Jump to content

Košarka - Pariz 2024


Recommended Posts

1 hour ago, Beonegro said:

 

Nakon sinoćnih 50%, očekujem timskih 9 od 32 (kao protiv Portorika) Amerikanaca za 3. Takođe očekujem Lebrona da gleda Jabuselea u ulozi Lebrona, gdje mu se ne sude nijedni koraci, nijedna nošena, nijedno držanje, nijedno spuštanje ramena.

 

Otkacice se sutra Armani ili Antman ili neko treci. Morali bi da im skrate sat za napad na 15 sekundi, Francuzima produze na 30, sviraju korake u svakom posedu, samo da se uopste napravi utakmica. Neko bas nevidjeno skandalozno sudjenje je potrebno da ih ne natrpaju za 15ak minuta kosarke. Prosli su kako su prosli do finala, to ne da im je dosta nego i preko svake mere. Ok, nisam ni ja bas fond of USA posle sinocnjeg meca, ali su Frencheri zaista bedasti.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Francuzi mogu fizicki da ih poremete da ali suterski tesko. Protiv ove Amerike moras da imas perfektan sut(mi smo juce u jednom trenutku imali 7-11) da bi bili konkuretni. 

To ova Francuska nije u stanju da ponovi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Don Dusko said:

Francuzi mogu fizicki da ih poremete da ali suterski tesko. Protiv ove Amerike moras da imas perfektan sut(mi smo juce u jednom trenutku imali 7-11) da bi bili konkuretni. 

To ova Francuska nije u stanju da ponovi.

Do 4/4 smo šutirali oko 50% za 3 i onda u 4/4 0 od 10

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Урош19 said:

Do 4/4 smo šutirali oko 50% za 3 i onda u 4/4 0 od 10

0 od 9 u četvrtoj četvrtini, sad sam brojao na pbp, znači do tada 15 od 30. Umor, ali vala i nedostatak sreće, da su ušle Dobriću i jedna Jokiću skroz bi se drugačije ušlo u završnicu.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Beonegro said:

0 od 9 u četvrtoj četvrtini, sad sam brojao na pbp, znači do tada 15 od 30. Umor, ali vala i nedostatak sreće, da su ušle Dobriću i jedna Jokiću skroz bi se drugačije ušlo u završnicu.

Mene najvise boli ona sekvenca Jokic daje and one gde promasuje to bacanje pa onda Lebron uzima desperate three i promasuje...I sledeci napad Jokic sam i baca ciglu...I posle toga dolazi ona sekvenca od 6p Amera...Boli...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

 

Otkacice se sutra Armani ili Antman ili neko treci. Morali bi da im skrate sat za napad na 15 sekundi, Francuzima produze na 30, sviraju korake u svakom posedu, samo da se uopste napravi utakmica. Neko bas nevidjeno skandalozno sudjenje je potrebno da ih ne natrpaju za 15ak minuta kosarke. Prosli su kako su prosli do finala, to ne da im je dosta nego i preko svake mere. Ok, nisam ni ja bas fond of USA posle sinocnjeg meca, ali su Frencheri zaista bedasti.

 

Cekaj, jel finale sutra ili u nedelju?

Link to comment
Share on other sites

Francuzi su usli u ovo finale kao Turci onomad. Ovo finale bas baca ljagu na ceo kosarkaski turnir, da je bilo pravde i sportske srece to bi bio bar mec za bronzu, s tim sto je trebalo i Kanada da bude umesto Francuske, a mi i Nemci da igramo finale kako dolikuje.

 

Ali u finalu ce ih usrati Ameri, jer ce sudjenje biti egal (gde da guras nekog protiv Amera), mislim da nece preci 60 poena Francuzi u utakmici. Bice bar 20 razlike, ja mislim 30+ i najubedljivija pobeda Amerikanaca.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, McLeod said:

Ali u finalu ce ih usrati Ameri, jer ce sudjenje biti egal (gde da guras nekog protiv Amera), mislim da nece preci 60 poena Francuzi u utakmici. Bice bar 20 razlike, ja mislim 30+ i najubedljivija pobeda Amerikanaca.

 

Solidno, ali ponovi ovo par puta i sutra, podigni na +40 pa da se necem ponadamo. 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Mrzelo me da pravim sam, pa sam detaljno instruisao Copilota da mi napravi mim gde Homer Simpson ulazi u zbun sa srpskom zastavom, a izlazi sa Francuskom.

 

.Eto, sad vi zamislite da sam okacio takvu sliku, pa da predjemo na pesmu.

 

Spoiler

image.thumb.png.f2bedd14e2cab6b1c75aff2ae6f24e59.png

 

 

 

Allez!

 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, 40Wins said:

 

Solidno, ali ponovi ovo par puta i sutra, podigni na +40 pa da se necem ponadamo. 

Mislim da me nikad u zivotu nije manje zanimalo finale OI u kosarci. Finala generalno da, ona odvratna Spanija - Francuska gde mozes da navijas samo za asteroid, ali na OI mislim da ne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Don Dusko said:

Sutra i ja sam iznenadjen.

 

U nedelju uveče je ceremonija zatvaranja a verovatno su hteli da se finale igra u večernjem terminu, kako bi i američka publika mogla da gleda u nekim pristojnim terminima, a u nedelju uveče to ne bi bilo moguće

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skyglider said:

Па може да му се има човек три пасоша а ов из ФИБА изгледа одређују правила што се тога како им дуне, или колико им ко да пара

 

Таман у ЛА 2028 за Камерун ау Бризбејн 2032 за Француску

Da zamolimo Doncica da igraza nas u LA cccc

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sa jedne strane lepo bi bilo videti Amere na drugom mestu, sto bi nakon polufinala gde su se jedva provukli pokazalo da nisu vise dominantni kao nekada u odnosu na ostale. Ali sa druge strane, tako nesto bi donekle umanjilo nasu partiju juce. Da Ameri dobiju finale sa 15-20 razlike to bi samo dodatno pojacalo utisak onoga sto smo mi juce pruzili. Tako da ne znam sta bih zeleo sutra

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, СтелаРоса said:

Sa jedne strane lepo bi bilo videti Amere na drugom mestu, sto bi nakon polufinala gde su se jedva provukli pokazalo da nisu vise dominantni kao nekada u odnosu na ostale. Ali sa druge strane, tako nesto bi donekle umanjilo nasu partiju juce. Da Ameri dobiju finale sa 15-20 razlike to bi samo dodatno pojacalo utisak onoga sto smo mi juce pruzili. Tako da ne znam sta bih zeleo sutra

 

Mislim da bi za svetsku košarku bilo najbolje da oni izgube sutra

 

Nama je upisan poraz, to što ćemo mi da se sećamo po herojskoj partiji naših i umalo pobedi ne znači da će i ostatak sveta, 

 

Link to comment
Share on other sites

I francuzi su dosli do finala sudijskim navlacenjem. Oni su trebali da ispadnu vec u grupnoj fazi takmicenja. Ista su to govna. Plus sto francuzi igraju ruznu i dekadentnu kosarku.

Edited by Miki8
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...