Jump to content

Srbija na Evropskom prvenstvu 2024


Recommended Posts

Naš fudbal i ne postoji što se lepo vidi na velikim takmičenjima. I ne neće ni neki bolji trener mnogo promeniti pošto naši igrači neće da slušaju i igraju moderan fudbal. Realno imamo i malo igrača koji igraju ozbiljan fudbal, sve nešto na pola. Najgore je što nemamo na vidiku bekovr, dobre veznjake a to stvara igru. Očekivati da senilni Džaja i sns nedimović nešto promene je utopija. Eto za utehu Srbija je osvojila prve bodove na EP.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Geronimo said:

Ostaje zal jedino sto neko nije Piksline primadone napunio kao punjene paprike...

 

Sreća što na klupi najače reprezentacije u našoj grupi sedi duduk koji može ruku pod ruku sa Piksijem inače moglo je lako i to da se desi ...

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dekifisher said:

Ovo je pljačka neverovatna. I to je činjenica... Sve ostalo su vaše maštarije kako bi mi dali 5 komada Danskoj i Sloveniji da je neko drugi selektor!

 

Vladan Milojevic i Aleksandar Stanojevic bi prosli ovu grupu sa drugog mesta i sa cetiri osvojena boda. 

Edited by Markoss
  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dracarys said:

Ma neće Piksi niđe, jer je jedini selektor koji je obezbedio sp i ep uzastopno.

 

Možda će biti smenjen ako se ne budemo kvalifikovali na SP u SAD.

 

Pa nećemo se kvalifikovati jer smo drugi šešir. Jedino kroz baraž, ali isto nema šanse.

Link to comment
Share on other sites

Just now, nunilo said:

Bio sam malo iznenadjen sto je Rajkovic prva opcija Piksiju, uvek bih se pre odlucio za drugu dvojicu ali decko je branio odlicno.

Eto ako neko moze da se pohvali svakako moze on.

Ali mora bolje ispucavati lopte. Nikako da pogodi. Ostalo je odradio vrhunski. Osim ove čudne izjave. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

 

Vladan Milojevic i Aleksandar Stanojevic bi prosli ovu grupu sa cetiri osvojena boda. 

Ajde Markose uozbilji se. Isto bi se i oni kladili na Mitrogola i SMS-a a od njih mucak na turniru.

Edited by suptil
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Iskrene čestitke predsedniku ,Presvetom Džaji ,Poljoprivredniku Nedimoviću i SNS botu Piksiju i svim podguznim muvama I brabonjcima po savezima koji zarad sitnog čara ćuti i diže ruke kad treba .

Dok se ta FSS mafija ne skloni neće biti bolje mi reprezentaciji mi fudbalu uopšte u ovoj zemlji.

Trebaju neko novi ljudi,nove ideje i nova energija ,koja će se fokusirati na rad,plan i program a ne na lopovluka,fotelji o korupciju 

Dok se to ne desi,bićemo samo dno fudbalskog sveta i mimo nas će prolaziti takmičenja.grupe i osmine finala.

Još jednom svaka čast selektore vrhunsko vođenje ekipe.Produžiti ugovor i pojačati milione.

Edited by Zadnji vezni
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Dusko said:

Dobro nemojmo napadati Rajkovica. On je medju retkima koji je korektno radio svoj posao.

Ne napadam ga, ni ne poznam ga, zabavila sam se ovih par dana, nego mi je to razmišljanje čudno-nemaš nijednu pobedu i misliš da je trebalo da prođeš...pa kako :classic_biggrin:

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Markoss said:

 

Pa to sto bi se kladili na nekog, ne znaci da ne bi bolje postavili utakmicu i da uprkos tom balastu ne bi uspeli da prodju makar grupu. 

Delim tvoje razocarenje. Meni je neshvatljivo da Mladenovic nije igrao vise. To robovanje Mitrogol i Vlahovic moraju zajedno je ludost. Moje najvece razocarenje je SMS iMitrovic. Uz cinjenicu da je Samardzic sa Tadicem morao da igra u finisu. Jbg... "Rade nas ko volove daju nam golove..."

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...