Jump to content

Srbija na Evropskom prvenstvu 2024


Recommended Posts

Pikseto je nakon skandaloznog poluvremena izveo požutelog Mladenovića i spustio Vlahovića kako bi krpio kratere i mogao da pritišće pošto nema igrača u veznom redu.

Čovek je uspeo da protiv 4-4-2 izgubi sredinu terena, a da mu pritom na bokovima puše li puše. Kakav pajac jebem ti život.

Link to comment
Share on other sites

samoubistvo je a pisali smo i pre početka EP o tome igrati sa dva centarfora i to mora pod hitno da se promeni. Kako će to Piksi izvesti a da ne nastane lom u ekipi ne znam ali za pare koje dobija selektor mora i da radi nešto a ne da se šepuri i bahati. Odgovara nam samo pobeda i moramo probati da nekom igrom dođemo do nje a to me može bez trčanja, kretanja i ideje u igri i zato na teren trebaju od prvog minuta igrači koji idu prema napred a ne ovi što vraćaju loptu i igraju neku alibi igru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Smrtokapa said:

Ako bih morao da izvučem neku dobru stvar iz današnjih dešavanja, to je da je Samardžić uspeo da napravi par dobrih stvari za kratko vreme koje je proveo na terenu, te nada da će mu piksi dati više šanse u meču sa Dancima.

 

 

Da.

Obavezno ubaciti njega unutra od starta + samo jednog špica protiv Danaca.

 

Taj jedan po meni sigurno nije Mitrović nakon svega viđenog. Jednostavno nije sposoban za nikakav pritisak na štopere protivnika, a to je neki minimum koji će nam trebati protiv Danaca.

 

Takođe zbog pritiska koji oni sami igraju stalno, treba nam još jedan igrač više u sredini, a ne dva špica.

 

Mada gubimo, džabe bijemo glavu, Piksi ne zna gde se nalazi.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Ledd said:

 

 

Da.

Obavezno ubaciti njega unutra od starta + samo jednog špica protiv Danaca.

 

Taj jedan po meni sigurno nije Mitrović nakon svega viđenog. Jednostavno nije sposoban za nikakav pritisak na štopere protivnika, a to je neki minimum koji će nam trebati protiv Danaca.

 

Takođe zbog pritiska koji oni sami igraju stalno, treba nam još jedan igrač više u sredini, a ne dva špica.

 

Mada gubimo, džabe bijemo glavu, Piksi ne zna gde se nalazi.

Po meni ni Vlahović nije zaslužio da igra svojim odnosom prema igri danas ali nema šanse da Jović starta. 

Link to comment
Share on other sites

Nasa standarna ekipa a i igra je toliko provaljena i ne donosi rezultat, od meca sa Kostarikom 2018 u Rusiji ne mozemo nista da uradimo, a i to je bilo jedva. Smesno je ocekivati nesto novo u utorak. Onaj gol Mitrovica u Portugalu je samo stvorio laznu sliku i napravio od Piksija trenera, bolje da nismo ni isli u Katar.

 

Protiv Danaca nam treba smena generacija, bukvalno moramo izaci sa ekipom koja ce nam igrati narednih godina.

 

Naravno to ce se desiti nikad sa Piksijem, a ni na klupi nema puno mladosti 

Edited by Laki1988
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja razumem da ubaciš dva napadača kada gubiš kada si težište igre preneo kod protivnika, gde igraš u njihovom šesnestercu. Ali staviti od početka dva pa skoro identična igrača, i očekivati da oni pritiskaju, da se vraćaju po loptu, to može samo dunster iz japana.  Ljudi su gol igrači, njima treba lopta u 16 m, a ne 40 -50 m od gola. 

Druga stvar, nemaš krilni igrače. Igraš sa bekovima , a neki ni ti su bekovi ni ti krila. ..Umesto da izvuče Mitrovica, I ubaci igrača na sredini, on siluje svaku utakmicu, samo da se neko ne naljuti. 

 

Igramo dosadan fudbal, a pri tom imamo debelo sreće...Vezni red, operisan od bilo kakve kreacije. Tipični izdanci bata djorine škole fudbala, gde se lopta overava kod prijema 1000 puta, a pas ide u nazad.

Gol za lažnu nadu. Nista ne očekujem protiv danaca. Ovaj tim vodi jedna svetska neznalica, jedna nadmena osoba, koja  je pri tome vrlo tvrdoglava.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja očekuj da Piksi u nekom momentu meča ubaci "devojku za sve" protiv Danaca, jer povredio se Kostić a Mladenović i Živković će biti umorni.

Link to comment
Share on other sites

Ja očekujem da ovaj plotron nadobudni dobije otkaz , jer ovo sto on radi , što prezentuje na terenu, kroz taktiku, postavku, I odabir igrača, vredja zdrav razum. 

Svaki trener počev od Antica,Muslina,Mihajlovića, nešto su doneli, nešto se znalo, igralo se mnogo bolje i neki se red znao. Ovo sto radi ovo nadobudno stvorenje je pakao. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Možda me je, tj. verovatno, pregazilo vreme s ovim modernim formacijima, ali mi je utisak da nama baš fali klasična desetka, što Tadić definitivno nije. Na radaru mi je otprilike iz vremena kad je igrao u Sautemptonu, a on je tamo više igrao po strani, a ne kao plejmejker. Nisam ga pratio u Ajaksu, ali se u reprezentaciji nametnio kso neka desetka, pretpostavljam zato što nismo imali još nekog ko je tako dobar s loptom.

Baš nemamo igrača koji može kroz sredinu da poveže linije, a koji bi bio ofanzivniji. SMS mi definitivno nije taj.

Može li Samardžić da igra to? Pitam jer ne pratim Talijane.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Vec neko vreme mi je o Vlahovicu u slobodnom padu. Ali nisam ocekivao da cu bas ovoliko da mislim da je krs fudbaler.

Lepo ga neko opisa na tviter, fudbalski nedovic.
Fudbalski nedovic izmiksan sa Lukakuom.

Ne postoji truncice improvizacije, ni promila fudbalske rutine u operacijama.
Sve radi u nekakvim izmehanizovanim paternima. I sa i bez lopte. 
Ne oseca igru.

Mnogo ne volim kad vidim kad neko pravi neefikasne pokrete i pri obicnim situacijama. Kad pravi preintezivne pokrete iako je mnogo manje dovoljno...
Igrac preagresivni citljivih trait-ova, i sve to nekako prenaglaseno...

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, No name said:

Ja očekujem da ovaj plotron nadobudni dobije otkaz , jer ovo sto on radi , što prezentuje na terenu, kroz taktiku, postavku, I odabir igrača, vredja zdrav razum. 

Svaki trener počev od Antica,Muslina,Mihajlovića, nešto su doneli, nešto se znalo, igralo se mnogo bolje i neki se red znao. Ovo sto radi ovo nadobudno stvorenje je pakao. 

 


Fali i nama navijacima malo objektivnosti. Lako i brzo se sve zaboravlja. Kod Antica se znalo dok i njega nisu provalili, pa je krenuo slobodan pad uz isto tako tvrdoglavo ponasnaje. Kod Muslina se znalo u pocetku iako je bio antifudbl, da bi kasnije pri kraju kvalifikacija krenuo potpuni raspad. Mihajlovic je svaku utakmicu menja i formaciju i pola tima.
 

Kod Piksija se isto znalo i izgledalo je odlicno do Katara. Sta vise bilo je iznadprosecno dobro. Ali nasi treneri imaju uzasno losu moc prilagodjavanja na promene. Piksi je uz sve to od svih njih najlosiji trener. Da nije takva mazga to bi se lako popeglalo. Treba nam moderan trener koji pritom ima iskustva sa reprezentacijama. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja bih oprostio dijelom i Mitrovicu i Vlahovicu jer se silom prilika nalaze u situacijama i na dijelovima terena koji su im apsolutno nepoznati. Od tuda greske i nesigurnost.
Zamislite Moratu i Joselua zajedno na terenu od prve minute, od kojih jedan mora da se vraca u dubinu da kreira. Neprijatno? Da.

Evo razmisljam dal ijedan uspjesan evropski klub/reprezentacija igra sa dvije klasicne devetke, koje igraju iskljucivo u 16m, vec poslednjih 15-20 godina. 

Edited by nemanjau5
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nemanjau5 said:

Ja bih oprostio dijelom i Mitrovicu i Vlahovicu jer se silom prilika nalaze u situacijama i na dijelovima terena koji su im apsolutno nepoznati. Od tuda greske i nesigurnost.

Evo razmisljam dal ijedan uspjesan evropski klub/reprezentacija igra sa dvije klasicne devetke, koje igraju iskljucivo u 16m, vec poslednjih 15-20 godina. 


ne mozes da im oprostis kada je ocigledno da piksi to forsira da ne bi imao problem sa njima, pre svega Mitrovicem. On i Tadic nisu prezali od toga da javno vrse pritisak i traze garantovanu minutazu. Dva igraca koja su mnogo zaduzili repku, ali isto tako dva lika jako skromne inteligecije i ogromnog ega.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakvi su, takvi su...nemamo boljih jbg. Uz njih sam...podržavam ih i nayebem im se propisno familije kad me iznerviraju...ali na kraju dana...oni su tu.

Idemo Srbija. 💪🙂

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Unknown said:


Fali i nama navijacima malo objektivnosti. Lako i brzo se sve zaboravlja. Kod Antica se znalo dok i njega nisu provalili, pa je krenuo slobodan pad uz isto tako tvrdoglavo ponasnaje. Kod Muslina se znalo u pocetku iako je bio antifudbl, da bi kasnije pri kraju kvalifikacija krenuo potpuni raspad. Mihajlovic je svaku utakmicu menja i formaciju i pola tima.
 

Kod Piksija se isto znalo i izgledalo je odlicno do Katara. Sta vise bilo je iznadprosecno dobro. Ali nasi treneri imaju uzasno losu moc prilagodjavanja na promene. Piksi je uz sve to od svih njih najlosiji trener. Da nije takva mazga to bi se lako popeglalo. Treba nam moderan trener koji pritom ima iskustva sa reprezentacijama. 

Ko je Antica provalio? Volina iz saveza koja mu je uručila otkaz nakog SP....

Covek je otišao na SP ispred Francuske, sa najboljim napadom i odbranom. Na SP dobio Nemačku. Nakon toga dobija otkaz u kvalifikacijama, a vrlo se lako može zaključiti i da je to urađeno zbog para .Muslin nije bio podoban,  a svi znamo sta je bilo, I da nije dozvoljavao da mu se mešaju u sastav, pa je smenjen i doveden Krstajic.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Unknown said:

Kod Antica se znalo dok i njega nisu provalili, pa je krenuo slobodan pad uz isto tako tvrdoglavo ponasnaje

Nisam baš siguran. Mi smo SP sa Antićem igrali dosta solidno. To što nismo dobili Australiju, posle pobede nas Nemačkom je zaista bila nesreća. Gana isto, glup penal. No, posle ga je Tole smenio i bi šta bi.

E da hvala Slovencima što su pobedili Kubu u Ligi Nacija, ipak nas nisu do kraja sjebali 😄

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Počeo je pad u igri pod Antićem kako su kvalifikacije odmicale. Nije Gana bila samo glup penal nego jedna uplašeno odigrana utakmica na kojoj ništa nismo pokazali. Protiv Ozija smo se ispromašivali ali i primili dva gola, nije to slučajno. Nakon toga smo beše zabrljali i u Sloveniji i tad mu je uručen otkaz. Naravno da je bolji od raznih koje smo gledali ali nije bilo sve bajno, posebno pri kraju.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Barkley#34 said:

Nakon toga smo beše zabrljali i u Sloveniji i tad mu je uručen otkaz.

Igrali smo 1-1 sa Slovenijom na Marakani, ali otkaz mu je uručen i pre tog meča. Smenjen je zbog Toleta, ne zbog loše igre. Lično ga je on smenio i postavio Pižona i ugasio nam sve śanse za plasman.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na SP 2010 smo ispali jer sudija nije svirao penal 1/1 u 90toj minuti protiv Australije na 2 1 za, a sa 2 2 bi prosli dalje, jer je Nemacka dobila Ganu, sa 2 2 bi isli dalje, isti broj poena kao i Gana, ista gol razlika, ali vise datih golova. Medjusobni duel se ne gleda kod FIFA takmicenja, vec gol razlika. 

Sudija iz Urugvaja nas je zestoko ostetio, da je bio VAR , bio bi penal. 

 

Na stranu to smo samo u 1/2 promasili mnogo sansi i odigrali vrhunsko poluvreme, kasnije primili gol sutem iz daljine, Stojkovic trejdmark , primanje golova sa 25m. 

A da smo prosli, u 1/8 bi isli na USA, a u 1/4 na Urugvaj. 

 

Mozda se sada to nadoknadi protiv Danske i na ovom EURU, ali ne verujem, mi ne igramo nista, selektor se ne razume u posao koji obavlja, vecina u timu ne trce, zabusavaju. 1 poena i 1 dati gol, nije lose, cisto da ne bude krompiri u svim tim kolonama. 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Juan said:

Igrali smo 1-1 sa Slovenijom na Marakani, ali otkaz mu je uručen i pre tog meča. Smenjen je zbog Toleta, ne zbog loše igre. Lično ga je on smenio i postavio Pižona i ugasio nam sve śanse za plasman.

Onda se javio potrčko vukadinovic i govorio kako im je Antic tražio 100.000 e, mesečno, i tu priču su pustili u javnost da bi se oprali. 

Smestili su mu otkaz i to je jedina istina. Priče o rezultatima ne piju vodu. Covek je imao rezultate,  tačno je da je došlo do pada posle SP,ali nista sto se ne dešava ili da se ne da ispraviti. Jednostavno  prestao je da bude podoban i uručili su mu otkaz.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, No name said:

Ko je Antica provalio? Volina iz saveza koja mu je uručila otkaz nakog SP....

Covek je otišao na SP ispred Francuske, sa najboljim napadom i odbranom. Na SP dobio Nemačku. Nakon toga dobija otkaz u kvalifikacijama, a vrlo se lako može zaključiti i da je to urađeno zbog para .Muslin nije bio podoban,  a svi znamo sta je bilo, I da nije dozvoljavao da mu se mešaju u sastav, pa je smenjen i doveden Krstajic.

 


Tu pricu mozes da prodajes nekom ko ne prati fudbal. Antic je protiv Gane potpuno nadigran, protiv Nemacke je imao igraca vise 70 minuta i bio potpuno nadigran. Hvala Stojkovicu. Prvo poluvreme protiv kengura jedino dobro na celom prvenstvu. Nakon toga poraz od Grcke u Bg i spasavanje zive glave protiv Slovenije u Bg u finisu utakmice golom zigica. Protiv Grcke Raca Petrovic i Milijas zadnji vezni, Kuzmanovic plej. Protiv Slovenije u spicu tandem Zigic Danko Lazovic… potpuni raspad od igre. 
 

Muslin da nije bio podoban ne bi ni dosao na mesto selektora. Imao je laganu grupu koju je jedva prosao. Otvorio je kvalifikacije sa par dobrih utakmcia a onda je svaka sledeca bila sve losija, da bi zavrsio kvalifikacije sa nikakvom igrom. Forsiranje Rukavine, a Lazovic koji je tad bio u prajmu u Seriji A nije mogao poziv da dobije. Kad je Kolarov izlazio iz igre uvodio je Duska Tosic kao vinga jer mu je Kostic igrao polutku. Potpuni antifudbal koji je mogao da prodje samo protiv Velsa i Republike Irske i to na misice.

 

Piksi je prekopirao tu formaciju samo je na bokove stavio Lazovica i Radonjica desno i uglavnom Kostica levo i to je bio najplodniji period nase reprezentacije. Samo neko ko ne zna nista o fudbalu moze da priziva Muslina i zali za njim. A za SMS-a naravno nije bio u pravu i pokazao je da mu je licni ego vazniji od reprezentacije. Sergej je tad bio u ozbiljnoj uzletu u jakoj ligi i dodje ti magarac i kaze necu da ga pozovem. Ja bih ga izbacio kroz prozor a kamoli smenio. Isto kao sto sada Piksi jase Samardzica iz samo njemu znanih razloga i samo to je dovoljno da dobije pedalu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Danas bodić ko kolačić!

 

Kad pomisliš da je Pikseta prepotentni izvukao neke pouke iz prethodnih mečeva i poraza ,sa sledećom utakmicom vidiš da si se zajebao.Čovek je zaljubljen u sebe ,egoističan, prepotentan a nema razloga za to jer je trenerski duduk.

Jedina veća blamara od Piksete je selektor Engleske Salgejt.Tako da naš dunster nije najgori.

 

Što se tiče trećeg kola i meča sa Danskom sa sigurnošću mogu reći da će nas Danci sažvakati i ispljunuti.Zgaziće nas.

 

I na kraju,da sam umesto ovog momka Samardžića oterao BiH Piksetu u 3PM da žuljam klupu matorom Tadiću i šetaču SMS.

Više pokazao momak za 10-ak minuta nego njih dvojica zajedno.

 

Sledeću moraju početi Birmančević i Samardžić i sa jednom devetkom.

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...