Jump to content

Srbija na Evropskom prvenstvu 2024


Recommended Posts

Just now, BattleBender said:

Javorization. Mislio sam da prethodne formacije su dno besmislenosti, ali avaj… uvek moze gore.

 

Kakvi dno od ograca je Gudelje, satro koristan defanzivno, bukvalno mu se setanu iza ledja, jedan ugao nije lepo zatvorio.

 

Ne postoji trenutno HIPOTETIKE da odigramo nesto

 

Gudelj je SMS koji igra nesto defanzivnije. Izgleda lepo i fudbalski, pokreti mu graciozni, a busan kurton od igraca. I Ilic i Lukic su daleko bolji od njega, u oba pravca. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, No name said:

Mora Mitrovica zameniti...I Jovic i Vlahovic  su bolji igrači i u formi.

Takodje Birmancevic umesto Zivkovica...Tadić će u igru vrlo verovatno 

Ne znam šta će da se promeni, ako zameni Mitrovića.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

Nije to vise ni do igraca koliko do toga sto Piksi nije trener nikakav. Verujem da bi ekipa sa foruma bolje spremila ovu utakmicu. Igraci bukvalno ne znaju sta treba da rade i onda svako radi ono u cemu misli da je najbolji, pa onda kad krene frustracija, krene da radi i ono sto ne zna. 

 

No, ima i do igraca. Sramota je npr na sta nezamenjivi Mitrovic lici. Covek deluje kao spic Cukarickog, dok na klupi sede dva spremnija igraca od njega, valjda jer ovaj mora da igra, s obzirom na mnoge uspehe koje nam je doneo. Mogao je Piksi tom logikom i Dzaju da zove da igra levo. 

 

Mi necemo ovako dati gol Dancima, moramo da im uzmemo loptu, a ne da pokusavamo na kontre i napucavanja, jer su fizicki egal s nama, a za nijansu su brzi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...