Jump to content

Recommended Posts

5 hours ago, Dzep said:

Ja planiram da idem u Berlin 12.12. Taman na jedan "produženi vikend" u Berlin (nisam odavno) a nešto mi se čini da će nam to biti jedna od retkih prilika da nekoga na gostovanju zaista i dobijemo...

 

4 hours ago, Magia said:

 

Mozemo taman na pivo pre tekme 🙂

 

3 hours ago, odupri se ludilu said:

Mogu li ja da castim koju rundu ako mi se kockice poklope? Računam da hoće...

 

predlažem da nas @Marvin kao pravi domaćin počasti 😁

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Evo i mene konačno na novom topiku, i odmah na startu da se zahvalim @DameTime na otvaranju, uz želju da nam bude talična. 🙂

 

Takođe, nisam ništa od ovih prvih pripremnih mečeva ispratio, ali ovoga puta imam opravdanje. Morao sam da propratim (a i proslavim) dolazak nove članice crnobijele porodice. Idemo u novu sezonu pojačani. 🙂

 

Ne mogu da dočekam prvi zvanični meč, da vidimo kako to stvarno izgleda.

 

I kao što @ScepanScekicSto pomenu, zadovoljstvo je slušati Željka i Edina, uz poseban akcenat na Željkov komentar o ovogodišnjim domaćim igrača i njihovom pristupu treningu zasad.

 

 

  • Like 3
  • Love 25
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Shonewizard said:

Evo i mene konačno na novom topiku, i odmah na startu da se zahvalim @DameTime na otvaranju, uz želju da nam bude talična. 🙂

 

🤞

 

26 minutes ago, Shonewizard said:

Morao sam da propratim (a i proslavim) dolazak nove članice crnobijele porodice. Idemo u novu sezonu pojačani. 🙂

 

Jaooo, pa srećno! 🥰 Nek je zdrava, uvek srećna i da lepo raste uz roditelje.

Edited by DameTime
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav grobari, ja sam novi član foruma i probacu izneti neke moje stavove...

 

 

Pre svega ekipa mi se bas svidja u smislu da imamo mnogo igrača sa vrlo visokim plafonom sto se El tice, tu mi se Karlik izdvaja kao neko ko je prvi put u Evropi a ima obrise klasičnog pleja, Dvejn kao neko ko moze eksplodirati i deluje vrlo naprzeno pred sezonu(dosao je 7 8 dana pre roka), nema ni blizu mrtvilo kao Kaminski pa i Pj...

 

Braun jeste bio u el ali nije bas propracen, on je od februara digao nivo igre a kruna sezone su mu 18p 5sk i cak 6as u finalu protiv Bajerna gde su ga naizmenično branile defanzivne klase Bonga i Wajler-Beb, to je jedan dobar kombo two-way bek...

 

Po meni ni Hoard ni Wlijams nece biti najbolji transferi iz ek u el, vec je to Majk, top ubod kao taj neki 4/3 igrac po stilu, ali defanzivno je vrlo cvrst i ima masu da brani krilne centre, za el nivo iznad prosecan je i na prodoru i u sutu sto se tice pozicije 4, takodje ubedjen sam da kroz godine taj tip igrača ce biti dominantan na 4, a ne post up igraci kao Sengelija ili mlohavi suteri...

 

Poslednji igrac je Tajrik, jednostavno to je vrlo verovatno i jedina glava koja moze Matijasu parirati po ludosti, totalno je ugusen u Efesu pogotovo od odlaska Dzana a ni blizu to nije samo pik igrac, vec ima jos segmenata gde je dobar pre svega utrcavanja ali i post up nakon preuzimanja gde energijom prakticko beka ugura i napravi sebi zicer prakticko...Verujem da moze samo da raste kroz rad sa Zeljkom i bude za pocetak top back up Dejvisu, a posle i na neku pasarelu s njim po minutima...

 

 

Takodje msm da Iffe moze imati jacu sezonu nego u Virtusu, dok ja bi Frenka koristio kao Radonjic Holinsa pre 2-3g u Zvezdi.

 

Idealan po meni na 4 bi nam bio Lamar Stivens, jeste nizi ali je vrlo nabijen(105kg) na 2m, takođe na 4 on bi leteo u Evropi i imao bi top ucinak na oba kraja terena...

  • Like 21
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Don Dusko said:

Da se izvinem, sad sam video da je neka povreda upitanju.

 

E jbg.

Eno i John Brown dobio nogu, ali dzaba kad je do januara out

edit: Fenerbahce informed that Luka Samanic has traveled to Croatia to deal with personal matters

edit edit: @Tex_Willer dobrodosao. Sam se pocasti... 🙂

Edited by jedibojan
Link to comment
Share on other sites

On 9/10/2024 at 3:31 PM, Magia said:

 

Ja sam upravo uspeo da kupim, deluje da je sajt najzad proradio. 

Na mejlove ne odgovaraju uopste, to nemoj ni da se nadas 🙂

 

Počeo sam sezonu sa 2 pobede - uspeo da dokupim sezonske posle borbe i dobio odgovor na email 💪

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...