Jump to content

Recommended Posts

Nek sam docekao ovaj Sombor Shuffle i za repku. Jokic je poceo pasivno, posle bio jako dobar u napadu ali mozda jos i bolji u odbrani gde je imao par Ben Wallace-ovskih poteza.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

On 8/4/2024 at 9:00 AM, Manu said:

Jbt da mi je neko pričao da će Gudurić biti jedini koji će shvatiti da na kriterijum koji dozvoljava tuču treba odgovoriti na isti način...

Užasno smo mekana ekipa, pogotovo spolja ali na njegovom primeru vidimo da je to do glave i da može (i mora) da se promeni sa pravim pristupom. Gomila kontakta se dozvoljava na celom prvenstvu, od toga se neće odustati.

 

Opet nismo naučili lekciju, opet smo identično ušli u utakmicu i trebalo nam je 13min nakon 120 do sada odigranih na turniru da shvatimo da bez agresivnosti nećemo nigde stići.

Imamo još 80min da pokažemo da smo neke pouke izvukli inače neće biti lepo.

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

Sa ovom igrom nema šta da tražimo u 1/2 protiv SAD. Ali da smo mogli da biramo šta da se desi pred tu utakmicu to bi bio ovaj scenario, da dobijemo izgubljen meč i da uđemo u taj meč sa ogromnim samopouzdanjem. Jedino ostaje da mora mnogo ozbiljnije protiv amera inače će nas rutinirati. Protiv njih nema povratka posle -20.

 

Neka se presaberu i srećno u 1/2. Prvi smo ih izbacili na SP pa što da ne budemo prvi i na OI 🙂

 

U svakom slučaju mislim da ćemo u slučaju poraza imati više šanse za bronzu, jer niko i ne očekuje da dobijemo amere pa ćemo igrati ladne glave za bronzu. Ono drugo polufinale ko god da izgubi će to doživeti tragično.

 

Nemam snage da analiziram greške niti da hvalim zaslužne, smorila me tekma ko da sam je ja igrao.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Manu said:

 

Opet nismo naučili lekciju, opet smo identično ušli u utakmicu i trebalo nam je 13min nakon 120 do sada odigranih na turniru da shvatimo da bez agresivnosti nećemo nigde stići.

Imamo još 80min da pokažemo da smo neke pouke izvukli inače neće biti lepo.

Pa malo je lepo već sad..

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Manu said:

 

Opet nismo naučili lekciju, opet smo identično ušli u utakmicu i trebalo nam je 13min nakon 120 do sada odigranih na turniru da shvatimo da bez agresivnosti nećemo nigde stići.

Imamo još 80min da pokažemo da smo neke pouke izvukli inače neće biti lepo.

slazem se sve, samo meni ova kolicina dozvoljenog kontakta fundamentalno menja igru i dozivljaj iste

ne postoji vise jasna definicija sta je faul, sta nije

i ne mislim to samo kad gledam nase, bukvalno svaka tekma je takva

ne kapiram odakle to i cemu to

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Jebalo vas klubaštvo na live temi. Jebalo vas mračenje i pljuvanje čim dočekate da kola krenu nizbrdo. Eto, rekao sam, a ne sumnjam da će se pronaći ciljani.

 

----

 

Na mišiće i na tim smo ovo dobili, svako je nešto dao (dobro Vanja i Deda baš i nisu). ❤️

 

Nikola Jokić je svojim pristupom na ovom turniru kod mene kupio doživotni kredit u dresu reprezentacije. Nešto kao Teo i Bogdan.

 

AJDE BRE!

  • Like 19
  • Love 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mister-no said:

Pa malo je lepo već sad..

 

Ako pokažu da su shvatili kako mora, a ne znam postoji li veći primer od ove utakmice ja verujem da može da bude i najlepše ikada.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Od prve pripremne utakmice ova ekipa ne može da se sastavi, ali uđosmo u polufinale.

Ovo je kao planina bilo veliko.

 

Od kad igramo pod imenom Srbija nemamo zlato ali nemamo ni bronzu.

Koja god bila neka bude, samo da ne bude drvena ili srebro.

 

Drvenu bih nekako i preživeo, ali srebro ne bih.

Link to comment
Share on other sites

Auuu koliko zivaca izgubih. 

 

Bogdan mi je omiljeni igrac od momenta kada je krocio na teren za Partizan. Kunuo sam Vladu Jovanovica sto mu sansu nije davao kad je Dule otisao.

Jokica gledam redovno u Denveru i ne mogu da verujem sta taj covek radi na terenu. 

 

Posle njih dvojice svakako najveca imena su Micic, Milutinov, Guduric.. Ali srce ove reprezentacije su kobra i avram, mada ovaj potonji nema IQ za pozavideti, i cesto prsnjavam zbog njega, obojici kapa dole za sve partije u dresu reprezentacije.

 

Bravo i za Gudurica, Micica, Petruseva, nije ovo bila bog zna kakva partija Srbije, ali smo uspeli nemoguce.

 

Neki smo verovali i na -24. Nijedan jedini mec na OI se nisam kladio, u poslednjih par godina retko sta i odigram, vise onako da mi mecevi koje gledam budu interesantniji.

 

Danas na -24 kazem neces ga majci, nije realno ovo, okrecemo i pravimo cudo. Kvota na AUS u tom momentu 1.11 , a na nas 5.50

 

 

ser-aus.png

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...