Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Just now, Don Dusko said:

:Hail:

 

Plus cutimo na promasen zicer na pocetku?

Nisam gledao od početka. Ovo što sam video je bilo odlično. 💪

Lane Jr. odličan kao i Dalsio. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Мџе said:


Brate mili, nadam se da je patka. Kakav crni Eduardo Ratnik, kakva Zorja iz Luganska. Ukrajinska liga se igra bez navijača i pritiska, koji ozbiljan fudbaler će otići tamo a da nije Dinamo ili Šahtjor.

Za njega je pre neku nedelju pisalo da je zainteresovan i da dolazi u Partizan. S obzirom da na žalost oni uvek nađu dobrog napadača, mogli bi da verujemo da ovaj vredi nešto. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dalsijo bas dobar, mnogo bolji i u odbrani nego sto sam ocekivao. Izgleda da moze da odigra kvalitetno kao zadnji vezni iako i dalje mislim da nam tu treba jos jedan igrac. Lane junior ozbiljno deluje, fenomenalan prvi korak. Lepo i ispratio akciju kod drugog gola. Od Djige i Serifa mislim da mozemo da ocekujemo jos veci iskorak sledece sezone. Prijem kod gola i nije bio bas najbolji kod Serifa, ali je dva puta perfektno krenuo posle duge lopte i tako sebi stvorio dve odlicne sanse. Luka Ilic takodje odlican, lep pregled igre i otvorio drugi gol odlicnom loptom za Sljivica. Lekovic mi i dalje izgleda nesiguran na lopti, dok su Rodic i Katai u standardnom pripremnom modu. Ukupno gledano odlican utisak u prvom poluvremenu, pogotovo jer su dobar prvi utisak ostavili novajlije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Perkos2 said:

meni je najbolji Luka Ilić, njegove lopte imaju oči

 

Dobar bas. Mene i Dalsio prijatno iznenadio, dobar je nazad, pouzdan je s loptom, pleni pojavom. 

 

Rodic najgori ubedljivo, koliko je spor, nesiguran, nespreman. Nek ide u OFK-u, koji ce vise k ovde.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Markoss said:

 

Dobar bas. Mene i Dalsio prijatno iznenadio, dobar je nazad, pouzdan je s loptom, pleni pojavom. 

 

Rodic najgori ubedljivo, koliko je spor, nesiguran, nespreman. Nek ide u OFK-u, koji ce vise k ovde.

rodića sam prestao da komentarišem, on je čak nivo ispod ofk-a, može da igra negde u inđiji ili surdulici

Link to comment
Share on other sites

Mislim da će se Lazar svideti Miloju..dobiće on šansu, opet treba uzeti u obzir da još nema 18. Ono što je kod njega dobro, sem stvari koje sam već naveo je to da kod njega respekt ne postoji, on bi bez pritiska igrao i u City-ju...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ZiS said:

Mislim da će se Lazar svideti Miloju..dobiće on šansu, opet treba uzeti u obzir da još nema 18. Ono što je kod njega dobro, sem stvari koje sam već naveo je to da kod njega respekt ne postoji, on bi bez pritiska igrao i u City-ju...

 

Ja sam posle Nikolasevica oprezan za te Vosine wonderkidove koji uvek imaju dobar PR u tim krugovima za mladje selekcije. Kabica sam gledao vise puta i mislim da je ok igrac, Jovanovic mi se isto dopadao, ali secam se s kakvom je pompom Nikolasevic dosao i nista. 

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Мџе said:

Ljudi, nemojmo da zaboravimo koliko ovi prijateljski mečevi ništa ne znače.

Bukvalno! Proslog leta smo izgledali kao Mancester Siti a kad je pocela sezona nema ko nam nije dao dva gola.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Мџе said:

Nihov desni bek je zakasnio sa ofsajdom tu, teško da bi ovo prošlo u ozbiljnim

mečevima.

 

Vidi pod "Milan Rodić, Partizan - Zvezda 2-1"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Мџе said:

Ljudi, nemojmo da zaboravimo koliko ovi prijateljski mečevi ništa ne znače.

Nisu skroz nebitne. Nema logike nesto mnogo gledati rezultat i igru celog tima ali mozes donekle da procenis pojedinacne igrace. Mozda ne i toliko sam kvalitet igraca ali kakvu ce ulogu imati i vrline i mane. U svakom slucaju se nadam da ce Terza izgurati dupli bonus vec od nove sezone. 

Link to comment
Share on other sites

Mi smo u ovo vreme prošle godine unakazili Fiorentinu, tako da...aj da se ne zalećemo previše.

Prijateljski mečevi služe da se igrači uvedu u fizičku kondiciju i da se novi saigrači uklope koliko mogu. Pravi napredak tima i nedostatke, videćemo po početku takmičarske sezone.

Link to comment
Share on other sites

Mali Lane baš puni oko, kao da gledaš nekog super brzog španskog driblera. Sve karakteristike modernog krila, plus urođeni bezobrazluk i otresitost na ćaleta. Bajina Bašta je to ❤️

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

 

Ja sam posle Nikolasevica oprezan za te Vosine wonderkidove koji uvek imaju dobar PR u tim krugovima za mladje selekcije. Kabica sam gledao vise puta i mislim da je ok igrac, Jovanovic mi se isto dopadao, ali secam se s kakvom je pompom Nikolasevic dosao i nista. 

To su stvari koje ne mogu da se predvide...Nema to veze sa PR-om...Mirko je talentovano dete, koje je doduše bilo akscelerant..I dalje sam mišljenja da bi mnogo bolje prošao u Vojvodini i da bi imao lakši put. Lazar je mnogo talentovaniji, talentovaniji I od Miloševića ali i njega čeka ta najveća prepreka, sredina i okruženje...Nije i ne može da bude isto Zvezda i Vojvodina, mnogo faktora je daleko izraženije i više uticaja ima na outcome u većem klubu...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, No name said:

Ako je Ofk mogao da primi 10 igrača,  neka primi I mrcinu rodica. 

Ne mogu da verujem da mrcina još boravi u klubu.

Eto Rodica i Kange sledece sezone kod Terze junior kad njima istice ugovor ovde.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Мџе said:


Brate mili, nadam se da je patka. Kakav crni Eduardo Ratnik, kakva Zorja iz Luganska. Ukrajinska liga se igra bez navijača i pritiska, koji ozbiljan fudbaler će otići tamo a da nije Dinamo ili Šahtjor.

Posto je inace ukrajinska liga slabija od nase

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...