Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

398 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      122
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      98
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      98
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      28
    • F4 baby!
      15
    • Bicemo sampioni!
      13
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      316
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      67
    • Beztrofejni debakl
      14
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      6
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      70
    • Niko!
      161


Recommended Posts

Ovo je dva meseca u praksi, nema njega do nove godine. Kakvih mesec dana, nego sada da se brzo reaguje sa dva pojacanja i da batalimo ove gluposti. Plavsic, Mitrovic i Davidovac nisu igraci ni za fibu ligu sampiona

Uvek kazem da mitrovic, Davidovac i dobric treba da istetoviraju Covica na desnoj butini, jel da nije njega ovi ne bi prismrdeli evroligi

  • Like 18
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Odlicno za Dzoela, to ne znaci da odmah Drcela ne treba da vadi jedan od svojih 200 crnih stekova, skokne do Izraela (nadam se da nije putovao u Dubai, pravice mu sranje na grani), poprica s ljudima I dovede juce Motlija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

otkrio nam je sagovornik koji je pratio utakmicu u „Morači“ uživo.

 

Da ne mracim, verujem da SK ne bi tek tako izleteo i navukao gnev cigana u slucaju netacne vesti (a imamu istoriju lupetanja), samo me zanima - ako nije radjena MR sinoc kako sagovornik koji je pratio utakmicu uzivo moze ovo da zna bez dijagnostike

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, LevonKendal said:

Daj Boze da je samo hiperekstenzija, Daj Boze da je samo hiperekstenzija, Daj Boze da je samo hiperekstenzija, Daj Boze da je samo hiperekstenzija, Daj Boze da je samo hiperekstenzija, Daj Boze da je samo hiperekstenzija, Daj Boze da je samo hiperekstenzija, Daj Boze da je samo hiperekstenzija, Daj Boze da je samo hiperekstenzija, Daj Boze da je samo hiperekstenzija

 

На основу РТГ И МР прегледа Џоел Боломбој је задобио хиперекстензиону повреду десног колена са већом коштаном модрицом без повреда менискуса и лигамената.

 

https://kkcrvenazvezda.rs/2024/10/22/joel-bolomboy-izvestaj-o-stanju-povrede/

Edited by LevonKendal
  • Like 11
  • Love 19
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Bitno da nije najgore, pre svega zbog Bokija, jebeš nas. Da li će se vratiti za mesec dana ili tri meseca nije najbitnija stvar u ovom momentu.

 

Sada silom prilika moramo naći nekog centra koji može ovo koliko-toliko da krpi, pa da onda po Bolombojevom povratku budemo ful na toj poziciji.

 

-------------------------------

In other news, pitao je neko za CMM-a.

 

Ja baš nisam srećan, znalo se i pre nego što je došao da mu je šut slabija strana, ali ono sinoć kako su ga čuvali je nivo disrispekta koji ni Kalates ne dobija - i on nije bio u stanju to da kazni, u stvari nije imao ni samopouzdanja da pokuša da kazni osim u slučajevima isticanja napada kada je morao da šutira.

 

Imam utisak da solidan procenat njegovih asistencija otpada na scenario gde on u poslednjim sekundama uvali saigraču loptu jer ne zna šta drugo, a ovaj nekako uspe 98% sopstvenom zaslugom da proturi loptu kroz obruč.

  • Like 14
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NMX said:

 

Da ne mracim, verujem da SK ne bi tek tako izleteo i navukao gnev cigana u slucaju netacne vesti (a imamu istoriju lupetanja), samo me zanima - ako nije radjena MR sinoc kako sagovornik koji je pratio utakmicu uzivo moze ovo da zna bez dijagnostike

 

Pa izjava nije data sinoć. Ovo da je pratio utakmicu samo znači da je to neko iz kluba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Srećan sam ko najmiliji iz porodice da mi je. ❤️ Sad svakako mora pojačanje u reketu pa da se vraćamo na kolosek pobeda u EL. Mora jedno pojačanje pod obavezno što pre a sa dva će iznenaditi i same sebe. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Дај сад Петрушева да игра петицу док се не опорави Боломбој, на 4 ћемо као до сада, па кад се он врати Петрушев са Даумом на 4 и повремено на 5.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, leki bg said:

Odlicno za Dzoela, to ne znaci da odmah Drcela ne treba da vadi jedan od svojih 200 crnih stekova, skokne do Izraela (nadam se da nije putovao u Dubai, pravice mu sranje na grani), poprica s ljudima I dovede juce Motlija.

 

Može švajcarci?

 

Spoiler

undefined-Imgur.gif

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Smrtokapa said:

In other news, pitao je neko za CMM-a.

 

Ja sam od Kodija očekivao baš ovo. U dlaku.

On nije šuter ali je jak kao stena, dobro kontroliše loptu, dobro probija. On je ovo radio i u Baskoniji ali je češće išao do obruča jer oni igraju bržu košarku.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

ja bih što pre vratio Gačevića u klub, dok je on pripremao igrače imali smo manje povređenih

što se tiče Bolomboja voleo bih da sutra može da igra ali sa našim medecinarima ništa nije sigurno dok ga ne vidimo na terenu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Wook said:

Gledajući NBA, obično kod sličnih povreda bude 4-6 sedmica, pa nakače još 2-3. Realno je 2-2 i po meseca, ako nije kidanje.

I da bude tako opet je pesma obzirom kako je izgledalo, prevashodno zbog njega samog.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...