne ume da kreira ništa za sebe (a ni za druge). Klasičan odbojkaš koji hvata lobove i lupa blokade na 3 i po metra visine pa kao wow vidi kakav igrač, a on realno ograničen kao terasa u napadu i rupa u odbrani.

Still better than Mitrović + Plavšić, didn't he? : ) 

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Guru said:

Donta Hol je precenjeno smeće, lik ima lateralne kretnje kao da je visok 230 cm, u odbrani p&r može samo duboki drop, u kontakt igri kriminalan i raznese ga svaki jači centar jer ima noge kao čačkalice i ona uska ramenca, u napadu ne ume da kreira ništa za sebe (a ni za druge). Klasičan odbojkaš koji hvata lobove i lupa blokade na 3 i po metra visine pa kao wow vidi kakav igrač, a on realno ograničen kao terasa u napadu i rupa u odbrani.

Sto bi se reklo - energy king 🤯

1 hour ago, robespierre said:

 

Ja da mislim ovako navijao bih svakog dana da ga smene:

 

  

 

Au start sa obe noge😂

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čvarkov said:

15 je registrovano, Ilića nema ni na el ni na aba sajtu.

 

Da, ja sam iz nekog razloga izbrojao Luku i na 4 i na 5 🙂

Onda nema dileme.

Link to comment
Share on other sites

Neka je sa srećom momcima. Biće baš, baš teško. Prve utakmice na gostima sa naloženim debitantima a mi ne znamo gde bijemo. Ako ništa drugo baš ništa ne očekujem pa na kraju mogu samo da se obradujem. Jedino nam ostaje nada da se ipak nešto pozitivno promenilo u pristupu za ovih nedelju dana jer jedino tako imamo šansu za pobedu. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dodje i taj dan. Eh kad bismo bili u stanju da odigramo jednu kvalitetnu utakmicu, iskoristimo suvi kvalitet i iskustvo, te upisemo rutinsku pobedu... Ma bilo kakvu pobedu. Na tom instant talasu hajpa bi lako mogla da padne i Baskonija, savrseno da se otvori el sezona.

 

S druge strane, kad se setim Paternika, Ane Panter, Maodoa Loa i njihove ekipe koja ce sigurno pucati od energije za razliku od naseg kilavog mrtvila, nemogucnosti da bilo sta odbranimo, ubacimo otvoren sut, poziciono nesto smisleno odigramo... tesko je biti optimista.

 

Doduse, juce sam ama bas sve rezultate promasio (sem Panate), pa nek se taj trend nastavi i danas. Makar da vidimo neke naznake kristalisanja uloga, da se ne izrotira 12 igraca za 12 minuta, mislim da ne trazim previse.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...