Jump to content

Srbija na Evropskom prvenstvu 2024


Recommended Posts

Ali ja sam umro kod 3 napadaca kad je uveo. Mitru svaka cast ali on ne moze vise.Tj otkako je u Arabiji. 90 minuta full intisety.

Iskreno ono povlacenje za dres jeste penal ali ti kao mrcina i snazan bi trebao da ti ne smeta toliko i verujem da je on u top formi da bi i uprkos tome dosao do lopte i mozda dao gol. Ovako neka mu nije svirao.Nije mi zao.

Edited by Don Dusko
Link to comment
Share on other sites

Zahvaliti se i Piksiju, i primadoni superstaru Tadicu, i amaterskom duu iz Arabije - SMS i Mitrovic.

 

Vreme je da se okrene novi list, ova generacija je ekstremno luzerska, i nastavimo li ovako, ima taj pelcer da ode i na ove poput Vlahovica, Ilica i Pavlovica koji svakako imaju kvalitet i mentalitet. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Dusko said:

Sto je najgore Danska nije odigrala nista narocito. Da smo mi fudbalska ekipa mozda bi smo i uzeli 3 boda.

Pa sami su nam poklonili kakvu takvu kontrolu, njihov selektor fejlovao…

Da se nisu bez razloga povukli (bez igraca za kontre) i uplasili (wtf), izrutinirali bi nas laganeze. Holmund i Eriksen se igrali sa nama.

 

_______
 

Da sumarizujemo našu repstaciju, ofanzivno naš naibolji igrac je bio stoper igrajuci nekog kao levog beka.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...