Jump to content

Grupa B (Španija, Italija, Hrvatska, Albanija)


Ko prolazi grupe?  

55 members have voted

  1. 1. Ko prolazi grupe?

    • Španija
      52
    • Italija
      40
    • Hrvatska
      27
    • Albanija
      2
  2. 2. Pobednik grupe

    • Španija
      39
    • Italija
      9
    • Hrvatska
      7
    • Albanija
      0


Recommended Posts

17 minutes ago, Мџе said:


Ruku na srce, većina pesma se odlično čula a ovo jedva. Ne verujem da je to jednoglasno prihvaćeno od svih. Dosta njih je verovatno bila sramota.

 

A možda ovi Albanci na tribini koji su verovatno odrasli po Nemačkama ne znaju baš najbolje Srpski poput Hrvata.

Edited by Ledd
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, diego said:

Ceo mec je bio takav

Koji mec, ovaj danas? Ne bih rekao, Albanci su se branili sa maltene svim igracima dok nisu primili dva gola. Imali su odlicnu tranziciju, ali daleko od neke otvorene igre. U nadoknadi je vec bio haos, sevale su kontre na sve strane jer nikome bod ne radi posao.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jerotije Pantic said:

Za mene idealan rezulatat.Sada mogu ispasti oba tima.Nadam se da ce tako i biti.

 

Sve zavisi od toga kakav ce biti rezultat na mecu Spanija - Italija.

 

Pobeda Spanije - Spanija 6, Italija 3, Hrvatska 1, Albanija 1. Tu bi Albanija mozda imala sansu da iznenadi Spance koji bi obezbedili 1. mesto (glupo pravilo da se racuna medjusobni duel pre ukupne gol-razlike).

Pobeda Italije - Italija 6, Spanija 3, Hrvatska 1, Albanija 1. Ovo je najbolji scenario za Hrvatsku, jer em je Italija manje kvalitetna od Spanije, em bi obezbedila 1. mesto.

Nereseno - Italija 4, Spanija 4, Hrvatska 1, Albanija 1. Los scenario i za jedne i za druge, Italija i Spanija ce ici na pobedu sa sto boljom gol-razlikom.

Link to comment
Share on other sites

Ne postoji šansa da Albanija dobije Španiju kakav god bio scenario do zadnjeg meča.

Italija će ići na remi sa Hrvatskom šta god da urade protiv Španije.

 

Drugi iz te grupe ide najverovatnije na Švajcarsku, a prvi na 4 trećeplasirane. Nije neka glavobolja ni za Italijane, ni za Špance.

Link to comment
Share on other sites

Hrvati sa dva boda i minus 3 gol razlikom trebaju čudo da prođu. Moraju se otvoriti i napasti u stilu piksija i da se mole da ne sevne mnogo kontri italijana. Sa 4 boda je nebitna gol razlika to je siguran prolaz i sa treceg mesta.

Edited by Klotzen
Link to comment
Share on other sites

Ne znam šta treba da se desi da se Hrvati dignu i dobiju Italiju. Posle onakvog poraza

i ovakvog remija ekipe se skoro nikada nisu vraćale. Ovaj tim uopšte ne deluju tako mentalno jak. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Juan said:

Ne bih rekao. Ok, Modrić i Perišić su klasa, ali imaju Hrvati dobru generaciju koja dolazi, samo je pjtanje da li je baš Dalić pravi čovek da vodi novu generaciju igrača 

Nije

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sector said:

Bravo braćo albanci! 

 

Herojski bod. 

To te ja pitam. Jedini imaš muda.
A i realno nakon 2018. i 2022. zaslužuješ malo sreće.

2 minutes ago, Klotzen said:

Ako ITA dobije SPA veceras njima je onda ta zadnja tekma nebitna, verovatno će prošarati tim.

To se neće desiti, stavljam kuću na to

12 minutes ago, Мџе said:

Ne znam šta treba da se desi da se Hrvati dignu i dobiju Italiju. Posle onakvog poraza

i ovakvog remija ekipe se skoro nikada nisu vraćale. Ovaj tim uopšte ne deluju tako mentalno jak. 

Mentalno samo najjači na turniru. I najpoletniji. Glavni igrači ulaze u prajm

2 hours ago, bodo said:

Albanci su bili zreli za 5 komada i od Italije. Realno najslabija ekipa u grupi. 

Osim kad nasuprot sebe imaju drž gaće ekipu koja se nakon 2 gola u minuti zabije u 16.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Problem sa licnim greskama said:

Vrhunska utakmica za neutralce. Kao mi i Kamerun.

 

Hrvatska zbijena uz zid. Ipak mogu dobiti Italiju. 

Mislim da smo od 1996. to uspjeli ravno nula puta.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Polivalentni Stevica said:

Ko je po tebi najbolji trener da zameni Dalića,koji će izneti smenu generacija?

 

Smjenu generacija je napravio Dalić. Ja ne razumijem da se 4 godine vrti ista priča. Ja bi htio Ivana Jurića. Bez posla je, ali njemu se mislim još radi u klubovima. Makar se bojim da bi tu bilo problema ala Kovač (disciplina i sl.). Prosinečki nije taj kalibar, Tudor je luđak, Bilić možda ne bi bio loše rješenje. U biti da, 1. Jurić, 2. Vaha, 3. Bilić. To mi ovako iz glave. Da razmislim dulje, vjerojatno bi našao nekog. Ugl, HNL "legende" ne dolaze u obzir.

52 minutes ago, Klotzen said:

Alibi selektor, sastavio tim iz novina kao i pre, ja tu nikakvu taktiku ne videh. Podsetite me gde je Dalić bio trener pre rrpke ?

Al Hilal, Al Ain. Igrao finale azijske Lige prvaka. Taj nivo trenera. Vrh za te lige, ali nije za Europu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ras kass said:

Bolje pokusati sa stranim trenerom. 

Ma koga možemo dovesti? Ovi likovi što vode Albanije i sl. nisu dovoljno dobri, kao što nisu ni islužena imena. HNS neće odriješiti kesu za stručnjaka.

Link to comment
Share on other sites

Neverovatno koliko Hrvatima ne leži EP u odnosu na SP. Stoji i baš jebena grupa ali brate Moldavija-Mandalija-Albanija. To moraš dobiti sa 3 Šutala, bez špica i Modrićem u 50 god. 

 

Mogu dobiti žabare samo ako se igrači skupe i ono iskoče iz kože i odigraju savršenu utakmicu. Od Dalića kurca nema, stvarno lik sve više liči na Piksija. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prolazak grupe nakon poraza i remija u prva dva kola je malo vjerojatan, ali se događa. 

 

Danska 1992. je u prva dva kola remizirala s Engleskom 0-0 i izgubila od Švedske 0-1, pa u 3. kolu dobila Francusku 2-1 i otišla do kraja. 

 

2000. su nakon 0 1 1 dalje prošle Rumunjska (3-2 u 3. kolu protiv Engleske) i Turska (2-0 protiv Belgije), 2004. Nizozemska (3-0 protiv Latvije), 2008. Italija (2-0 protiv Francuske), 2012. Grčka (1-0 protiv Rusije), 2016. Irska kao treća (1-0 protiv Italije), 2021. Švicarska kao treća (3-1 protiv Turske) i Hrvatska (3-1 protiv Škotske).

 

Danske je 2021. krenula s 2 poraza, pa prošla dalje, i to čak kao 2. u grupi, i otišla do polufinala

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Molina23 said:

Neverovatno koliko Hrvatima ne leži EP u odnosu na SP. Stoji i baš jebena grupa ali brate Moldavija-Mandalija-Albanija. To moraš dobiti sa 3 Šutala, bez špica i Modrićem u 50 god. 

 

Mogu dobiti žabare samo ako se igrači skupe i ono iskoče iz kože i odigraju savršenu utakmicu. Od Dalića kurca nema, stvarno lik sve više liči na Piksija. 

Imaju Talijani iza 2 balvana, tu munjeviti Budimir uvijek može proć. Šalu na stranu, mislim da je vrijeme da se okrenemo medalji na SP 2026.

Edited by Bugl Khan
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ma može Hrvatska da zabije Italijanima, to se ne dovodi u pitanje, problem Hrvatske je što mnogo prima.

 

Tri od Španije, dva od Albanije (Albanija je mogla da im da još dva) a Italijani ipak znaju fucu više od Albanije.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sector said:

Bravo braćo albanci! 

 

Herojski bod. 

 

Nazivati braćom pit bulove, koji jure ljude po ulicama nemačkih gradova, gdegod vide obeležje Srbije, hm? Nadam se da nakon trećeg kola, makar na televiziji više neću gledati te fizionomije bez estetike, u krupnom planu. Ako ni zbog čega, a ono zbog šovinističkih povika.

Edited by drgnk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Idemo na fajt. Vida, Petko, Perišić, Ivanušec, Broz, Sučić, Baturina....

8 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

 

Tukli ste ih u Japanu 2002. ako se ne varam.

Govorim o situaciji kad nam je trebala pobjeda u zadnjem kolu za prolaz.
Al ako realno pogledamo, i ako prođemo, 90% završavamo put u osmini, 9% u četvrtfinalu, a imamo ravno 1% šanse da napravimo uspjeh na prvenstvu. 

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Bugl Khan said:

 

Mentalno samo najjači na turniru. I najpoletniji. Glavni igrači ulaze u prajm.


Ne znam stvarno. Ekipa je izgubila fokus protiv Albanije koja je crkla i bila spremna za pakovanje kući. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...