Jump to content

EURO 2024 Fantasy


Recommended Posts

2 hours ago, neko me sabotira said:

Italija opet do finala.

 

Daj bože, ali sve mi se čini da će Engleze da usere i onda u finalu onako ružno uzmu titulu. Kakav bi to bio tužan Euro..

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Markoss said:

Sta sad kaze Dule wannabe Modric Tadic? 

 

Jbt, ovaj juce maltene place jer mu je reprezentacija primila gol u nadoknadi, ovaj nas bog holandskog fudbala pizdi jer je utakmicu poceo s klupe. 

“Bog holandskog fudbala” je Modricev Real sam razbio 2019. najmanji je on problem ovde, oladi malo

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kako smo kilavo odigrali kvalifikacije u najlakšoj grupi u istoriji kvalifikacija čudo je da smo uzeli čak 2 boda ovde. I nisu nam napunili mrežu kako sam se pribojavao. Pre svega zasluge idu Rajkoviću pa onda i odbrani koja je od naslabije karike u timu postala najjača.

 

Ako ništa opravdali su izostanak velikog hajpa uoči prvenstva. Znali smo da posle mučenja sa Bugarskom u grupi i odlaska na Euro u poslednjem momentu nema ništa od nekakvog dobrog učinka u Nemačkoj.

Edited by Drago
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vucicu nosis li masku Piksija?

5 minutes ago, Carl Johnson said:

“Bog holandskog fudbala” je Modricev Real sam razbio 2019. najmanji je on problem ovde, oladi malo

Kad je to bilo?Zaboravilo se...Jbg.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Denmark vs Slovenia tiebreakers

Euro 2024

H2H: Draw (null)

Goal Difference: both on 0 (null)

Goals scored: 2 each (null)

Yellow cards: 6 each (null)

Euro 2024 qualifiers (same group):

Points: 22 points each (null)

H2H: Denmark wins (1 win and 1 draw)

Denmark finish 2nd and Slovenia 3rd.
 

hahahahaha 

:18:

Link to comment
Share on other sites

Pijanac prezadovoljan, Tadić i Mitrović srećni i zadovoljni, jedino Rajković nešto iskreno kiseo i nesrećan. Izbacuj to iz tima, remeti naprednjačku atmosfericu. 

 

Čekamo Litvaniju, Moldaviju i Mandaliju da nam Mitro uđe u formu i obori rekord Bobeka i Čajkovskog. A mediji isvršavaju na svog ljubimca. Ovo je i ovako njegova privatna reprezentacija, Savo Milošević novog doba. Vlahoviću Dušane, imaš blagoslov da prijaviš povredu primicača narednih 6 meseci, koji će ti ovo kurac. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Barkley#34 said:

A Modrićev Real je pre metar dana uzeo LŠ.

 

Ali Duca je pre mesec dana izdominirao Arararaspsehir.

 

Nema veze, bitno da je on zadovoljan minutazom, ipak je najbolji i najspremniji igrac i bog fudbala. Bitno da se njemu jos igra, nadam se da ce on da sastavi sledeci spisak, zasluzio je, cisto da se ne nervira, ipak je najbolji. 

 

Bukvalno najjadnija izjava u novijoj istoriji srpskog fudbala i to od nekog ko je kapiten, od koga ocekujes da bude lider i da stavlja ekipu u prvi plan, i van terena, a kamoli na terenu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ubedjen sam da bi jedno 10 coveka sa foruma bolje vodilo ovaj tim od pasipoljanskog alkoholicara. 

Igracima nemam sta da zamerim videlo se da im je stalo borili se maksimalno ko je koliko mogo u svakoj utakmici, nece danasnji fudbal kad ne znas sta i kako trebas da igras koliko god se borio i trcao.

 

Posebna zahvalnost Jovicu, kompletnoj odbrani i Rajku.

Link to comment
Share on other sites

Činjenice su sledeće: 

- u 3 utakmice nismo stvorili nijednu šansu, sem Mitrovićeva prečka protiv Slovenije. 

- u 3 utakmice nismo imali nijedan smislen napad. 

- u 3 utakmice nikakav plan igre nismo imali.

 

Prozivanje igrača ne pije vodu. Niko se ne može prozvati da se ne zalaže, nije to problem. Problem je isključivo u nestručnom štabu. Da bi se gledalo na reprezentativne turnire prvo u glavi se mora imati da je reprezentativni fudbal na dosta nižem nivou od klupskog. Kretnje, taktike koje se dovode do savršenstva u klubovima na najvećem nivou traju nekad i godinama. Izuzeci su recimo slučajevi kao Španija onih godina kad su osvojili sve ili Njemci posle njih kad je većina nosioca igralo u istom klubu. 

E sa te polazne tačke treba gledati na to da su na ovakvim turnirima iznenađenja itekako moguća i bez vrhunskih igrača. Dovoljno je naći par stvati koje idu i držati se toga. 

Pogledati Austrijance, pogledajte Kolumbiju na kopi, Maroko prošlo svjetsko, Švajcarce itd.

Ovo što smo mi igrali noćas i što igramo inače je kao neko kad igra Fifu. Ovo sa 3 napadača u 70-om minutu je kruna svega. Baš kao na igrici kad pomjeriš sve u napad. Bez ikakvog plana, bez ikakvog smisla. Tako i igramo svo vrijeme. 

Nama treba trener. Znači samo trener. Ne ovaj klovn. 

Inače i meni se čini da je bio penal.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Znalo se sta ce biti jos kada je Piksi pozvao dva rekreativca iz Arabije. To moderan fudbal ne prasta. Sramota da jedan utovljen krmak kao Mitrovic iga tj seta se toliko minuta u sve 3 utakmice.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Markoss said:

Slavisa Jokanovic je slobodan npr.

 

Trener sa solidnim CV-em, ali verovatno najboljim od svih srpskih trenera, uz to ime, bivsi reprezentativac. 

 

Jel zna neko za koga glasa na izborima, cisto da znamo svi dal moze ista od toga u teoriji da bude?


Mislim da su on i Ivic distancirani od ove SNS-FS mafijaske price i da ne zele nikakav kontakt sa istom.
Samo je dolaskom Vidica to realnost.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, atmsfr lnČ said:

Ubedjen sam da bi jedno 10 coveka sa foruma bolje vodilo ovaj tim od pasipoljanskog alkoholicara. 

Igracima nemam sta da zamerim videlo se da im je stalo borili se maksimalno ko je koliko mogo u svakoj utakmici, nece danasnji fudbal kad ne znas sta i kako trebas da igras koliko god se borio i trcao.

 

Posebna zahvalnost Jovicu, kompletnoj odbrani i Rajku.

Od mene bi samo Pep i Ancelotti vodili bolje. Bilo Koji tim.

  • Like 1
  • Love 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Molina23 said:

Pijanac prezadovoljan, Tadić i Mitrović srećni i zadovoljni, jedino Rajković nešto iskreno kiseo i nesrećan. Izbacuj to iz tima, remeti naprednjačku atmosfericu. 

 

Čekamo Litvaniju, Moldaviju i Mandaliju da nam Mitro uđe u formu i obori rekord Bobeka i Čajkovskog. A mediji isvršavaju na svog ljubimca. Ovo je i ovako njegova privatna reprezentacija, Savo Milošević novog doba. Vlahoviću Dušane, imaš blagoslov da prijaviš povredu primicača narednih 6 meseci, koji će ti ovo kurac. 

Koliko god da je loš Mitar, sramotno je pljuvati ga za golove Litvaniji i ko zna kome. Trpao je redovno i jačim ekipama i vadio nas iz govana.

 

Njegova igra je naravno propala ove godine ali je još više propala jer je korišćen glupo. U onakvoj postavci u prvom je bio max beskorisan i odblejao je na svojoj polovini. Teško da bi i neko drugi bio korisniji isko bi više trčao. Kasnije je umro i počeo loše da se ponaša, kao što sam napisao, kao matorac na fudbalu (npr. ono kad lopta nije došla do njega a on pao i ostao da leži dok se akcija nastavlja), iako je realno povučen u onoj šansi. Svejedno, moraće neko da ga opameti ali nema ko.

Edited by Barkley#34
Slovo
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Fudbal kako ga mi igramo je verovatno nešto najružnije, najdosadnije i najdekadentnije što sport može da ponudi. Krvare oči. Bukvalno ima više smisla gledati sat i po netremice u zid/plafon. 

 

Kriket je za ovo akcioni film najviše kategorije. 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mitrovic je u ovom fizickom stanju igrac za bunarenje zadnjih 20ak minuta i nista vise. Jasno je da je on legenda reprezentacije i najbolji strijelac ali on nikad nije bio vrhunski spic i pogotovo nije sad dok je u Arabiji. Vlahovicev plafon je mnogo mnogo visi i njemu se mora podrediti. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...