Jump to content

Recommended Posts

25 minutes ago, Stiletto said:

Imaš parking Sajma gde uvek ima mesta ali se on plaća. Za džabaka je prilično teško naći mesto, moraš da tumaraš po Senjaku pa gde nabodeš.

Ni po Senjaku nije bolje. Skoro sve je zonirano, ograničen si vremenski i plaća se. 

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, ScepanScekicSto said:

Imam kartu za nocas al se kod mene uvek nesto zagovna.. nego, ako budem dolazio, gde mi je najlakse za parking? Ako nr bude moglo kod hale 3

Možeš da parkiraš u TC Galerija pa prošetaš do Sajma. Tri sata je besplatno ali mislim da se zatvara u 22h.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, ScepanScekicSto said:

Imam kartu za nocas al se kod mene uvek nesto zagovna.. nego, ako budem dolazio, gde mi je najlakse za parking? Ako nr bude moglo kod hale 3

 

Ovde: 

 

https://maps.app.goo.gl/8Yn5HRUNMFGB3WSj6

 

Pre 2 god. sam išao na nekoliko dana na neki seminar i tu ostavio auto. Tada je bila free, desna strana. U produžetku je veliki parking za okolne zgrade, siguran sam da ćeš naći mesto.

Link to comment
Share on other sites

Carlik igrao na pola gasa danas

 

Zeljoo Dejvisa gura na 4, upotno su danas u 2/4 isle lopte na njega…

 

vicecemo protiv ozbiljnih protivnika

 

kao sto rekoh, na tv se ne moze osetiti energija ekipe…

 

i sigurno ce tu biti svega i svacega ali borba nece faliti

Edited by ScepanScekicSto
Link to comment
Share on other sites

Pripremna utakmica pa moze da zavara ali ovo je daleko vise po mom ukusu ekipa nego proslogodisnja. Dok ste sa Punterom isli na kos vise ovde se mnogo vise oslanjate na dobar presing i tranziciju.

Vrlo verovatno da cete imati ruzne utakmice sa ciglarenjem, ali isto tako necete se vise nervirati da vam protivnici nakon jednog svica setaju kroz reket.

 

Nisam sve gledao pa je dojam nepotpun ali ekipa izgleda takmicarski bolje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne vredi ovo previše analizirati, em smo puno jači, em nam se otvorilo sve i onda je posle bilo lako.

 

Kako god, neki obrisi se naziru, na primer jasno je da će ova ekipa bukvalno duplo više trčati od prošlogodišnje, da će lakše i bolje preuzimati, svega tu ima u najavi.

 

Sviđaju mi se ideje sa dva visoka.

 

I da, čudno mi je sve oko Karlika. On bukvalno kako udje, tako radi samo dobre stvari. A opet igrao jako malo. Možda sam previše optimističan, ali kao da je Žoc rekao u fazonu - ok, ti si uigran sam po sebi, tebe ne moram puno da cimam. Danas za 7 minuta 7 poena i 3 asistencija.

 

Screenshot-2024-09-13-222026.png

 

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

S obzirom da nisam gledao, ja uopste ne mogu da zamislim da Tajrik i Dejvis mogu da igraju zajedno i da to u napadu lici na nesto, previse je to zapusen napad i los spejsing, ali uputite me gde gresim 🙂

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...