Jump to content

Recommended Posts

4 minutes ago, YAO said:

Zanimljivost o Juznom Sudanu. Ljudi imaju 0 (Nula) kosarkaskih hala u drzavi. Dosli su dovde i igraju ovako


Pa vecina im je rodjena ili odrasla u Australiji i SAD/Kanadi. Nista cudno. Najvisi su narod na svetu. Puka sreca. Ne moze se tamo stvoriti hype u failed stateu koji em ima paralelno tri ratova u drzavi, em je najsiromasnija zemlja Afrike. Da li ce dijaspora zavoleti kosarku vise, da li ce ti momci igrati za SSD ili drzave gde su odrasli je sasvim druga prica.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, YAO said:

Zanimljivost o Juznom Sudanu. Ljudi imaju 0 (Nula) kosarkaskih hala u drzavi. Dosli su dovde i igraju ovako

Nijedan od njih nije odrastao u Sudanu/Juznom Sudanu. Ironicno, znatno teze uslove, odrastanja i generalno kvalitet zivota su imali ovi vecerasnji njihovi protivnici 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Del Piero said:

Bogdan je dobrica, najvise volim kad se iznervira i ne jebe zivu silu. Treba pred Australiju izmisliti da ga je neko isprozivao, kao MJ sto je radio. Npr. da je Giddey rekao da ce da mu skine devojku ili tako nesto.
 

:whistling:

Link to comment
Share on other sites

Ovo je bila jako teska utakmica, Sudanci su bas ozbiljno odigrali, sa vrhunskom energijom.

 

Nisam siguran kako bi se neke od reprezentacija koje su prosle dalje snasle protiv njih.

 

Nasi su bili ultra nervozni, ocigledno im ne prija kad ih biju. 😁 Ali i tako su odigrali prilicno solidnu utakmicu, da nismo brzali u onih par situacija mogli smo i ranije da se odlepimo.

 

Mene brine sto nam toliko lako skidaju lopte sa glave, i sto ima dosta dekoncentracije u odbrani.

 

Nemci i Amerikanci nam nikako nisu dobar match up. Od Australije mislim da smo bolji, nije me oduzevilo omo sto sam video od njih na prvenstvu

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ja sam srecan sto nam Ameri dolaze u 1/4 finalu

 

Prvo mislim da ih je lakse dobiti h toj utakmici, a drugo ono sto sam vec pominjao

 

Bio bih srecniji sa bronzom nego sa srebrom sa ovih OI

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi smo, kaze, vratili kult reprezentacije - Ma, koga bre ti zajebavas? I, onaj pre tebe ima nekoliko srebra, ali ne ide uz dlaku, zar ne? Kad osuris, Australiju + pedeset, bese, onda se kurci.

PS. Anti, Pesic!

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nemanjaol said:

Ja sam srecan sto nam Ameri dolaze u 1/4 finalu

 

Prvo mislim da ih je lakse dobiti h toj utakmici, a drugo ono sto sam vec pominjao

 

Bio bih srecniji sa bronzom nego sa srebrom sa ovih OI

srebro, bronza, drvena medalja, deveti, propuštanje OI, sve je to isto. Jedna je ulaznica za vječnost.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nemanjaol said:

Mene brine sto nam toliko lako skidaju lopte sa glave, i sto ima dosta dekoncentracije u odbrani.

 

Mozda zato sto nismo bas atleticni za razliku od njih?

 

Btw Ameri u polufinalu.

Link to comment
Share on other sites

Bezveze su se cimali, Francuzi ako nekako i dobiju četvrtfinale neće dobiti polufinale, ukrštali se sa Amerima ili ne.

 

Što se mene tiče, nek im slobodno zapadnu Ameri u meču za treće mesto 😁

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nini3112 said:

Kako bi voleo da Nemci dobiju Amere a nije bas tako nerealno pa da se posibamo muski

Па тешко да ће Немци испасти у полуфиналу да би могли да играју са њима

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, L' Imperatore said:

 

Red je da Fortuna malo nagradi i ove ekipe što ne kalkulišu, a ne samo Špance...

 

I da Kanada rasturi Francusku..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Па тешко да ће Немци испасти у полуфиналу да би могли да играју са њима

Sta li sam ja gledao do sada...

Link to comment
Share on other sites

A Francuzi ce sigurno proci Kanadu da im to namestaju. Bice neprijatan taj mec. Sto se nase utakmice tice, ja sam zadovoljan. Taman smo se malo spremili za batine od Australije, sad se emulira Rio i to je to. Bolje sa Amerima u SF svakako, tu cemo ih lakse dobiti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...