Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

398 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      122
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      98
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      98
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      28
    • F4 baby!
      15
    • Bicemo sampioni!
      13
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      316
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      67
    • Beztrofejni debakl
      14
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      6
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      70
    • Niko!
      161


Recommended Posts

21 minutes ago, bodo said:

Ispostavit će se možda i  ključan momenat ona trojka Jaga sa 8,9 meter na plus tri. Po meni nepotrebno ali ponelo ga jer je dao jedno 5 poena u nizu. Baš, baš šteta. 

I 2 slobodna Kaline, i slobodno Kenana, i hvatanje za glavu Boloboja, i ne prenosenje lopte Yaga..ima toga koliko zelis

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Fromthecorner said:

Ovo veceras nema veze sa rapsodijom Pantera, herojstvom Jaga ili ne znam cime. Cist nedostatak drugog centra u 12. Na poluvremenu nereseno jer smo mi imali 70% trojki a oni 20%. Da smo isto sutirali bilo bi 20 za njih jos tar. Unakazili su nas redom Veseli, Ernangomez, Parker!

Da..Petrusev je Klasa i za Mitra i za Plavsu,ali ja bi pak umesto jednog od njih dvojice nekog Rajta iz eurokup ekipe koji je tog Petruseva istisnio iz ekipe.Ok mi je i Petrusev naravno,samo da vise ne gledamo Mitra i Plavsu

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sad im je ključno da ne padnu , već da nastave u ovom ritmu. Idu teške utakmice i ovo ne sme da ih pokoleba.

 

Jeste teško kad ovako izgubiš i na ovaj način kada vodiš sa +9, I imaš ključ utakmice u svojim rukama,  ali to je sport. Drugu put posle trojke Mirotica iz auta gubimo tesno od njih.

 

Lakše bi bilo da smo izgubili sa 10-12 razlike nego posle produžetka. 

 Idemo dalje.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, The_Big_S said:

Meni su ove Nedovićeve oscilacije godinama zaista neverovatne. Od Kleja Tompsona do Lipovija u samo nekoliko dana…

 

Nije to. Jednostavno Neda nije go to guy kad se lomi. On je second unit leader. Meni je ovde bas razocaranje bio Kenan, a taman sam se nalozio na njegove mogucnosti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mnogo boli, ali jbg, da mi je neko ponudio jednu pobedu pred duplo kolo, oberucke bih je uzeo.

 

Izuzetna tekma, plejof intenzitet. Odigrala je Barsa vrhunski, nazalost. Namestilo se kako ne treba, da smrdljivi Monako ne pruzi nikakav otpor u sredu, oznojili se nisu + uhvatili dobar ritam, samopouzdanje i veceras odigrali najbolju utakmicu od pocetka sezone. Pritom ih je fantasticna atmosfera motivisala koliko i nas, a Pantera posebno inspirisala.

 

Da su odigrali ono iz Kaunasa, rastavili bismo ih od kosarke. Sta da se radi, vratice se valjda negde. Nadam se bas u tom prokletom Kaunasu.

Edited by fradler
  • Like 20
Link to comment
Share on other sites

U pravu je i Markos, stvarno je bilo mnogo detalja koji su uticali na poraz, ne znaš za koji da se odlučiš. :classic_biggrin: Svakako da je nedostatak kvalitene zamene za Bolomboja, najviše uticao. A kad smo kod Bolomboja, prvo kapa dole njemu za igre :23:, primetio sam da ume često biti nespretan sa loptom, nekako deluje nekontrolisano. Ako se ne varam i prošle sezone je ovako u finišu posle uhvaćene lopte istu predao u ruke protivniku.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, forumko topic said:

Ako je za utehu, ni Petrušev ovde ne bi previše pomogao. Kad Barsa stisne odbranu, ne bi se ni video

Pa brate, nisam baš siguran. Mi smo igrali utakmicu sa 1 centrom. Kad god je Luka bio u igri, punili su nas kao ništa. A u napadu su mu lopte bukvalno ispadale iz ruku.

Da smo imali iole pismenog centra koji bi dok Bolomboj odmara pravio samo 20% manje sranja od Luke, mi bismo dobili ovo

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, NikeAir said:

Ima jos 30 kola do kraja,tek smo na pocetku sezone...Moramo da stedimo zivce.Bice jos uspona i padova.Nevezano za vecerasnju utakmicu,treba nam 5 pod hitno.Ne moze Boki na svojim plecima da gura sam celu sezonu na 5.

 

U sustini ono sto smo dobro uradili u Turskoj sad smo ispustili, ali je i dalje neka pozitiva zbog brejka u Parizu. Sledece kolo igramo u Madridu, autsajderi smo ali nije nemoguce dobiti ih.

 

Ekipa mora da ostane snazna i zasluzuju podrsku. Ocekivali smo 2-3 ili 1-4 posle 5 kola a imacemo 3-2 ili 4-1. Vise nego ok. Nasa borba je da dobijamo domace utakmice, uglavnom i da dobijamo ono sto mozemo na strani, a to je Pariz, Alba, mozda Bajern... tako.

 

Jebiga. Zasluzen poraz, svaka cast Panteru i Veseliju, klasa igraci.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja stvarno više ne razumem suđenje. Ispada da su sudije spasle Barselonu time što su svirale tehničku grešku, inače se ne bi gledalo 8 sekundi za prelazsk preko pola?!

Svakako svaka čast nasima na borbi i zalaganju. Neki su bili odlucni, drugi baš nisu imali svoj dan.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mora se skinuti kapa Barsi za ono što je odigrala večeras.

Ugasili bekove, pogodili kad treba, atletski su stvarno premoćni.

Raduje što smo mi i pored ne baš najbolje partije bili na jednu loptu sa njima i da su morali da odigraju vrhunski da bi nas dobili...idemo dalje

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, NikeAir said:

Ima jos 30 kola do kraja,tek smo na pocetku sezone...Moramo da stedimo zivce.Bice jos uspona i padova.Nevezano za vecerasnju utakmicu,treba nam 5 pod hitno.Ne moze Boki na svojim plecima da gura sam celu sezonu na 5.

Pa kako kad Janis ni ne razmislja o pojacanju?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, LudiZvezdas83 said:

Kad smo vec kod Jaga, nije nikakav hejt, ali plejmejker koji ima 1 asistenciju tokom cele utakmice, nije plejmejker.

 

Postoje razni tipovi pg-a, Yago je vise skorer, nikad i nije bio razigravac/asistent, kao takvog smo ga birali.

 

4 minutes ago, JPM said:

 

Problem je sto ovo ni Petrusev nece da resi.

 

Kljuc! Treba nam neki vise dafanzivno orjentisani visoki koliko da odmeni 15-tak min Bolomboya.

 

Nije mi sad da hvatam koji je kljucni momenat utakmice.

Za mene je to losa tj nikakva produkcija sg igraca koji bi trebalo da su nase najvece oruzje pa i pored toga smo bili jako blizu da ih dobijemo.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, JPM said:

 

U sustini ono sto smo dobro uradili u Turskoj sad smo ispustili, ali je i dalje neka pozitiva zbog brejka u Parizu. Sledece kolo igramo u Madridu, autsajderi smo ali nije nemoguce dobiti ih.

 

Ekipa mora da ostane snazna i zasluzuju podrsku. Ocekivali smo 2-3 ili 1-4 posle 5 kola a imacemo 3-2 ili 4-1. Vise nego ok. Nasa borba je da dobijamo domace utakmice, uglavnom i da dobijamo ono sto mozemo na strani, a to je Pariz, Alba, mozda Bajern... tako.

 

Jebiga. Zasluzen poraz, svaka cast Panteru i Veseliju, klasa igraci.

Bogami koliko god meni krivo bilo ruku na srce njih dvoje su sjajno odigrali. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Bode said:


Ne znam dal si ispratio, ali CMM je klupiran 10 minuta pre svih ovh baljezgarija kojima smo prisustvovali.

 

Nije ni čudo, kad je odigrao kao sisica. Sem onog user šuta za 3 na kraju 2/2, nije odigrao ništa. Puštali mu šut, on 3-4 sekunde do kraja napada uvaljivao vruć krompir. Odbrana takođe loša. Neodlučan. Nije ni čudo što je igrao Jago. On nas je i držao u utakmici, uz Kalinu, jer su nam glavna dva šutera zakazala. Udvajani su, i to nismo koristili nego su pokušavali na silu. Barsa nam je najgori matchup, i opet smo bili blizu. 

 

Boli poraz, popizdeo sam, ali jbg idemo dalje...

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...