Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

 

Da pokusamo barem komsijama da ne upropastimo temu 🙂 

 

5 hours ago, jedibojan said:

Znaci nama prakticno fale jos 4 igraca. Mozda 5.

1) ?, Jaleen, Lekic, Drezgic

2) Punter, ?

2/3) Vanja

3) Pony, Trifa

4) ?, Smajli

4/5) Bruno

5) ?, Balsa, Dimitrijevic

Eventualno dodati Cancara ili Pokua ako se ukaze prilika, kao petog

 

Zasto mislis da Naneli nece ostati a Ponitka hoce? Tanko mi je ovo na 3, iako prema navodima dolazi i Vanja koji moze i to malo da pokrije. Gde je Ledej tu? 

 

 

Poku tesko da ce se vracati u Evropu.

 

Vlatko Cancar je propustio celu sezonu zbog povrede i neke naznake su da bi mogao da se vrati za kvalifikacioni turnir repke, bas tamo gde se i povredio, u Atini. A pre toga je dobijao dosta sansi u NBA. 

 

Ova 4 znaka pitanja moraju biti bas iskusni i top level igraci ako se zeli u borbu za F4. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mrk said:

Iskreno, nemam pojma da li je blizu, napisao sam da bi se komsije osecale kao kod kuce.

 

Fenomenalno. Ovde je dosta lepše nego kod nas. Tamo je bila velika gužva, mnogo je igrača prošlo kroz filtere. Imamo igrača za nekoliko timova, pa proberite ako ima nešto za vas. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, forumko topic said:

Ovde je dosta lepše nego kod nas

 

Tak'i smo ti mi ovde, bar većina.

Razočarani, tužni, neraspoloženi ali široke duše... i žedne guše... živeli!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kooineeperk said:

 

Da pokusamo barem komsijama da ne upropastimo temu 🙂 

 

 

Zasto mislis da Naneli nece ostati a Ponitka hoce? Tanko mi je ovo na 3, iako prema navodima dolazi i Vanja koji moze i to malo da pokrije. Gde je Ledej tu? 

 

 

Poku tesko da ce se vracati u Evropu.

 

Vlatko Cancar je propustio celu sezonu zbog povrede i neke naznake su da bi mogao da se vrati za kvalifikacioni turnir repke, bas tamo gde se i povredio, u Atini. A pre toga je dobijao dosta sansi u NBA. 

 

Ova 4 znaka pitanja moraju biti bas iskusni i top level igraci ako se zeli u borbu za F4. 

 

 

Nun i Leday po svemu sudeci odlaze. Naravno da moraju biti top level igraci. Tipa spolja bih bio prezadovoljan sa:

NWG, Jaleen

Punter, Loyd

Vanja, Pony, Trifa

Mislim da je ovo visestruko kvalitetnija varijanta od proslosezonske.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Don Dusko changed the title to KK Partizan 2024/25 prelahttps://vox92.net/forum/topic/3223-kk-partizan-202425-prelazni-rok-revolucija/?do=getNewCommentzni rok - (r)evolucija
  • Don Dusko changed the title to KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija
12 minutes ago, Son_of_a_gun said:


Danima ide priča da opraštamo nekom ružnu prošlost. Izguglaš ko od vaših još zna i može da pika basket i sabereš dva i dva. 🤷‍♂️

 

Uh kakav bi ja novinar bio u Srbiji… :s_d:

Billy Baron?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...