Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

3 hours ago, Amigo21 said:

Hvala bogu pa ima istomisljenika jer ja kada isticem sta pricaju navijaci a sada i trener(i) Partizana dobijem ovde komentar koga boli kurac za Partizan. Poenta je da oni imaju jako dobru propagandu koja utice i na odredjene nase navijace pa pocnu da ih slusaju. Oni imaju bukvalno 10 podcasta ili yt emisija ala Zeljko Pantic ili Vladan Tegeltija i tu pljuju i lazu po Zvezdi svaki dan. Drago mi je sto si sada dokazao koliko Stanojevic laze. Ja mogu da dodam samo da je najobicniji smrad i da je upravo on postao "neki" trener kada je fudbalom vladao Tole Karadzic a Zvezda nije imala ni za struju. Tada nije pricao o ravnopravnosti i pravdi. Smrad.

Baš nemam šta da radim u životu nego da pratim tegeltiju i željka pantića. Stanoje je bio govno i kad su mu nameštali titule sad je još veće ali to ni za jedan evro ne umanjuje krađu u našem klubu. Dakle kad kažem da su terzić,mrkele,negić,i ostali ološi lopovi i šteta po Zvezdu ko god mi na to pomene Partizan ja znam da imam za sagovornika terzinog vojnika koji bi da relativizuje to što taj kreten radi po Zvezdi. A titule u Srbiji su besmisleme baš kao što su bile i kad ih je Stanoje osvajao.

  • Like 4
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Bodo kod kuci na vestaku je uvek mnogo teska utakmica. Neresen rezultat tamo bih odmah potpisao, a verovatno i minimalan poraz. Na Marakani bi vec trebao nas individualni kvalitet da odluci, tako da verujem da prolazimo dalje ako se iz Norveske vracamo aktivnom rezultatom.

Link to comment
Share on other sites

Mrsave su sanse da se iz Norveske vratimo bez minusa, samo je pitanje da li ce taj minus biti nadoknadiv. Odmah bih potpisao minimalan poraz, ali kad Miloje plasira 6. razlicitu varijantu odbrane od pocetka sezone i Rodic zadjuska na vestaku kraj leve aut linije, ni komsijski scenario iz Lublina uopste nije nemoguc...

 

S druge strane, nije neka greota ni ako izduvamo za LS, objektivno pripadamo donjem domu LE.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Perkos2 said:

Baš nemam šta da radim u životu nego da pratim tegeltiju i željka pantića. Stanoje je bio govno i kad su mu nameštali titule sad je još veće ali to ni za jedan evro ne umanjuje krađu u našem klubu. Dakle kad kažem da su terzić,mrkele,negić,i ostali ološi lopovi i šteta po Zvezdu ko god mi na to pomene Partizan ja znam da imam za sagovornika terzinog vojnika koji bi da relativizuje to što taj kreten radi po Zvezdi. A titule u Srbiji su besmisleme baš kao što su bile i kad ih je Stanoje osvajao.

Ja sam Terzin vojnik? 😂

Ja pricam i tvrdim da je njihova propaganda jaka i da ima uticaj na neke nase navijace. Od 1945. Mi se sa njima borimo za titule u kosarci onda dodje Zeljko i kaze da ih ne zanimaju domaci trofeji, njihov klub kaze da ih ne zanimaju domaci i krece propaganda da su domaci trofeji nebitni njihovi naviajci to prihvate a onda i velika grupa nasih navijaca prihvati da ih ne zanimaju ti trofeji. Eto sada sam Covicev "vojnik" po tebi... Pokusaj da razgranicis da li ja branim Zvezdu ili Terzu jer je razlika velika.

Link to comment
Share on other sites

Po kojoj objektivnosti smo slabiji od bilo koje ekipe iz plej-ofa lige šampiona? Okej Galatasaraj zvuči opasno, ima par skupih imena ali igraće protiv Jang Bojsa pa ćemo videti koliko je ta opasnost realna. Sa svakom drugom ekipom možemo igrati egal.
 

Jbt, imamo reprezentativce Izraela, Koreje, Srbije, Slovenije, Angole, Paname itd. Ekipa ozbiljnih igrača. Sve je u rukama trenera da kreira ozbiljan sistem koji, nažalost, kao stručnjak deluje dosta neozbiljno ali konačan sud nakon plej-ofa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Amigo21 said:

Ja sam Terzin vojnik? 😂

Ja pricam i tvrdim da je njihova propaganda jaka i da ima uticaj na neke nase navijace. Od 1945. Mi se sa njima borimo za titule u kosarci onda dodje Zeljko i kaze da ih ne zanimaju domaci trofeji, njihov klub kaze da ih ne zanimaju domaci i krece propaganda da su domaci trofeji nebitni njihovi naviajci to prihvate a onda i velika grupa nasih navijaca prihvati da ih ne zanimaju ti trofeji. Eto sada sam Covicev "vojnik" po tebi... Pokusaj da razgranicis da li ja branim Zvezdu ili Terzu jer je razlika velika.

Vidis, sve je ovo tacno sto kazes. Ja kada  se rasoravljam sa navijacima Partizana, pominjem sve to i mnogo toga jos. I na ovom forumu su bile teme na kojima se govorilo o ovim stvarima i prepucavalo se sa grobarima. Kada sa drugarima ciganima razgovaram, grobare samo ovlas pominjem i mnogo vise se fokusiram na nas, nase dobre i lose stvari. Nema potrebe ovde Zvezda da se brani od zvezdasa, svi ovde i l kada kritikuju rade to iz najbolje namere.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Мџе said:

Po kojoj objektivnosti smo slabiji od bilo koje ekipe iz plej-ofa lige šampiona? Okej Galatasaraj zvuči opasno, ima par skupih imena ali igraće protiv Jang Bojsa pa ćemo videti koliko je ta opasnost realna. Sa svakom drugom ekipom možemo igrati egal.
 

Jbt, imamo reprezentativce Izraela, Koreje, Srbije, Slovenije, Angole, Paname itd. Ekipa ozbiljnih igrača. Sve je u rukama trenera da kreira ozbiljan sistem koji, nažalost, kao stručnjak deluje dosta neozbiljno ali konačan sud nakon plej-ofa.

 

Sve su svetske sile u fudbalu.... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Priziva se scenario iz Lublina i debakl protiv Bodo Glimta samo da bi se reklo "eto vam Terzićeva sklepotina od tima, ne igra kako bismo voleli u avgustu mesecu" 😂 sjajno, nema šta. Epitet "Terzin vojnik" incoming. PS. Nije da se nije prizivao debakl i protiv Salcburga i Jang Bojsa, ali gle čuda, sreća nas je pogledala oba puta. Slučajnost "dunstera" na klupi.

Edited by Stanko1997
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Od Norvežana pamtim Rozenborg kad smo propustili šanse u gostima, a onda klizanje mislim Perovića za laganu kontru gostiju na Marakani i gotovo.

 

Tromzo/Tromze ili kako već sam imao sreću da propustim.

 

Nek bude treća sreća. 

Link to comment
Share on other sites

Ako ništa drugo ne mogu više naši da se žale što igraju na veštaku. Sad imamo i mi svoj teren sa najsavremenijim veštakom za treniranje. Svakako će oni tu biti u prednosti ali i naša pozicija je sad bolja sa te strane. 

Koliko god da smo individualno kvalitetniji mi smo trenutno bliži da ispadnemo nego li prođemo ako uzmemo u obzir šta i kako mi igramo u poslednje vreme a oni uigrani i u jeku sezone. Naš individualni kvalitet ne može da pokrpi to kako užasno izgledamo trenutno. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Definitivno nasa neuigranost i odsustvo sistema u igri, regularnog tima ovde predstavlja ozbiljan problem i nesto sto moze biti faktore protiv nas.

Uigrani su, vrlo visoko izlaze i ja ne vidim nacin da ih u trenutnim okolnostima odbrambeno odbijemo na njihovom terenu.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Stanko1997 said:

Jagielonia je više ispod prosečna ekipa nego što Bode igra dobro. Čak i sa minimalnim porazom tamo, na Marakani nemaju šta da traže.

Najbolji put za ispadanje je ovakvo razmišljanje. Ako se u prvi meč uđe sa samo sa ciljem da se odbranimo možemo da se pripremamo za LE.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Čočo said:

Naš individualni kvalitet ne može da pokrpi to kako užasno izgledamo trenutno. 

 

Pritom smo na pripremama sasvim obecavajuce izgledali, ali onda je krenulo tumbanje... S naglaskom na kapitena Spaju koji je direktno sa plaze uleteo u 11, kao da je Nesta iz prajma a ne mediokritet kakav jeste, i potpuno razjebao odbranu koja je prilicno korektno delovala.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Guru said:

Ovo je definitivno ozbiljan sistem, trener im je tu od 2018. i ima prepoznatljiv stil, vidi se po visokom presingu, build up-u, automatizmima u igri, ja bih voleo da mi igramo ovako agresivan, organizovan i smislen fudbal... Al' pored svega toga su oni ipak prilično tanki individualno, ja nemam nikakvu dilemu da smo mi igrački jači i da imamo viši plafon, brine samo naš stepen neuigranosti pred ovaj dvomeč... 

To je sve ono sto cigani zele da zvezda bude

  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, TB Told said:

Najbolji put za ispadanje je ovakvo razmišljanje. Ako se u prvi meč uđe sa samo sa ciljem da se odbranimo možemo da se pripremamo za LE.

Ovo je moj utisak i razmišljanje, ne igrača i trenera. Tako da jedino ja mogu da se spremam za LE.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da ne delujemo kao raštimovana banda, da imamo startni tim, da imamo neki sistem, neku taktiku, pa da kažeš da smo favoriti, ovako ne znam sta bi rekao i očekivao.

Ja čak mislim I da sam Milojević ne zna ko su mu najboljih 11, u kom sistemu će da igra, da li planira presing kao što je igrao u prošloj sezoni itd...

Ono u šta sam siguran to je da će vratiti rodica u tim, koji je naprasno preskočio poslednja dva kola, ali će biti spreman za Evropu. Spajic je takodje tu, njemu je mesto zagarantovano,  čak je i kapiten, I ako je jedan od najnespremnijih igraca u timu, I nije odradio pripreme. 

Pored ove dvojice koji su sigurni u timu , još bi dodao i hvanga, koji je siguran sa razlogom , u odnosu na onu dvojicu. Ostalih 8 mesta neka nam je bog u pomoći kakvu kerefeku može izvesti milojevic. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, berti said:

Vidis, sve je ovo tacno sto kazes. Ja kada  se rasoravljam sa navijacima Partizana, pominjem sve to i mnogo toga jos. I na ovom forumu su bile teme na kojima se govorilo o ovim stvarima i prepucavalo se sa grobarima. Kada sa drugarima ciganima razgovaram, grobare samo ovlas pominjem i mnogo vise se fokusiram na nas, nase dobre i lose stvari. Nema potrebe ovde Zvezda da se brani od zvezdasa, svi ovde i l kada kritikuju rade to iz najbolje namere.

Ne branim ja Zvezdu od Zvezdasa samo bih voleo da ne nasedaju na njihove spinove jer sve vise Zvezdasa osporava uspehe(trofeje) naseg kluba, Stanoje je danas 40 minuta na konferenciji pljuvao Zvezdu a ne Zvezdana Terzica. Stanojevic kaze da mu smeta sto idemo Cuki u Pancevo ja kazem a ne smeta mu sto Partizan ide Napredku u Humsku, Stanojevic kaze Djiga igra kao bonus dali mu pasos, ja kazem a ne smeta mu sto su oni dali Zubairu pasos. Na te moje konstatacije lik me nazvao Terzicevim vojnikom, a ja doticnog spomenuo nisam . Mozda se i drug sa Foruma zajebao pa je mislio da sam ja komentar stavio posle naseg saopstenja a ja sam komentar imao par sati pre naseg saopstenja a moj komentar se malo i poklapa sa nasim saopstenjem pa me mozda zato nazvao Terzinim vojnikom.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam stigao da pogledam Bodo veceras. Da li ima neko da je gledao a da se razume u fudbal da malo iznalizira kakve su nam sanse, gde nam je sansa gde treba da strahujemo... Znam i da su doveli neka dva pojacanja koja valjda imaju pravo da zaigraju vec protiv nas. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...