Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

377 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      121
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      93
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      91
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      23
    • F4 baby!
      14
    • Bicemo sampioni!
      11
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      302
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      61
    • Beztrofejni debakl
      13
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      5
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      108
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      11
    • Neko ko nije naveden
      64
    • Niko!
      147


Recommended Posts

14 minutes ago, Jonas Lunden said:

Nije Zadar nego Split 😁

Cedevite? 🙂

 

14 minutes ago, Markoss said:

 

Zato sto nismo hteli nezadovoljnog igraca koji ima klauzulu od 200k i koji bi u tom slucaju mogao bilo kad u toku sezone da ode. Klauzule u novom ugovoru vise nema. 

Teorije nema da bi mu neki klub dao ugovor od 800k i platio nama klauzulu od 200k, pogotovo iz EL. 

Link to comment
Share on other sites

Na stranu sve, ali meni nije jasno sta Janis pokusava sa petorkama gde ima 3 beka.

 

Pogotova kad spoji Jaga i Tea, od kojih je jedan sumska jagoda, a drugi nije igrao odbranu ni u svojim 27, a sada u 37 i da hoce ne moze. Jos na o sve doda Davidovca na cetri, samo mu falio Mitrovic na centra da bude upotpunjena prica.

 

 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Cavani said:

Cedevite? 🙂

 

Teorije nema da bi mu neki klub dao ugovor od 800k i platio nama klauzulu od 200k, pogotovo iz EL. 

 

Kako nema teorije kad mu je Uniks nudio 800k i bio spreman da plati 200k za obestecenje? 

 

A nisam bas siguran da ga se ne bi neki EL klub setio u toku sezone za slucaj da im se povredi PG, a trziste takvo kakvo je da Fener dovodi pleja iz FIBA LS. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dzonii said:

Na stranu sve, ali meni nije jasno sta Janis pokusava sa petorkama gde ima 3 beka.

 

Pogotova kad spoji Jaga i Tea, od kojih je jedan sumska jagoda, a drugi nije igrao odbranu ni u svojim 27, a sada u 37 i da hoce ne moze. Jos na o sve doda Davidovca na cetri, samo mu falio Mitrovic na centra da bude upotpunjena prica.

 

 

Pokusava da odmori Kalinu, dok Gidra nije u 12

Link to comment
Share on other sites

Jako je čudno kako se Sferopulos ove godine potpuno identično gubi sa nenormalnih rotacijama kao i Duško prošle godine. 
Svih 12 igrača ulaze u igru… u prvoj četvrtini 10 izmena…

Kad nekog krene, on ga klupira.. pa zaboravi..  

A recimo Sfero kada je došao kod nas suzio je rotaciju. Isto tako Duško kada je otišao u Baskoniji suzio je i on tamo rotaciju i igrao sa 8-9 igrača..

Baš čudno.. 🤔

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Inace ona petorka sa CMM i Teom kao kreatorom sa dvojke je bila katastrofa.

Znam da Teo to preferira u ovoj fazi karijere, ali tako em se gubi CMM koji je bez lopte nikakav faktor, em se na dvojci jedu minuti Nedovicu i Kenanu koji su nasi najbolji napadaci.

Njoj dvoje moraju da podele 40 min na dvojci, plus jos po potrebi 5 min zajedno u paru.

Teo mora da igra pleja, ako je problem nek mu prenosi loptu ko god, Gidra, Kalina..

  • Like 20
Link to comment
Share on other sites

Da se ne zaboravi, neka ga duva klošarska snsovska arena. Utakmica kasni kao i skoro svaka na njihovim kanalima, a onaj komentator 5x u samoj završnici ponavlja da će odjava biti kratka jer je na programu sledeća utakmica (bole me brige što je naš fk u pitanju).

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Admiral said:

Kalina i CMM zajedno 27 min 0 suteva zajedno ?!?! Koi kurac…

 

Gedra koji rilja protiv svih van protokola… protiv ekipe koja igra usko s 5 igraca u reketu…  Boze daj mi snage

Pa Gidra deluje jao okej lik, koji neće da se naljuti što ne igra, pa ono, daj on ndk odmori danas.

27 minutes ago, Admiral said:

Kalina i CMM zajedno 27 min 0 suteva zajedno ?!?! Koi kurac…

 

Gedra koji rilja protiv svih van protokola… protiv ekipe koja igra usko s 5 igraca u reketu…  Boze daj mi snage

Pa Gidra deluje jao okej lik, koji neće da se naljuti što ne igra, pa ono, daj on nek odmori danas.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

 

Kako nema teorije kad mu je Uniks nudio 800k i bio spreman da plati 200k za obestecenje? 

Ako je ovo tacno i ako je neko onda rekao stop transferu, tom nekom treba momentalno dati otkaz. Ako se vise njih slozilo oko "stop", svima dati otkaz i postaviti ljude koji imaju strategiju i znanje da vode finansije i ostale sektore.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Markoss said:

 

Ne, Jago je nominalno trebao da bude drugi plej, jer je uslov Teodosica da ostane i ovu sezonu bio taj da ne igra svaku utakmicu. 

 

I ne mogu da se porede Petrusev koji je totalno nebitan Olimpijakosu i Jago koji je prosle sezone bio najbolji igrac KKCZ, i to onda kad je bilo najpotrebnije. I sa tim povecanjem plate, on zaradjuje isto kao najgori kosarkas KKCZ prethodne sezone - Davidovac. 

Sunce ti poljubim , čuj dao uslov da ne igra...pa tako nam i treba . To je radio I prosle sezone , igrao kad je hteo. Ima li uslova da ne uzima platu svaki mesec ili je to redovno. Koji bezobrazluk ako je ovo istina. Pa da si iz oka ispao da si Medzik Dzonson treba ga oterati, I njega i onog što je pristao na to.

 

Link to comment
Share on other sites

Sve mogu da razumem,ali u istoj petorci Teo,Yago,Davidovac i Mitrović.

Kontam da napravimo mi ekipu sa foruma da bi im strpali 15 za četvrtinu.

Ekipa sa mnoštvo defanzivnih.skakackih kratercina.

Oni stižu,prave serije a on gleda i apsolutno kasno reaguje.Ali bratina ne vadi mučenog Davidovca.

 

Da bi CMM bio ucinkovit,mora da ima 25-30 minuta.Ovo seckanje i rotiranje kao u hokeju nikom pa ni njemu ne ide u prilog.Iseče momentum,ritam i igrača i ekipe generalno.Bas sam razočaran kako vodi utakmice od početka sezone.Jezive rotacije o neke neverovatne  petorke gledamo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, No name said:

Sunce ti poljubim , čuj dao uslov da ne igra...pa tako nam i treba . To je radio I prosle sezone , igrao kad je hteo. Ima li uslova da ne uzima platu svaki mesec ili je to redovno. Koji bezobrazluk ako je ovo istina. Pa da si iz oka ispao da si Medzik Dzonson treba ga oterati, I njega i onog što je pristao na to.

 

Kalina će odmah da digne dva prsta i da kaže ✌️"Hoću i ja tako"

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, funny carrot said:

Ako je ovo tacno i ako je neko onda rekao stop transferu, tom nekom treba momentalno dati otkaz. Ako se vise njih slozilo oko "stop", svima dati otkaz i postaviti ljude koji imaju strategiju i znanje da vode finansije i ostale sektore.

 

Jago nije hteo za manje od milion da ide u Rusiju.

 

Uglavnom, ne znam sta ste se uhvatili Jaga koji nije u top 5 problema Zvezde. Veci nam je problem na toj poziciji CMM koji je nominalno prvi plej, a deluje kao Nikola Radicevic. Problem je sto Davidovac i Mitrovic i dalje igraju, sto je Dobric dosao mimo svakog rezona, i sto nam fale igraci i na PF i na C. I na sve to, sto se trener potpuno pogubio. Ajde da se to prvo sve resi, pa cemo onda o problemu zvanom Jago (bez koga bi EL gledali na televiziji). 

Edited by Markoss
  • Like 27
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Knipex said:

Možda nepopularno mišljenje, pored svih mana i nedostataka, ekipi u ovom trenutku najviše nedostaje Lazić sa njegovom beskompromisnom energijom da povuče ceo tim i digne ih iz mrtvila.

Razumem logiku, ali teško da bi nam pomogao još jedan spoljni igrač za rotaciju. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

 

Jago nije hteo za manje od milion da ide u Rusiju.

 

Uglavnom, ne znam sta ste se uhvatili Jaga koji nije u top 5 problema Zvezde. Veci nam je problem na toj poziciji CMM koji je nominalno prvi plej, a deluje kao Nikola Radicevic. Problem je sto Davidovac i Mitrovic i dalje igraju, sto je Dobric dosao mimo svakog rezona, i sto nam fale igraci i na PF i na C. I na sve to, sto se trener potpuno pogubio. Ajde da se to prvo sve resi, pa cemo onda o problemu zvanom Jago (bez koga bi EL gledali na televiziji). 

Pa kada dovedu kompatibilne igrace koji bi igrali sa Kodijem i koji bi koliko toliko izbalansirali sastav, onda ce i Kodi da "proigra", koji je uzgred odigrao vise nego pristojno protiv Pariza, ali isto tako da bi se od nekoga ocekivalo da odigra nesto prvo mora da igra, a ne da projektovanom nosiocu igre das 10min po utakmici.

Link to comment
Share on other sites

Lako se sve ovo reši. Od početka pričamo. Davidovac, Mitrović i Plavšić su beskorisni igrači. Više puta sažvakana priča. Sve dok njih imamo u timu biće teška priča. Da se sklone njih trojica i dovede jedan PF i jedan C. I to je to. Plavšić da uskače kad zasluži. Ali što je babi milo... 

Edited by Čočo
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Laziću nije trebalo produžiti ugovor…

Teu nije trebalo produžiti ugovor..

Yaga smo trebali pustiti u Rusiju..

Dobrić nije trebao biti doveden kada je već Gidri produžen ugovor..

Daum nije trebao biti doveden kada je već Deda pod ugovorom tu..

Plavšić nije trebao biti doveden kada je već Luka pod ugovorom tu..

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Cavani said:

Inace ona petorka sa CMM i Teom kao kreatorom sa dvojke je bila katastrofa.

Znam da Teo to preferira u ovoj fazi karijere, ali tako em se gubi CMM koji je bez lopte nikakav faktor, em se na dvojci jedu minuti Nedovicu i Kenanu koji su nasi najbolji napadaci.

Njoj dvoje moraju da podele 40 min na dvojci, plus jos po potrebi 5 min zajedno u paru.

Teo mora da igra pleja, ako je problem nek mu prenosi loptu ko god, Gidra, Kalina..

 

Što bi rekao Nedović za repstaciju, najmanji je problem da neko prenese loptu. To važi i ovde, ima ih dovoljno koji su u stanju da se ne spotaknu o istu, pa i više od toga.

 

12 minutes ago, Sinnerman said:

Problem nam je i Teodosić, slobodno sme da se kaže, ja sa tim nemam problem. Čovek će baciti neku magiju ali će te i zakopati tri metra ispod zemlje.

 

Teo je sam rekao kad je gostovao kod Edina, ljudi pamte kad jednom prođe pas a ne pamte da 5-6 puta završi kao izgubljena lopta :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...