Jump to content

EURO 2024 Fantasy


Recommended Posts

On 6/21/2024 at 8:27 AM, Problem sa licnim greskama said:

U utorak da se okrenemo medalji u košarci i obavezama u Parizu.

 

Ne vidim kako možemo dobiti Dansku. Jednostavno nismo toliko kvalitetni.

 

Ipak treba pokušati sve, 90min, 1 utakmica, ko zna.

O jbt, ako negdje i u nekom sportu ima iznenađenja, to su veliki turniri u nogometu. 

Pa evo i u Njemačkoj već u 1. kolu iznenađenje. Morata ubojit iz 1. šanse 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bugl Khan said:

O jbt, ako negdje i u nekom sportu ima iznenađenja, to su veliki turniri u nogometu. 

Pa evo i u Njemačkoj već u 1. kolu iznenađenje. Morata ubojit iz 1. šanse 


Naravno, mozda sutra stize i mesija na kuglu zemaljsku. Sve je moguce. 

Realnost je da necemo pobediti i da se nece poklopiti 5 utakmice da bismo prosli sa 2 boda. 

Link to comment
Share on other sites

Realno je bilo i da protiv Portugala uzmete 0, a ne 4 boda u 2 tekme. Realno je bilo i da Kamerun dobijete 4 ili 5:1, realno je bilo da dobijete Škote doma za odlazak na EP....a tek realni rezultati ostalih reprezentacija...

 

Btw, netko je spomenuo Tursku 2002. To apsolutno nije nikakav primjer. Nikog iz srednjeg ranga nisu pobijedili, da ne spominjemo nešto više. Sam rezultat je iznenađenje, ali utakmice nisu. Za razliku od Grka

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bugl Khan said:

Realno je bilo i da protiv Portugala uzmete 0, a ne 4 boda u 2 tekme. Realno je bilo i da Kamerun dobijete 4 ili 5:1, realno je bilo da dobijete Škote doma za odlazak na EP....a tek realni rezultati ostalih reprezentacija...

 

Btw, netko je spomenuo Tursku 2002. To apsolutno nije nikakav primjer. Nikog iz srednjeg ranga nisu pobijedili, da ne spominjemo nešto više. Sam rezultat je iznenađenje, ali utakmice nisu. Za razliku od Grka

Što bi rekao Miroslav Ilič - "samo nemoj lažnu nadu da mi daš" 😁.

Napadaće Danci prostor koji ostavljamo po bokovima i ja ne vidim način da se odbranimo. Bliži amo nekoj petardi, nego iznenađenju.

Elem, ako Piksi ostane, treba mu neko ko se razume u taktiku kao pomoćnik. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Don Juan said:

Što bi rekao Miroslav Ilič - "samo nemoj lažnu nadu da mi daš" 😁.

Napadaće Danci prostor koji ostavljamo po bokovima i ja ne vidim način da se odbranimo. Bliži amo nekoj petardi, nego iznenađenju.

Elem, ako Piksi ostane, treba mu neko ko se razume u taktiku kao pomoćnik. 

Ti veruješ da će bahati piksi nekog da posluša? On veruje da najbolje zna fudbal na celom svetu i ni jedan ozbiljan trener neće da sarađuje sa njim. 

Link to comment
Share on other sites

Lukakua ni sreća neće malo da pogleda ako ćemo iskreno.
Spreman je,dobro igra,radi mnogo,ali neverovatno je kako se još nije upisao. Tri nepriznata gola

KDB još jednom pokazuje kakva je klasa.

Link to comment
Share on other sites

Francuzi bez Mbapea ipak deluju dosta jalovije. Ako ne bude spreman za nokaut fazu Francuska nije prvi favorit više.
Sa druge strane,Holandija sa Depajom deluje neubojito. Čovek je non factor za sada i mislim da Kuman treba da razmisli o Zirkzeu ili čak Veghorstu.

Link to comment
Share on other sites

Portugalski igrači održali fudbalsku lekciju prepotetnim mediokritetima od turskih igrača.
Takođe,legendarni nastup portugalskih navijača koji su ućutkali 60.000 Turaka: "Sou,de Portugal eu sou!"

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Perkos2 said:

Ti veruješ da će bahati piksi nekog da posluša? On veruje da najbolje zna fudbal na celom svetu i ni jedan ozbiljan trener neće da sarađuje sa njim. 

 

I sve mane kontrira sa "ja ne želim kukavički fudbal".

 

Ko za rezultat mari. U njegovoj glavi smo uvek bili bolji. 😄

Edited by Problem sa licnim greskama
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Barkley#34 said:

Ne daj ti bože da se Mitar raduje s tobom :lol_2:

 

 

 

Konačno je kolorizovana ta čuvena seksualna tenzija grobara i cigana. Put in the Louvre ❤️

Edited by Molina23
  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...