Jump to content

Transferi $$$


Nenson

Recommended Posts

1 hour ago, BattleBender said:

Ali kad napisu, potrosili 55 miliona u ovom prelaznom roku... Kakva debilana.

Na ova 5 igraca ce da trose preko 200 miliona godisnje, samo na plate

Bas je free...


Jedini veci debili od tih likova su oni sto racunaju, Mesi ima platu 35m (nema veze sto je to neto), PSG prodao dresova za 120m preko vikenda —> PSG vec isplatio ceo Mesijev transfer samo za jedan vikend 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jeste debilana, ali Mesi ce da im se isplati svakako, jos ako uzmu tu Ligu sampinjona, mashala.

A inace, za te transfere, najmanje mi ide u glavu kako se Real odrekao Hakimija da bi im beka igrao... Odriozola 😄 posle Karvahalove povrede. A i od Karvahala je bilo vidno da ce biti bolji ako mu das sansu i odmah tada, a za godinu-dve da ne pricamo.

Link to comment
Share on other sites

Karvahal jeste (bio) dobar igrac, ali ne postoji nijedan smisleni razlog da ti Hakimi ne bude u timu kao njegova zamena i da ga uvodis malo po malo.

 

Tom logikom Bajern je trebalo da isutira Alfonsa Dejvisa kad je imao 19 godina jer je Alaba jedan od najboljih bekova na svetu. Bukvalno je ista paralela.

 

A da ne pricamo sto je ovaj mali i istisnuo Alabu, ciji nivo je visi od nivoa Karvahala znacajno (bio). Ne vidim razlog da i Hakimi ne uradi isto, prosle sezone je vec bio na visem nivou od Karvahala.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, McLeod said:

Jeste debilana, ali Mesi ce da im se isplati svakako, jos ako uzmu tu Ligu sampinjona, mashala.

A inace, za te transfere, najmanje mi ide u glavu kako se Real odrekao Hakimija da bi im beka igrao... Odriozola 😄 posle Karvahalove povrede. A i od Karvahala je bilo vidno da ce biti bolji ako mu das sansu i odmah tada, a za godinu-dve da ne pricamo.

 

Hakimi je prodan zbog sanacije troskova nastalih zbog pandemije. Inace beka u Danijevom odsustvu igra Lucas Vasquez i to prilicno kvalitetno. Nije svakako najsretnija opcija niti je prodaja Hakimija bila dobar potez no bila je nuznost zbog finansijske stabilnosti kluba na dugorocnom planu. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, McLeod said:

Karvahal jeste (bio) dobar igrac, ali ne postoji nijedan smisleni razlog da ti Hakimi ne bude u timu kao njegova zamena i da ga uvodis malo po malo.

 

Tom logikom Bajern je trebalo da isutira Alfonsa Dejvisa kad je imao 19 godina jer je Alaba jedan od najboljih bekova na svetu. Bukvalno je ista paralela.

 

A da ne pricamo sto je ovaj mali i istisnuo Alabu, ciji nivo je visi od nivoa Karvahala znacajno (bio). Ne vidim razlog da i Hakimi ne uradi isto, prosle sezone je vec bio na visem nivou od Karvahala.

Alaba je vec godinama koriscen kao CB a prinudno kao LB ili zadnji vezni. Prije Dejvisa lijevu stranu su pokrivali Bernat i Rafinja. Zamisao je bila da se gradi iz odbrane a tu je Alaba odlican.

Doveli su i Errnandeza iz Atletika za masu para da bi isto pokrivao LB i CB pozicije, mislim cak i isti orelazni rok sa Dejvisom.

Dejvis je pokazao sta zna i zauzeo svoje mjesto.

 

Hakimi sto se tice Reala je bila iznudjena prodaja a decko je bas drasticno napredivao.

Link to comment
Share on other sites

Fudbaler Milana Zlatan Ibrahimović na interesantan način prokomentarisao je dolazak Lionela Mesija u Pari Sen Žermen.

 

Mesi je uzeo dres s brojem 30, koji je nosio na početku karijere, pošto je „desetku“ odavno zadužio Nejmar.

„Mislim da je uradio pravu stvar sa biranjem broja na dresu. Pokazao je time da je tri puta bolji od Nejmara. Pari Sen Žermen nije potpisao Mesija, već suprotno, Leo je potpisao za klub“, aludirao je Ibrahimović da je Mesi iznad svih

Link to comment
Share on other sites

Quote

Radonjić će se najpre preseliti na jednogodišnju pozajmicu u Lisabon uz obavezan otkup od 8 miliona evra na kraju sezone 2021/22.

 

Quote

Nemanja Radonjić to Benfica, done deal and confirmed. Agreement reached with OM on loan with buy option. #OM #Benfica

 

u istom tekstu dve razlicite stvari..

i prvi put cujem za pozajmicu uz obavezan otkup, to nesto novo, il je odavno trending?

Link to comment
Share on other sites

pa ondak nie pozajmica, ne znam sta je al pozajmica nie..

a i koliko ja znan engleski ovde ne pise da je otkup obavezan?

Quote

Nemanja Radonjić to Benfica, done deal and confirmed. Agreement reached with OM on loan with buy option. #OM #Benfica

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...