Jump to content

Recommended Posts

Ne znam ko ga je pitao, da li su to neki novinari ili rendom ljudi sa društvenih mreža, ali okej im je odgovorio. Eventualno je mogao i da ne odgovori ništa.

 

Ili da ih otera u pm ako su novinari, kao što većina njih zaslužuje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, DameTime said:

A šta je tačno u njegovoj izjavi povod za tvoju reakciju? 

Bosanac bilo sta da kaze eto Don Duska da ga pljuje. :))

 

Stvarno ne znam sta je mogao drugo da kaze. Bilo sta da kaze samo ce doliti ulje na vatru.

Edited by Don Dusko
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, berti said:

Bosanski sudija koji nas je iskasapio je porucio kada su ga pitali povodom snimaka gresaka na stetu Srbije koji su se pojavili na drustvenim mrezama:

Neću da odgovaram na takve stvari, svako neka odgovara za svoje postupke. Jednostavno, neću da pričam o tome, da dolivam ulje na vatru", poručio je Ademir Zurapović.

Kakva bitanga...

On i nije bio tako los koliko je bio los onaj krelac iz Paname. Jebi ga, oni su samo izvrsavali to sto je od njih trazeno. Moralo je da bude finale SAD-Francuska.

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Dusko said:

Sudjenje je na celom turniru bilo lose. Ajd da kazes da su dobro odsudili ostatak turnira a ovde pogresili pa da se prica o tendenciji navlacenja. Jednostavno sudije ne znaju i to je to.

I cemu targetiranje coveka?

Ne znaju da odsviraju ofanzivni faul protivniku kada nas igrac popije direkt u glavu, kada Durant udje u teren iz aut linije sa loptom ili kada protivnicki igrac postavi nepravilan blok. Gde su isli u skolu za sudjenje????

Edited by Miki8
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Don Dusko said:

Bosanac bilo sta da kaze eto Don Duska da ga pljuje. :))

 

Ja sma izgleda ušla s jeftinijim kartama, ne kapiram ovo? :lol_2:

 

8 minutes ago, Prijatelj Mitar said:

Dobro ljudi sto prenagljujete, mozda nije u pitanju Nebojsa Covic, nego Filip. 

 

Možda je Vesna Čović, da bude prva preCednica od 1980. godine :57:

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, deez nuts. said:

Ako su imena Keselj, Tomasevic i Rebraca, dizem obe ruke za Techu. Taman da odjebe iz Zvezde pride. 

Koliko god ovo zvucalo ludo - ovo ima smisla. Tomasevic sigurno, a cini mi se i Keselj (o Rebraci ne znam dovoljno) su obicni poltroni, poslusnici koji sebe precenjuju - iz toga nista dobro ne moze da izadje. Likovi koji su u sustini tupavi, usko gledaju svoju guzicu, sujetni su i nemaju sposobnost da sebe sagledaju i posledicno postave sposobne ljude da rade operativne stvari. Eklatantni primeri negativne selekcije koja nas sahranjuje iz godine u godinu. Big no-no, recept za propast.

 

S druge strane, Covic je govno nad govnima. Otrov u gnjecavom stanju. Naravno, i on je poslusnik, i sluzbas, i sta sve ne. Ali Covic nije glup. I Coviceva sujeta zahteva da Covic mora biti uspesan. Umrezen je do bola, zna svakog i unutra i spolja, zna sve krivine. Koliko god mi tesko bilo da kazem - bolja opcija nego ova dvojica, verovatno i trojica...

 

Moji pikovi su Tarlac, kao Pesiceva produzena ruka ili kombinacija Seldacek+Rakocevic. Al oce to...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Meni Covic deluje kao lik koji bi da treba vec sutra iz nekih drugih interesa zaboravio na prethodnih 10+ godina u Zvezdi i bez problema radio i na njenu stetu ako ce to biti dobro za njega, a usput i za KSS i reprezentaciju. E sad, da li bi sve ono sto on donosi i odnosi sa svojom licnoscu, iskustvom, informacijama, vezama, bilo dobro ili ne za srpsku kosarku? Tesko je reci, treba dobro izvagati. Svakako mislim da bi mnogo vise pokusao da uradi od Danilovica koji je evo cetiri godine bio potpuno nebitan lik. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pitaju sudiju da objašnjava odluek sa utakmice, gde to još ima sem u bosni ?

grešio ili ne stvar je završena i nastavlja se dalje, što kaže Pešić "ko gubi ima pravo i da se ljuti" a suđenje nikad nije bilo totalno korektno a za to su najmanje krivi i ovaj Bosanac i Panamac i onaj treći, FIBA je mafija i da se samo ona pita košarka pitanje je da li bi se još i igrala na OI.

 

Link to comment
Share on other sites

Nije loš video, oni kažu this was Serbia's game to lose and they gave it away. Najviše kritikuju činjenicu da Aleksa nije ulazio sve do pred kraj utakmice, te 2-big lineup sa Milutinovim na petici za koji smatraju da je dao USA priliku da dobije utakmicu (na obe strane terena). 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 8/7/2024 at 9:40 PM, Wingwalker said:

Mislim da će sutra instant apgrejdovan kult reprezentacije jako ružno tresnuti o dno kace.

U ovim teškim trenucima moram da vas poCetim na ovaj vizionarski uradak kojim nas je drug član obasjao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beonegro said:

U ovim teškim trenucima moram da vas poCetim na ovaj vizionarski uradak kojim nas je drug član obasjao.

 

Ma mislio je na američki kult repstacije, on i jeste jako ružno tresnuo o dno kace :wicked:

Link to comment
Share on other sites

 

Ne ne, ja ću snimak dodele medalja i izlaska na balkon da narežem na CD... :classic_love: Svaki put otkrijemo nešto novo. 

5 minutes ago, Урош19 said:

 

 

NAJBOLJA STVAR IKAD, RUKA SE POZLATILA ONOM KO JE NAPRAVIO!

 

Šerujem ovo svuda kao @Wingwalker Štefana Jovića onomad

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...