Jump to content

EURO 2024 Fantasy


Recommended Posts

Ali lik produzio 3 minuta i jos pusti 2 MINUTA preko toga i onda da crveni(koji je zasluzen) ali debelo iza vremena koji je predvidjeno.

Al dobro Kros koji je zasluzio 3 crvena igrao celu tekmu na oprostaju.

1 minute ago, McLeod said:

Tragedija. Kad bi sabrao sve nezasluzene pobede u fudbalu na vrlikim takmicenjima pet koji idu posle Spanaca zajedno nemaju toliko

Mece sta da ti kazem. Trebao si agitovati za Spance.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Spanci su daleko bolja ekipa, nevidjena lakoca igranja, prijem, predaja, drublinzi telom, da nije bilo domaceg terena i sudije koji je pustio tucu, ovo bi bilo rutiniranje. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Bravo Spanci! Odavno se divim igracima i stilu igre koji se neguje u Baskiji i okolnim regijama. Uvek u drugom planu, a cine kicmu nacionalnog tima Spanije. Akcenat na tehnici, tehnici i tehnici. Merino je pravi primer te skole. 

 

Karvahalu ovo nije trebalo na kraju al jbg. Ponovicemo jos jednom, najvise pokazali do sada i zasluzili prolaz protiv domacina. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Karvahal iskusno pravio drugi žuti, jer je svakako propuštao polufinale zbog prvog kartona. 

 

Pre utakmice nisam navijao ni za jedne, ni za druge. Čak mi je Nagelsman gotiva, ali nakon ona dva mesarska poteza Krosa i povrede, bio sam za Špance. 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Урош19 said:

Ko sad propušta sem Karvahala i kako, zar se nisu brisali kartoni

 

Morata debilko dobio još jedan žuti na klupi, propuštaju oba Španska štopera (ako sam dobro upratio), Karvahal, Ruiz povređen, Olmo ćopkao zadnja dva minuta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mile1 said:

Mislim da je u onoj situaciji kod ruke Kukurelje bio pokazan ofsajd Fulkruga ili kako vec

Ako je tako onda ok.

3 minutes ago, Prijatelj Mitar said:

Karvahalu ovo nije trebalo na kraju al jbg. Ponovicemo jos jednom, najvise pokazali do sada i zasluzili prolaz protiv domacina. 

Pa da je Tejlor svirao 10 sec kraj ne bi ni doslo do tog crvenog.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...