Jump to content

EURO 2024 Fantasy


Recommended Posts

41 minutes ago, Don Dusko said:

https://www.instagram.com/reel/C8jIks2MF9w/?utm_source=ig_embed&ig_rid=106b8ac5-8801-4e8b-a44f-21e67a3fff1e

 

Ovde deluje kao da su mu sve ladje potonule... A i ovo navijac da ga uhvati za ruku i drzi i preti...

Ima još jedan snimak u toku utakmice gde vodi raspravu sa navijačem.

Sport Klub je okačio,nemam IG pa ne mogu da podelim.

Potpuno je izgubio konce,glavna imena očigledno ga ne šljive ni dva posto.

 

Link to comment
Share on other sites

Lukaku je oduvek imao konstituciju boksera,ali čovek igra visokim intenzitetom.
Meni je mnogo lošije izgledao u Kataru. Ono je bio potpuni njegov raspad;ovde ga jednostavno neće.

Mora da si ga negde (po)hvalio nedavno. Nema drugog objašnjenja za ovu količinu anti-sreće :smiley50:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Problem sa licnim greskama said:

 

I sve mane kontrira sa "ja ne želim kukavički fudbal".

 

Ko za rezultat mari. U njegovoj glavi smo uvek bili bolji. 😄

Kad je došao rekao je da hoće da vidi pas igru, Srbiju koja napada, hoće potez, dribling, loptu koja para obranu. Hoće da vidi art 

Link to comment
Share on other sites

Meni uopšte ne deluje niti spor niti trom. Možda nije na vrhuncu forme, ali je jak kao konj, ima jak šut i rekao bih eksplozivan. Najbolji primer je ona situacija kada je sam sebi napravio šansu, čini mi se na desetak minuta pred kraj utakmice kada je gurnuo loptu u desnu stranu pored rumunskog fudbalera, obišao ga u dva koraka i šutnuo ali mu je golman odbranio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

X na kladionici 2.1 

 

Ukrajina je u najgorem položaju u toj grupi. Moraju da jure pobjedu protiv Belgije. 

 

Kao finiš prvenstva Serie A u najboljim danima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

sutra početi sa 6 veznih i jednim špicom. Samardžić pod obavezno . Tadić iza špica. Da ima kojone pa da proba sa Jovićem. Ja bih probao i sa Maksimovićem i Ilićem na zadnjem veznom i dva bočna Mladenović i Žile. i tri stopera. tako se branimo sa 5,6 u vezi i napadamo sa isto toliko.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Juan said:

U pravu si treba početi dan ranije, da se uigraju 😁

Stalno mi je u glavi da sutra igramo kad ono Hrvati sutra a mi u utorak.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Problem sa licnim greskama said:

 

Da, ali nije ispunio obečanje. U tome je ipak problem.

Koje obećanje nije ispunio? Odveo vas izravno na SP, odveo vas izravno na EURO, u međuvremenu vas uveo u A Ligu nacija (ovo je za reprezentacije kao naše vrh stvar, al to ćete vidjet). Svaki izbornik se prvenstveno ocjenjuje prema ostvarenim rezultatima, a po tom kriteriju boljeg od njega niste imali. 

Sad, što je (nogometno) neobrazovani, nepismeni i bahati pajac, što su mu floskule prestale bit zanimljive prije 3 godine, što je jutarnja kava sa stožerom( ekipom malom, ekipom ludom) postala boca žestokog alkohola, što viri iz vrhovnog Pakistana, što mu gastoški šabani drže lekcije za vrijeme prve must win (za prolaz skupine) utakmice EPa....to je sve sramotno. Ali je isto tako, kod ocjenjivanja njega kao izbornika, potpuno nebitno.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bugl Khan said:

Koje obećanje nije ispunio? Odveo vas izravno na SP, odveo vas izravno na EURO, u međuvremenu vas uveo u A Ligu nacija (ovo je za reprezentacije kao naše vrh stvar, al to ćete vidjet). Svaki izbornik se prvenstveno ocjenjuje prema ostvarenim rezultatima, a po tom kriteriju boljeg od njega niste imali. 

Sad, što je (nogometno) neobrazovani, nepismeni i bahati pajac, što su mu floskule prestale bit zanimljive prije 3 godine, što je jutarnja kava sa stožerom( ekipom malom, ekipom ludom) postala boca žestokog alkohola, što viri iz vrhovnog Pakistana, što mu gastoški šabani drže lekcije za vrijeme prve must win (za prolaz skupine) utakmice EPa....to je sve sramotno. Ali je isto tako, kod ocjenjivanja njega kao izbornika, potpuno nebitno.

 

Susjed, daj nemoj nas jebat.

  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...