Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

316 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      6
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      99
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      82
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      85
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      20
    • F4 baby!
      12
    • Bicemo sampioni!
      11
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      0
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      274
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      38
    • Beztrofejni debakl
      3
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      4
    • Kenan
      21
    • CMM
      5
    • Daum
      87
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      47
    • Niko!
      136


Recommended Posts

26 minutes ago, atmsfr lnČ said:

Ima potencijal ekipa da igra odlicnu kosarku ako dodje taj igrac koji fali. Nadam se da to i uprava vidi i da nece da nas zajebe kao prosle godine.

Delim tvoje misljenje ali ne i nadu.Ne verujem da ce uprava dovesti cetvorku,iako je svakom jasno da nam upravo to nedostaje za famozni "iskorak"..ako nista,znacemo na 

osnovu (ne)dovodjenja "cetvorke" da li Covica i ove godine ne interesuje euroliga,vec samo domaci trofeji..

Link to comment
Share on other sites

Teško je igrati bez šuta. Ali još teže i tako pobediti. Ovo je meni skroz okej u ovom trenutku. Ekipa pegla dobro i ne zeza se. Sviđa mi se što nismo ni mnogo trojki šutnuli (12) a opet smo dali mnogo poena i pobedili. Ova ekipa ima u rukavu dosta toga. Nije fora ali stvarno kad dođe i šut bićemo zajebana ekipa za sve protivnike. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To sto smo ubacili 92 i 86 poena sa losim sutem za 3p znaci da imamo raznovrsnost u napadu, a ne da cemo davati 120 ili 130 poena kada taj sut popravimo. Mislim da mi previse povrsno gledamo na odredjene stvari. Jer recimo da je sut isao bolje onda Plavsic ne bi bio na 20p+10sk i Luka na 8+8, nego bi to bilo prepolovljeno i ne bi imali razigrane visoke. Ili da je Kalina bio raspolozeniji verovatno bi Dobric odigrao slabije. I da dodje ta famozna cetvorka koja bi donela dobre stvari, negde drugde bi se nesto izgubilo. Previse je ova igra kompleksna da bi mogli tek tako da sabiramo i oduzimamo pojedinacne elemente.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Nama je od pojacanja potrebnije to da Davidovac i Mitrovic ne igraju. Meni je Rokas bio sasvim korektan na PF prosle godine kad god je igrao, i pre bi mi on tu bio nego Kalina. 

 

CMM mi je bas dobar, bas je flor general. 

  • Like 16
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, NikadProtivKaline said:

10-14. mesto u EL

i to sam vam resio

Hvala brate.

 

Poz do sledece sezone onda.

 

 

Odgledah prvo pol, moj utisak je taj da se dosta toga jos uigrava. 4-5 napada zaredom u prvom pol je islo i igrano samo na Plavsica, sto nema sanse da ce biti slucaj u toku sezone odnosno jakih utakmica. Dosta igraca je jos "rezervisano", vidi se da tek ulaze polako u sezonu, formu... 

 

Dobric bas odskace od svih trenutno, sto jasno govori da ce tim tek hvatati zalet.

 

Ono sto mi je veliki znak pitanja, sto je milion puta i receni ovde, jeste Daum. Izgleda jako gotivan kao lik, fizicke predispozicije su jako dobre, medjutim ne koristi ih, a nije bgm toliko pouzdan na sutu kao sto sam mislio i koliko me secanje sluzilo na prvu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Igrali smo protiv jakih ekipa poput Olimpijakosa, Kubana, Cska....ni u jednom mecu nismo bili kompletni...Sa Bolombojem, Giedraitisom, Nedovicem, to je nova širina, a to su skoro pa starteri. Jos treba dodati i Teodosica koji takodje nije bio ovde, a koji svojim simultankama moze da lomi meč u par minuta.

Igramo veoma brzo, sa dosta asistencija,  očekivano CMM prednjači. 

Dosta poena postižemo,  bez suta za tri poena , koji nam je bio problem i prošle godine, a koji će se verujem popraviti sa Gidrom i Nedovicem, uz pomoć Kenana. 

Nadam se da će doći atletski moćna četvorka, prvenstveno zbog stabilizacije skoka.

Sa Mitrovicem i Dedom, mi imamo nešto u napadu, ali džaba to kad sve prospu u odbrani. Skok ne postoji. Deda se ne odvaja od parketa, dok Mitru kupe lopte sa glave. To nam je goruci problem . Verujem da će se ovako krenuti , a onda uraditi neka doselekcija  na 4.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Markoss said:

Nama je od pojacanja potrebnije to da Davidovac i Mitrovic ne igraju. Meni je Rokas bio sasvim korektan na PF prosle godine kad god je igrao, i pre bi mi on tu bio nego Kalina. 

 

CMM mi je bas dobar, bas je flor general. 

Pa to bi tacno bio taj 4/5 igrac koji bi izbacio iz 12 i jednog i drugog, da provodi vise vremena na 4 i na 5 da uskoci po potrebi a njega da pokriju Rokas/Kalina uz Dauma ali govedo udbasko reklo ili Filip ili nista a svi znamo sta to znaci, panika sredinom decembra i dovodjenje novog Gilespija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, СтелаРоса said:

To sto smo ubacili 92 i 86 poena sa losim sutem za 3p znaci da imamo raznovrsnost u napadu, a ne da cemo davati 120 ili 130 poena kada taj sut popravimo. Mislim da mi previse povrsno gledamo na odredjene stvari. Jer recimo da je sut isao bolje onda Plavsic ne bi bio na 20p+10sk i Luka na 8+8, nego bi to bilo prepolovljeno i ne bi imali razigrane visoke. Ili da je Kalina bio raspolozeniji verovatno bi Dobric odigrao slabije. I da dodje ta famozna cetvorka koja bi donela dobre stvari, negde drugde bi se nesto izgubilo. Previse je ova igra kompleksna da bi mogli tek tako da sabiramo i oduzimamo pojedinacne elemente.

 

Slažem se. Samo što mi nikad nećemo imati dobre timske procente za 3. Da imamo 12 Karija u timu, bili bismo na nekih 35% za 3 iz meni nepoznatog razloga. Neki kažu pritisak u Zvezdi, šta li je.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ne možemo mi ove sezone ni nešto mnogo od šuta za tri da tražimo. Osim Jaga, Kenana i Nedovića mi nemamo,, šutere". A i Kenan i Nedović imaju oscilacije i nisu konstantni u šutu. Možemo da očekujemo u najbolju ruku da ta trojica isporuče svoje i da ostali, koji nisu operisani od šuta daju i oni po koju a imamo tu Dobrića, Rokasa, Kalinu i Dauma. 

I slažem se sa Markosom kad bi se iskristalisala 12. momaka bez Davidovca i Mitrovića to bi već bilo prvo pojačanje. 

Kodi, Jago, Teo

Kenan, Nedović, Lazić 2/3

Rokas 3/4, Dobrić 

Kalina 4/3, Daum

Bolomboj, Plavšić

Raznovrsnosti imamo u ovih 12 na pretek. 

Sutra protiv Zenita u 16/17h.

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...