Jump to content

Recommended Posts

Ja sam sinoć unleash-ovala neki inner mix Šešelja&Srđana Đokovića, ruka me zabolela od ritvitovanja :18:

 

Ne postoji poraz koji mi je teže pao od ovog; čak ni 2017. ili prošle godine. Pokušavam ljudima koji nisu toliko investirani da objasnim kako dve decenije čekam da budem deo generacije koji će svedočiti pobedi protiv USA. Da ne moram da preživljavam više jutjub klipove.

 

Jbt sinoć posle tekme ljudi iz kafića se razilaze, kao jbg to je to. Ja u fazonu ŠTA JEBIGA ALOOO ŠTA JEBIGA, KAKO MOŽEŠ DA BUDEŠ TAKO LAGAN?! JESI SVESTAN KAKVU TEKMU SMO MI ODIGRALI?!

 

Malo mi je lakše kad smo ih očukali u vaterpolu, i to baš 4 gola razlike....

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Sutra je mnogo vazna utakmica. Igranje za bronzu posle onoga sinoc nije prijatno, ali tako je kako je. Mi smo poznati po fatalizmu posle poraza i iako mec od sinoc jeste za tesku depru, nadam se da ce momci bar na 2 sata da zaborave na to i odigraju dobru utakmicu. Velika je razlika izmedju treceg i cetvrtog mesta, a mi smo ranije znali da bacimo u vodu taj mec za bronzu, pa posle da nam bude zao. U igri je medalja, i to olimpijska, ne bi to trebalo da uzimamo zdravo za gotovo. Bilo bi lepo i da se Kari (verovatno) oprosti sa medaljom koja mu nedostaje, a ne bi bilo lose ni da se revansiramo Nemcima za Manilu. Takodje, da konacno zavrsimo takmicenje sa pobedom u mecu za medalju, a i ozbiljan uspeh bi bio imati medalje sa SP i OI u back to back godinama. Puno razloga da grizemo sutra.

  • Like 24
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Del Piero said:

nadam se da ce momci bar na 2 sata da zaborave na to i odigraju dobru utakmicu

Moja bojazan ne leži u ovome,već u enormnoj fizičkoj i emotivnoj potrošnji u dva prethodna meča.
U želju ne sumnjam

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam utakmicu sa kolegom 2001. godište, njega mi je najžalije.

Najviše sam srećan zbog naše košarke, ovo nam je bust za narednih 15-20 godina.

 

Što se same utakmice tiče sve ste rekli.

 

Mislim da nismo svesni koliko je mnogim USA igračima teško pala reakcija ljudi posebno u USA na utakmicu i ne pričam ovde o Jokićevim svedocima iz Denvera. Većina objektivne košarkaške publike , naravno , sa većim divljenjem priča o našem porazu nego o njihovoj pobedi. 

 

Nisam mislio da smo sposobni za ovakvu utakmicu. Kapa dole momci i hvala 

 

Edited by Milos 3.14
Kapa dole Kariju i Bronu na ol tajm grejt tekmi
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, srlepajce said:

Ladno je mogao do sanse da kompletira sva zlata 

Kakav bi to odlazak u penziju bio 

Zato je i uzeo repstaciju ponovo, ovo mu je bila šansa da postane najuspješiji evropski selektor svih vremena (Gomeljski i Žeravica imaju sve tri medalje, ali u dobu kad Amerikanci nisu slali NBA igrače).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Beonegro said:

Zato je i uzeo repstaciju ponovo, ovo mu je bila šansa da postane najuspješiji evropski selektor svih vremena (Gomeljski i Žeravica imaju sve tri medalje, ali u dobu kad Amerikanci nisu slali NBA igrače).

Nema Žeravica zlato na EP, a osim Gomeljskog i Kondrašin je uzeo sva zlata.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bluecuracao2 said:

Nema Žeravica zlato na EP, a osim Gomeljskog i Kondrašin je uzeo sva zlata.

Svaka čast, stvarno sam bio ubijeđen da je Žeravica osvojio i EP, budući da je bio selektor nekoliko puta i da je bio uspješan (prva svjetska titula i jedina olimpijska titula za Jugoslaviju)

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Beonegro said:

 

Ne, u prethodnom postu si napisao da su mogli da igraju za Srbiju i da ne bi bili naturalizovani, sad si i sam shvatio da ta tvrdnja nema nikakvog utemeljenja.

 

Pa ne bi bili naturalizovani da si ih cimao kada je bilo vreme za to, pre 16. godine. Lepo sam napisao u prvom postu "dok su mladi". I lepo sam napisao da su oni igrali kosarku i pre svoje 16. godine... Tako da ne znam sta si ti shvatio i kako to mislis da ja menjam stav. 

 

 

51 minutes ago, Beonegro said:

 

Nemam ja ništa protiv da Srbi iz CG igraju za Srbiju, ali dovedi ti igrača sa 12-13-14 godina, pa ga ti formiraj, a ne ove fore pojavi se Vučević sa 20 na USC ili Mirotić sa 20 ili Dončić sa 16 u Realu pa ajde da probamo da ih otmemo bez da smo išta uložili u njih. Pomenuo sam Puntera iz zajebancije, ali zapravo dođe na isto. Još je Punter živio i igrao u Srbiji, ovi eventualno došli na ekskurziju da vide tramvaj i lava u zoološki vrt.

Upravo to, zato sam i rekao "dalekovidost ljudi iz saveza"... neke cemo tako privoleti, neke ne, i to je ok. Ali ako ne radis nista ne mozes da ocekujes da ti nesto tek tako padne s neba. 

 

Kad bi malo pazljivije citao shvatio bi da nam se stav zapravo ne razlikuje ili barem ne u velikoj meri. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne vredi...ne mogu da sklonim ispred očiju sliku fejk emvipija kako nakon tekme decenije flexuje nabadanjem na jajnike a mali mrav ga loži zabalavljen kao Nele slepac Karajlić.

 

Svaka čast Keru, Stefu i Durentu ali resto im je teška seljana sa manirima prodavca žetona na luna parku. 

 

Ademire, ne imao mira od nas nikada.

 

 

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

Prekrasaji nad Jokicem dva puta pri postignutom kosu, nisu svirani. Bogdanovic je dva puta fauliran pri pogodjenom sutu gde nije dobio dodatna slobodna bacanja , dva puta je fauliran pri sutu gde nisu svirani prekrsaji nad njim. Milutinov je fauliran pri postignutom kosu nisu mu dali dodatno slobodno bacanje. Dobric je fauliran od strane Embiida prilikom prodora prema kosu, cisto ga je zalepio po ruci, sudije nisu svirale faul. Sve sami ocigledni prekrsaji. Izgubili smo utakmicu sa 4 poena razlike, da su samo to odsvirali kao sto su trebali, imali bi najmanje izjednacen rezultat u regularnom delu utakmice. Plus koraci, gazenje aut linije,duple lopte itd. protivnika. Cista kradja jbg. Nismo smeli da pobedimo i da pokvarimo match up koji je pipremljen mnogo pre pocetka turnira.

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

Haos na Twitteru :lol_2:

Dobrim delom disrespekt prema našim ostalim reprezentativcima... jbt ovi američki Jokićevci su gori od naših, neću više da ih (naše prim.prev) prozivam xD 

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...