Jump to content

Recommended Posts

Tražili smo borbu, srce i drskost i to smo dobili. Onaj momenat gde Bogdan psuje i bez pardona razmenjuje reci sa Lebronom i sudijama je primer toga.

 

Meni je vise stalo do njih samih i kako se oni osecaju posle ovog poraza. Nema potrebe ulaziti sada u neku preveliku analizu i kritike, sve sto mogu sa kazem, bravo momci i svaka čast! ❤️❤️❤️
 

 

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, СтелаРоса said:

To isto se gleda i u EL, bez celendza. Ja sam poprilicno siguran da je faul bio pre suta, ono nije smelo da vazi. A to je mozda i situacija koja je prelomila mec.

 

Pitanje i da li i je ono bacakanje Dejvisa faul. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja i dalje ne mogu da izbacim iz glave neke sudijske odluke 😞 necu da kazem da je to odlucilo, pre svega gledam na nas i nasa promasena suta za 3p, medjutim svakako nije zanimarivo.

 

Inace, LeBron odlazi u istoriju sa triple-double-om... 

 

 

Jos jednom, momcima, strucnom stabu, svaka cast - iako smo tuzni, stvarno smo ponosni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Drug Crni said:

Koliko tesan poraz,a Ameri šuterska rapsodija.
Neverovatni njihovi % i za 2 i za 3

Pa moze se reci i da smo mi odgirali najbolju sutersku tekmu na prvenstvu(i pripreme). 

Jebiga na kraju smo ostali bez gasa.

Ali na svaku njihovu seriju smo odgovorili kako treba.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, СтелаРоса said:

To isto se gleda i u EL, bez celendza. Ja sam poprilicno siguran da je faul bio pre suta, ono nije smelo da vazi. A to je mozda i situacija koja je prelomila mec.

 

Meni je na prvu izgledalo da je faul bio taman za vrijeme suta al poslije na ponovljenom se vidjelo da je prije bilo. Nevjerovatno mi je da nisu gledali. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Don Dusko said:

ZELJA OSTVARENA A TO JE DA SMO BILI TU DO KRAJA!

 

Tako je. Svi smo tražili samo to da pokažemo zube. I itekako smo ih pokazali. Hvala momcima na tome ❤️
 

12 minutes ago, Abizolirni said:

Pesic donio, Pesic odnio.

Da li je moguce da je Avramovica zalijepio za klupu. Da li je jebeno moguce. 

Milutinov kojem redovno lopte na ziceru ispadaju iz ruku, je u igri cijelu trecu i skoro 4Q. a Petrusev na klupi. 

 

Moguče je. Ja sam pisao posle Australije da smo odneli pobedu uprkos tome, te da se ne treba kockati tako.

Stari je pripremio utakmicu vrhunski, tu nema šta. Ali on izgleda ima igrače kojima veruje u završnici utakmice, i da to neće da menja uprkos dnevnim/turnirskim formama. Jasno je da je jedan od tih igrača Vasa, u kojem je u teoriji on imao rutinera koji če da stane na loptu i donese dobre poteze. U praksi, Vasa je treba 14 sekundi da prenese loptu u napad, i da pri tome konstantno gleda samo kako če sačuvati loptu, da mu je ne ukradu. Zato nije bilo ni pravoremenih pasova na Jokića.

 

Posle poraza je uvek najlakše reči, trebalo je ovako ili trebalo je onako. Ali čini se da je danas Gudurić bio u dobroj dnevnoj formi, i što je možda u ovakvoj utakmici još bitnije, igrao sa ogromno samopouzdanja. A Aleksa nam je top 3 igrač na zadnja dva turnira, tu nema šta dalje ni da se priča.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Abizolirni said:

Iskreno koliko je bitna, toliko i ko je jebe. Da smo ovu zijanili 30 razlike pa kazes borimo se za medalju. ovako ... go kurac a imali smo smradove nadobudne koji ni rijeci vlastite himne ne znaju.

Naravno koji ne podlijezu doping kontroli.

Jbg, sa svim tim treba računati. Najjači su, izmislili su ovu igru a opet moraju da im se titraju jajca, kad se Embid zaleće na kucanje može da pravi koliko hoćeš koraka, sudije se spremaju za proskinezu umesto nešto da dunu, klupa im uleće u teren da overava neko zakucavanje kao da je all star meč…

Ako neka ih, videćemo na olimpijadama koje dolaze koliko će đuskati

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Usli smo u 4/4 sa 50% za 3p, 15 pogodjenih trojki. Bilo je za ocekivati da ce se taj procenat pokvariti do kraja meca, sutnuli smo potom 0/9 trojke jbg...mada su vecina bili teski sutevi. Moguce da bi bar jedna ubacena trojka donela pobedu, ali jbg. 
 

Ono sto mi je krivo je da je mislim Bogdan izgubio glavu u drugom poluvremenu. Od trenutka kada je opsovao Lebrona i krenuo sa gestikulacijama. Trebao nam je on fokusiran u zavrsnici, ali jbg. Svi su bili odlicni i svi su zasluzni sto smo odigrali ovako, nema ni smisla pricati da je ovo da je ono. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dužan sam da se izvinimtm Dobriću na prozivci..uzeo je otvoreni šut,sve rezonski.
Posle me ustvari iznervirala Micićeva trica u napadu u kojem ni Bogdan ni Jokić nisu pipnuli loptu. To je bilo brzopleto

Slažem se sa konstatacijama da je ključni momenat bio Jokićeva 4.lična

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dragan Mićić said:

Koliko je Kari dobro spremio tekmu, samo mislim da je Aleksa morao umesto Micica kad su nas stizali. 
 

 

Kapa dole momcima.

Aleksa je izgleda tražio da ne igra izgubio je snagu

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Sledeće svetsko prvenstvo Ameri šalju neki treći ešalon, sprdaće se ljudi sa njima, tako da će ostati zapisano da je Srbija skoro zaustavila najbolji košarkaški tim u 21om vijeku. Kao što se svi sjećaju Španije sa njima, tako će se svi sjećati ove tekme.

Jedan dečak u Litvaniji za 10 godina kad bude čekao utakmicu sa SAD, samo će reći, daj da odigramo kao Srbija 2024e, i ništa drugo ne tražim.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Kako sam cuo, ovo je bio govor kojim je Kari motivisao momke za vecerasnju utakmicu:

 

"Vojnici! Jela ovam! 

 

Vrhovna komanda je izbrisala naš puk iz brojno stanje, naš tim je žrtvovan za čast na Pirot i Srbiju. Vi da se manete da brinete za takvojte, za tija vašiti životi, tova ga nema više, da se lecate od takve rabote. Zato napred, maće vi ga iznabutam! Slušate li kvo vi oratim? Za Karija i Pirot!"

Edited by Prijatelj Mitar
  • Love 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, СтелаРоса said:

To isto se gleda i u EL, bez celendza. Ja sam poprilicno siguran da je faul bio pre suta, ono nije smelo da vazi. A to je mozda i situacija koja je prelomila mec.

 

U EL se može gledati svih 40 min, na fibi samo u zadnje 2. Morao je Kari tražiti challenge tamo. Gleda se moment faula i moment početka akcije šutiranja.

Bilo je dosta blizu, ovako iz glave bez da sam ponovno pogledao situaciju mislim da je faul bio neznatno ranije nego što se Durant počeo dirati na trojku. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Bukvalno Kari čovjek objasnio kako se igra košarka i šta je srce šampiona, ljudi veličaju lika koji ih je skoro koštao utakmice, i sa prosečnim statsima.

Mene najviše nervira što sam bio ubjedjen da će Embid igrati užasno drugo, a on odigrao vrhunski

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Tom Bombadil said:

Jbg, sa svim tim treba računati. Najjači su, izmislili su ovu igru a opet moraju da im se titraju jajca, kad se Embid zaleće na kucanje može da pravi koliko hoćeš koraka, sudije se spremaju za proskinezu umesto nešto da dunu, klupa im uleće u teren da overava neko zakucavanje kao da je all star meč…

Ako neka ih, videćemo na olimpijadama koje dolaze koliko će đuskati

Nece sigurno jer ni na vidiku nemaju novu trojicu umjesto ova 3 mamojepca koji su vec matori.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ej bre oni Panamce dovode da sude, pa taj nesretnik ne zna šta je košarka uopšte. Serem im se u finale i zlato eto im ga nek se nose u 3 kurca i oni i domaćini, ne zna se koga su više sudije odšlepale do finala.

 

 

SRAMOTA

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, nemanjaol said:

Glava gore!

 

Necu da vidim glava dole!

 

Jebiga, bili smo blizu bas bas. Jokiceva cetvrta je bila presudni momenat, nismo mogli odbranu da odigramo kako treba.

 

Njima usli neki sutevi, nama izasli jebiga.

 

I ne serite da neko kenja po Dobricu, onaj sut je trebao da uzme, kao sto je i Gudiric trebao da uzme onaj pre toga. 

 

Ameri mogu da se dobiju samo ako se igra hrabro i nasi su odigrali tako do kraja, ali su sa druge strane bili jedni od najvecih igraca koji su ikad igrali ovu igru.

 

Idemo po bronzu, nije ni Nemcima svejedno sto su izgubili.

 

Meni ce brozna sijati kao zlato.

 

A cekamo i to zlato, taman na sledecem evropskom. Plakacu kao kisa kad Bogdan podigne trofej

Samo da se ponovi post gore.

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, kod mene nije ni neka tuga prisutna. Prosto sam znao da ne mozemo da ih pobedimo ili bolje receno da oni ne mogu da izgube, tako da kroz celu utakmicu nisam verovao da cemo stvarno da pobedimo. U svakom slucaju svaka cast momcima i nadam se da ce ovaj isti tim sa Karijem sledece godine da napadne Evrobasket. Jednostavno sad nije vreme za kraj nekog ciklusa, ovaj tim zasluzuje zlato.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...