Jump to content

Recommended Posts

Pesic donio, Pesic odnio.

Da li je moguce da je Avramovica zalijepio za klupu. Da li je jebeno moguce. 

Milutinov kojem redovno lopte na ziceru ispadaju iz ruku, je u igri cijelu trecu i skoro 4Q. a Petrusev na klupi. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nestvarna utakmica. Mene boli ovaj poraz iako prije utakmice nisam imao nekog favorita. Fakat sam bio siguran da je gotovo nakon onog 3+1 Gudure na kraju trece i sve je perfekno islo do cetvrtog faula Jokare i one 2 trice iz jednog napada. Bas bas gadno u pm. Momcima cestitke do neba za ovo sto su odigrali, bolje od ovoga se protiv ovakve ekipe ne moze odigrati. Nevjerovatno. Svim srcem uz ove momke u utakmici za trece mjesto, medalju su nakon ovakve utakmice zasluzili. Cestitke i svima vama, na ove momke je sramota ne biti ponosan. 

  • Like 15
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Velika šteta. Da stvar bude gora sada se treba vratiti posle ovakvog poraza i  boriti za bronzu. Što setoga tiče bolje da smo pukli 20 razlike. Falio nam je Micić u prime-u i ovo bi bila pobeda.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bogoljub Gagic said:

Матори је геније одучио их је, били смо бољи, хвала вам

Matori je doktorski spremio i sprovodio ali i malčice sjebo na kraju.

 

Momcima svaka čast. Nije ušlo par lopti i jbg. Ali iskidali su. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Ljudi, glava gore. Neću da vidim glava dole (premda smatram da je ovo Karijev poraz).

 

Dugo nisam gledao ovako napetu i kvalitetnu FIBA reprezentativnu utakmicu. Sretno protiv Švaba, zaslužili ste medalju. 

Edited by Sharp
.
  • Like 17
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sanjaću večeras onaj Dobrićev šut, bio sam spreman da razbijem tv da je ušla. Momcima svaka čast, hrabro, muški, nema se šta zameriti. Moralo se praviti faul u poslednjen njihovom napadu ranije, pogotovo kad je Embid imao loptu. Uh, neću ovo zaboraviti dugo. Šteta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Матори је геније одучио их је, били смо бољи, хвала вам

Sto jes jes ali kraj se racuna a ne pocetak jbg. Bili smo bolji 37min a protiv njih ne smes biti losiji ni 3 minute ako pre toga nisi bio ubedljivo bolji.

Link to comment
Share on other sites

Браво момци. Амери се радују као обични људи од крви и меса. Еп о  недодирљивости је пољуљан и суштински срушен. Шта значи Јокић😍

Сад опоравак па против Немаца и судија за бронзу.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Svaka čast momcima, nema zamerke,  maksimum je dat i to je to.

Promašaj Jokica za tri poena, a onda odmah dve trojke u istom napadu uz Jokicev faul je jedna situacija, a druga promašaj Dobrica kad je ostao sam za tri poena na +2...mada je dečko do tog trenutka šutirao 3/3...

 

Amerika i njihov NBA mogu du.e da obrišu...ni jednu jedinu akciju nisu imali, samo šut za tri poena, uz to imali su debelu pomoć sudija kada im čiste korake ne sviraju nakon čega daju tri poena i bezbroj drugih situacija. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Presudio je Jokićev 4. faul. Još je to bio napad u kome smo primili 6 poena. Nakon toga nije mogao da igra odbranu. Embid nas je zato "ubio". Bilo je na kraju još grešaka, ali je stvarno teško držati fokus svih četrdeset minuta. 

Kako god, po meni najbolja partija naše košarkaške reprezentacije još od Indijanopolisa.

  • Like 21
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Place mi se… onaj udara ispred sudije Dobrica po ruci i nikom nista…daje nam loptu umjesto 2 bacanja!!

Zao mi je momaka, izginuli su. Ove su morali da guraju da nas dobiju. Mec su prelomile one 2 trojke u par sekundi, i ona promasena Dobrica kod +2 za nas. 
Jebeno ne mogu da se smirim kako smo ih ispustili.

BRAVO MOMCI, SVAKA VAM CAST!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...