Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

4 hours ago, Son_of_a_gun said:

Ogriješili smo se o Nunnalija samo tako. 
 

Prvo smo ispali cave kad su ga namjestili pred finale, umjesto da klub stane iza svog igrača mi smo ga još odstranili iz tima. 
 

Ali ovo sad da su iz kluba svi dobili oproštajne poruke osim njega je jedan novi nivo jadnosti. Vjerujem da će je i ono brazilsko govance dobiti kad potpiše konačno za nekog a za Jareta se podrazumjeva.

 

Za ovo pred finale se slažem apsolutno, mada i tu donekle razumem naše. Bilo je baš puno problema sa njime, iako se o tome nije puno pisalo.

Ja sam ovde pisao za info kada nije došao iz SADa na vreme i uveren sam da je on tog trenutka završio sa poverenjem kod Žoca.

 

Što se poruka tiče, uglavnom su išle kad taj igrač potpiše za neki drugi klub, ako se ne varam? Kako god, imaju vremena da isprave.

 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, realno *w said:

Što se poruka tiče, uglavnom su išle kad taj igrač potpiše za neki drugi klub, ako se ne varam? Kako god, imaju vremena da isprave.

 


Pa istekao mu je ugovor s nama, vjerujem da su i jedna i druga strana u tom trenutku znale da se saradnja neće nastaviti, mogli su objaviti bukvalno bilo kada.

 

Što se potpisivanja nekog novog ugovora tiče on je baš u nezavidnoj poziciji, igrač u godinama sa problematičnom reputacijom, pitanje je da li će uopšte zabosti neki adekvatan ugovor. Nije ni čudo da je sav salty. 
 

Kad se sve sabere ima tu svega kao što si rekao, nije ni on baš cvjećka ali nije ni zaslužio sve što mu se dešava niti nas apsolvira od dostojanstvenog oproštaja koji jeste zaslužio igrama pre svega, za klub i od kluba koji se izdaje za gospodski.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Chaos Is Me said:

Ja pretpostavljam da će na početku sezone najvažnije uloge imati Carlik Jones kao jedini pravi PG u ekipi, Davies kao jedini visoki igrač od koga otprilike znaš šta možeš da očekuješ i Lundberg kao iskusan i stabilan evroligaški igrač koji je dobar fasilitator da uzme koji šut više ako se Washington ne snađe ili da stane u stranu ako se profilišu bolje napadačke opcije od njega. Ekipa je vrlo duboka i meni npr nije jasno baš koja će biti uloga Browna jer on sigurno nije došao da bude peti bek u rotaciji, a pretpostavljam da i Vanja želi ulogu koja nije baš prašinarska kao u reprezentaciji. 

 

 

Slažem se za Džonsa. Deluje kao školovan plej koji relativno lako može da klikne sa ekipom, ili barem sa nekim igračima. 

Kada pogledate kako je igrao ono SP2023, delovalo je kao da je godinama sa tim momcima, bio prvi asistent prvenstva, a on se njima pridružio bukvalno mesec dana ranije, ako ne grešim.

 

I to posebno može imati težinu na početku sezone, kada ćemo definitivno dosta toga morati da uradimo na individualni kvalitet.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam za to da nam @DameTime otvori temu - kad smo već Avangarda/SiNfonija/Nismoisti/kuracpalac, što da nam neko "neutralan" ne otvori temu. Plus je Dame onako pseudo-neutralna, plus obožava Željka, plus je dama, a plus je otvorila temu reprezentacije na OI, pa je ispalo više nego sjajno (poraz u polufinalu F4 bih oberučke prihvatio, a ko zna, možda bude i bolje).

 

Plus je Čarapanka, što nisam siguran da je plus, ali moram da kažem da jeste, Dame znae zašto. Jedino što sluša Cecu, ali tu ćemo zažmuriti... 

 

Bez zajebancije, da malo razbijemo maler, ja sam za Damu (kad već @zoe Bgneće). 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Eddard said:

Ja sam za to da nam @DameTime otvori temu - kad smo već Avangarda/SiNfonija/Nismoisti/kuracpalac, što da nam neko "neutralan" ne otvori temu. Plus je Dame onako pseudo-neutralna, plus obožava Željka, plus je dama, a plus je otvorila temu reprezentacije na OI, pa je ispalo više nego sjajno (poraz u polufinalu F4 bih oberučke prihvatio, a ko zna, možda bude i bolje).

 

Plus je Čarapanka, što nisam siguran da je plus, ali moram da kažem da jeste, Dame znae zašto. Jedino što sluša Cecu, ali tu ćemo zažmuriti... 

 

Bez zajebancije, da malo razbijemo maler, ja sam za Damu (kad već @zoe Bgneće). 

 

spacer.png

 

Laskaš, laskaš... 😄 

32 minutes ago, Barkley#34 said:

A ako bude poraz u polufinalu ABA lige? :s_d: Tebe ćemo da besimo, ne Dejm. :classic_biggrin:

 

Donosim sreću samo na najvećim takmičenjima 😛 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Chaos Is Me said:

Ekipa je vrlo duboka i meni npr nije jasno baš koja će biti uloga Browna jer on sigurno nije došao da bude peti bek u rotaciji, a pretpostavljam da i Vanja želi ulogu koja nije baš prašinarska kao u reprezentaciji.

 

Mislim da ce i Braun i Vanja igrati na 3. 

 

Ovako nekako zamisljam (koji minut gore dole):

1: Dzouns 20min, Nilikina 15min, Lundberg 5min

2: Lundberg 15min, Vasington 20min, Braun 5min

3: Braun 15, Vanja 20min, Bonga 5min

4: Bonga 20min, 20min Majk/Poku (ili pak obojica dobiju po 10ak pa ko se bolje pokaze)

5: Dejvis 23min, Dzouns 17min

 

Ukoliko Dzouns ne zadovolji, veca minutaza Lundberga na 1 i Brauna na 2. Sto se tice pozicije 4 ukoliko ne dodje pojacanje do pocetka sezone ocekujem 15-20min Bonge na toj poziciji, a bek ap Majk i Poku kao najmanje placeni igraci (prvi dolazi iz Evrokupa i kapiram da mu je cast sto je uopste deo El rostera a Poku kog verovatno niko ne bi uzeo u El da nije Partizana, pride je i Partizanovac pa se sigurno nece zaliti na minute ukoliko ih ne zasluzi) u zavisnosti ko se bolje pokaze ba pripremama da pokupi deo svojih minuta u El a 2. da igra vise u Aba. Sto se tice pozicije 5, dajem prednost Dejvisu koji minut vise al me ne bi iznenadilo da to ode veoma ubrzo i na 20-20 ako ne i koji minut vise u korist Dzounsa kako sezona bude odmicala.

Edited by Brat od Korneta
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Ovako nekako zamisljam (koji minut gore dole):

1: Dzouns 10min, Nilikina 15min, Lundberg 5min

2: Lundberg 15min, Vasington 20min, Braun 5min

3: Braun 15, Vanja 20min, Bonga 5min

4: Bonga 20min, 20min Majk/Poku

5: Dejvis 23min, Dzouns 17min

 

Ceniš da je Željko prošle god tražio Karlika, pa ove god nekako uspeo da ga dovede, a ovaj prvi put sleteo da igra u Evropi - samo da bi opleo solidnih 10min u proseku?

Ne'a šanse...

Link to comment
Share on other sites

Ne ocekujem nikakav kao Lesor i Exum vidljiviji iskorak i nametljiviji doprinos iz rezerve', osim Danca', Vanje i Majka u napadu..Ostali ce da jure brojke svoje i tesko ce se zrtvovati' desavanjima na terenu na ustrb svoje statistike!

Edited by Nemanja90
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MarioKempes said:

Ceniš da je Željko prošle god tražio Karlika, pa ove god nekako uspeo da ga dovede, a ovaj prvi put sleteo da igra u Evropi - samo da bi opleo solidnih 10min u proseku?

Ne'a šanse...

Editovao sam upis jos dok si ga kvoutovao. Cenim ga na minimum 20min.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, atmsfr lnČ said:

Nislija ???

Kosovska Mitrovica 

 

Edit: Ne znam kako si dosao do Nisa, bas nemamo ni blizu slican naglasak, prvi put cujem haha

Edited by Stex
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stex said:

Kosovska Mitrovica 

 

Edit: Ne znam kako si dosao do Nisa, bas nemamo ni blizu slican naglasak, prvi put cujem haha

Pa ima neke reci nego mi se cinilo da pokusavas da malo vise prikrijes naglasak, drugi izbor mi je bio Kosovo 🙂

 

Posto nisi iz Nisa dislike 😛

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Stex said:

Ostavi lajk ako nije frka 🤣

 

Evo 😄 Dobri su ti klipovi, otkrila sam ih kad si roastovao onu budalu sa Admiralbeta.

 

P.S. "simpatičniji" si na YT nego na forumu xD 

 

5 hours ago, atmsfr lnČ said:

Pa ima neke reci nego mi se cinilo da pokusavas da malo vise prikrijes naglasak, drugi izbor mi je bio Kosovo 🙂

 

Posto nisi iz Nisa dislike 😛

 

Čist kosovsko-resavski bre 😄 

Edited by DameTime
  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...