Jump to content

Košarka (ž) - Pariz 2024


Recommended Posts

Pošto će muški turnir biti najpraćeniji, da ne bi turnir dama bio nevidljiv otvaramo posebnu temu.

 

Trenutno je na programu meč Španije i Kine.

Naše devojke u 21 igraju sa Portorikom.

Link to comment
Share on other sites

Za one koji su upućeniji u žensku košarku, da li naše imaju šanse protiv Spanije i Kine? Vidim da smo kineskinje dobili na pripremama, a trenutno vode protiv spankinja. Čisto da li može se nadati nekom trouglu da naše završe prve u grupi 😄

Link to comment
Share on other sites

Uspele su Kineskinje da pobede sami sebe. Vodile au ceo meč, i onda dozvolile da meč u produžetak. A onda su u zadnjem napadu gubile tri razlike i imale zadnji napad, ali su ipak rešile da idu za dva i da ne prave faul, pa su Španjolke dobile za 1 poen.

Previše grešaka, mislim da je bilo blizu 30, čak tri puta više od Španjolki.

Biće ovo zajebana grupa.

Link to comment
Share on other sites

Hajde sada devojke, da lepo završimo današnji dan.

 

Naše su 10. na svetskoj listi, Portoriko 11. iliti tu smo negde. Ako naše uspeju da ih udave presingom i odbranom, odraće ih.

Link to comment
Share on other sites

Maše zicere, prave trokorak u kontri, ali sa toliko srca i duše igraju da je prosto uživanje.

 

Poseban kudos za Čađo, koja sa 35 godina ubacuje trojke sa čela, bez spuštanja lopte, a u odbrani grize kao vuk.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Stiletto said:

Maše zicere, prave trokorak u kontri, ali sa toliko srca i duše igraju da je prosto uživanje.

 

 

Plus air ball-ovi, sudaranja, festival izgubljenih, ali to važi generalno za žensku košarku.

 

Za razliku od odbojke i fudbala (koji igraju top) žene se uopšte ne snalaze u basketu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ova Nogić je baš talentovana.

 

 

Jovana ima 26 godina, već može da se nazove nosilac igre 🙂

Just now, Issey said:

Krenule da nas biju Portorikanke a sudije ništa ne sviraju. Topi se polako prednost. Inače, Anderson očajno igra za sad... 

 

Jedan tajmaut Marine i bum 6:0.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Issey said:

Krenule da nas biju Portorikanke a sudije ništa ne sviraju. Topi se polako prednost. Inače, Anderson očajno igra za sad... 

 

Ima slomljen nos i masku jbg-a, a dobila je i opet udarac po licu na kraju prve mislim..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ledd said:

 

Ima slomljen nos i masku jbg-a, a dobila je i opet udarac po licu na kraju prve mislim..

 

Da, logično da ne može kao i obično. Baš joj smeta maska, par puta nije videla samu Nogić na šutu za 3...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...