Jump to content

Transferi $$$


Nenson

Recommended Posts

 

20 minutes ago, Mile1 said:

😂

 

Lik je "oterao" Pepa iz Primere i uticao dugorocno da nakon njega Barsa osvoji jednu titulu. Razbio je pobednicku sinergiju, da je Barsa osvojila LA Ligu te sezone, danas bi imali 7 LS mozda i 8. Ne pripisujem zasluge samo njemu. Ta sezona je mnogo Barsi poremetila buduce planove. Falio je Barsi genijalac na klupi i super sto se to nije poklopilo sa onakvim sastavom.😂

 

Na osnovu istorije zna se sta ce se desiti. Nakon nove kolonizacije Holandjana, ponovo ce se igrati brazilska samba.

 

default.jpg.0d7bc90713b78c8e97c62bd59bd8d213.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dva podatka. Akcije Uniteda su skočile 8% posle potpisivanja Ronalda.

Drugi podatak. Vest da Ronaldo dolazi u United na zvaničnoj Instagram stranici od pre dva sata, lajkovalo je preko 8 miliona korisnika. 

Pa ako ništa lepe pare će uzeti za Ronalda.

Link to comment
Share on other sites

Sto se lik ne vrati pre 3 god kada je odlazio iz Reala i kada United nije bio ni upola jak kao danas kada ih bukvalno deli jedan ekstra klasa defanzivni vezni i kvalitetan trener da se posibaju za trojefe u PL i LS...

 

Sad sam sam proverio, za prethodna 6 prelazna roka potrosili bez ovog transfera MILIJARDU SEZDESET PET MILIONA evra, a od transfera prihodovali oko 320 miliona. Mukice... :57:

 

Eventualno su City i PSG vise potrosili. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, MrTripleDouble said:

Sto se lik ne vrati pre 3 god kada je odlazio iz Reala i kada United nije bio ni upola jak kao danas kada ih bukvalno deli jedan ekstra klasa defanzivni vezni i kvalitetan trener da se posibaju za trojefe u PL i LS...

 

Sad sam sam proverio, za prethodna 6 prelazna roka potrosili bez ovog transfera MILIJARDU SEZDESET PET MILIONA evra, a od transfera prihodovali oko 320 miliona. Mukice... :57:

 

Eventualno su City i PSG vise potrosili. 

Da ga je United hteo pre tri godine, imao bi ga. Koliko se sećam bilo je priča da žele da daju više prostora mlađim igračima, i zato je Ronaldo otišao u Juve na kraju. 

Ja nisam sad neki veliki fan Ronalda, ali mislim da je do Uniteda. Zašto ga sada žele, nemam pojma, ali mislim da je presudilo to što ga je navodno City tražio.

2 minutes ago, Baros said:

 

 

Fun fact. Ako ovaj video pustiš unazad, videćeš ukratko kako je izgledao Ronaldov povratak u United.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, BattleBender said:

Komercijalni prihodi i jesu mozda najveci deo prihoda, ali to nema veze sa time da li imas Mbappe-a u timu ili ne. Mislim utice, ali to je neznatno i ta razlika ne povrati neka 200 miliona.

Ima puno veze sto vidis na danasnjem primeru akcija Uniteda, samo par sati nakon sto su objavili da je Ronaldo presao. Skok od 8% na ukupnu vrednost od $3 milijarde , slozices se je prilicno solidna para.

Slazem se sa dobrim delom onog sto si napisao, ali danasnji klubovi postaju kao produkcijske kuce u Holivudu. Marketing, brend, profit postaju najbitniji , pa  dovodjenje poznatih likova povecava comercijalne prihode. To je kao kada imas dobar film sa nepoznatim glumcima, a onda dovedes u isti Breda Pita  i gomila ce ici  bioskop samo zbog njega. 

Link to comment
Share on other sites

Vratiše mi se uspomene na detinjstvo, osnovnu školu kad smo se kao dvanaestogodišnjaci tukli oko fudbalskih klubova i ko je bolji. Delili smo se u klanove, npr. ja navijam za MNU, jedan drug za Barsu a drugi za Čelzi. Barsa i ja smo jedno protiv drugog, ali se zato ”udružujemo” protiv Čelzija. 😄  I sećam se kako nije moglo da se živi od mene u odeljenju kad je osvojena LŠ:

 

 

 

Za mene je ovo najbolji i najdraži tim koji sam gledala. Od tada je Ronaldo meni ostao drag i to je nešto što se nikada nije promenilo. Bez obzira što poslednjih nekoliko godina slabije pratim fudbal nego ranije, znam koliko je urađeno u poslednje dve sezone i da se ide ka vrhu. U tom smislu, Ronaldo možda i nije bio neophodan. Ali jeste neophodan za ono više, najviše. I jbg, to je ipak Ronaldo, naše čedo. Ložićemo se, kupovati dresove, pratiti utakmice sa mnogo većim žarom. Mi znamo da smo to zaslužili. Eto toliko.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...